kā izrauties no pagātnes važām?

shokolade
Atbildes: 2
Pievienojies: 07 Jūn 2016, 16:26

kā izrauties no pagātnes važām?

Atbildēt shokolade » 30 Jūn 2016, 15:09

sveiki! es jūtos mazliet neērti, lai dalītos, bet...

kāds draugs sacīja, ka pagātne rit cikliski, vai tā nav? bet ko darīt, ja pastāvīga atkārtošanas ir apnikusi? es ļoti bieži pieķērusi sevi pie domas, ka atkal un atkal atceros to slikto, kas ar mani ir noticis. reizēm tas ir sāpīgi, reizēm nē. tu it kā domā, ka - tas taču viss garām, it kā dzīve laba, tev apkārt ir viss, kas nepieciešams. bet tās pagātnes pēdas tevi neatstāj, tas drausmīgais, kas bijis ir vēl joprojām ar tevi - tavā galvā. tas mani padara grūtsirdīgu, it kā bez pamata, bet tomēr. nespēja dzīvot normālu dzīvi, lai arī viss ir kārtībā. es...es patiesi nezinu, ko iesākt. man it kā viss ir, viss. bet laimes izjūta trūkst, jēgas trūkst. kā lai rīkojas, man nav ne jausmas, es esmu centusies visu sasniegt, es esmu to arī izdarījusi, bet viena lieta palikusi nesasniegta - pašas laime. nezinu, ko lai vairāk pasaka.

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 139
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Re: kā izrauties no pagātnes važām?

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 30 Jūn 2016, 15:27

Sveika!

Redzu, ka Jūs jūtaties iztukšota no sāpīgajām atmiņām, kas atgadījušās Jūsu dzīvē. Šķiet, ka jūtaties vīlusies par to, ka nav sanācis atrast laimes izjūtu. Manuprāt, Jums ir nepieciešams atbalsts. Es lasīju, ka rakstījāt par jēgas trūkumu, man rūp Jūsu labsajūta, sakiet lūdzu vai esat nolēmusi veikt pašnāvību?

shokolade
Atbildes: 2
Pievienojies: 07 Jūn 2016, 16:26

Atbildēt shokolade » 30 Jūn 2016, 15:42

jā, mani patiesi nomāc atmiņas...sāpīgas atmiņas. bieži es esmu domājusi...bet kas ja es būtu izdarījusi citādāk, ja es būtu prātīgāka bijusi, ja man kāds būtu pateicis, ka tā darīt nevar. bet...nepateica, neiedomājos, un rīkojos stulbi ļoti stulbi un bieži. tagad es saprotu, ka nevajadzēja un ko tas patiesībā nozīmē. kā es varēju, bet neizdarīju. tagad es nejūtos laimīga, jo...par ko man justies laimīgai, ja esmu bijis slikts cilvēks? par ko? nav pamata. un.....es domāju par pašnāvību, bet nē...nekādā gadījumā, draugi un radi ir tik ļoti manī ieguldījuši, es nevaru viņiem to nodarīt. nevaru. ja ne draugi un radi, tad es to darītu

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 139
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 30 Jūn 2016, 15:57

Manuprāt, Jūs jūtaties vainīga par tiem lēmumiem, kurus veicāt agrāk. Es jūtos norūpējies par Jums, sakiet lūdzu, kādi bija tie lēmumi? Es lasu, ka sakāt, ka esat slikts cilvēks. Kādēļ Jūs tā domājat? Redzu, ka neesat nolēmusi veikt pašnāvību.

Alex78
Atbildes: 5
Pievienojies: 30 Apr 2014, 09:58

Atbildēt Alex78 » 13 Sep 2016, 12:21

Если тебя гнетет прежняя жизнь, поскорее забудь о ней. Придумай новую историю своей жизни и поверь в нее. Вспоминай только о своих победах, и это поможет тебе добиться желаемого.

П. Коэльо

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis