bezcerīgā bezizeja?!?

...bezcerība...
Atbildes: 3
Pievienojies: 25 Jūn 2013, 11:13

bezcerīgā bezizeja?!?

Atbildēt ...bezcerība... » 25 Jūn 2013, 12:30

Kā? Kā lai tiek ārā no šī murga? Man tas ir apnicis!!! Protams jūs kas šo varbūt lasa par mani neko nezinat...tad nu tā-saprotu ka vajag visu kas manī ir vajag izlikt kautur! Tas mani grauž no iekšas! Jau cik...gadus 4?! apmēram mana pašsajūta pasliktinās.Sākās viss ar to ka man vienā ''labā dienā'' palika slikti... reiba galva,rokas palika kā svešas,bij sajūta ka noģībšu...tad virkne visādu biedējošu simptomu,pazuda redzeuz stundu-neko neredzēju!!! Izgāju entos ārstus-un neko vairāk par viegl anēmiju man neatrada...uzstādija diagnozi Veģetatīvā distonija...pateica ka viss no nerviem lai neuztraucosun viss!!! Man bij bail,sāka parādīties bailes vienai iziet uz ielas,kur nu ar bērniem...bij bail mājās būt vienai jo likās ka var palikt slikti un neviens nebūs kas palīdz.Radās ieradums pat pa māju staigāt ar telefonu rokās ja nu kas lai varu kādu pasaukt,ja varētu...Ja ar bērniem bij jāiet ārā tad saucu draudzeni līdz ar visādiem aizbildinājumiem,lai tik kāds būtu līdz jo man likās ka var palikt slikti-ja noģībšu-kas būs ar bērniem vieniem uz ielas!!!Tai pat laikā vazājos pa ārstiem mējģinot noskaidrot kas ar mani ir,bet visur viena atbilde-viss kārtībā!!! Kapēc man bij tik slikti ja jau viss ok? Tagadjau esmu pieradusi ka jūtos slikti,ka reibst galva un sāp arī,ja uzrodas tā dīvainā sajūta ka liekas ka pēdējā stundiņa klāt es apsēžos un klusām lūdzu dievu lai paliek labāk...
Apkārtējie tam nepievērš uzmanību-man tak viss esot labi! Draugs(vēl ne vīrs) pat neuzskata par vajadzīgu pienākt pie manis kad man ir slikti,un es raudu..turpina darīt ko darijis un tik burkšķ tev tak pārties...Viss ok,es tāpat nevaru palīdzēt! Sākumā es biju izmisumā,man bij slikti,es varēju sēdēt gūltā zem segas un klusām raudāt un lūgt dievu lai man paliek labāk un neviens pat neuzskatija par vajadzīgu pienākt un pažēlot...mammai arī neteicu ka man slikti jo kā kautko pateicu viņa sāka nervozēt un gudri runāt no kā man vieglāk noteikti nepalika...draugiem? to man ir maz,un tiem neko neteicu jo negribēju lai...ai pat nezinu kapēc neteicu.Nav viņi man tik tuvi lai tādas lietas stāstītu un tāpat tak nebūtu viņus tas intresējis.Es patstāvīgi jūtos skumji,nomākti,bieži gribās raudāt un dažreiz pat neparko! Pie reizes radās milzīgs svara pieaugums-pieņēmos gada laikā no 80kg uz 110!!!Līdz ar to tika samīdīti pēdējie pašapziņas atlikumi...man nav pašapziņas!Es skaidri saprotu ka esmu niecība! Es vienkārši izraisu cilvēkos pretīgumu,par ko spriežu pēc komentāriem ko dzirdu uz ielas,autobusos utt...resna un neglīta! arī bērnībā,skolā trešajā klasēes svēru 50kg,par ko mani izņirgāja un apsaukāja,pēc strīda ar vienīgo draudzeni es beidzu iet skolā!12 gados mamma mani lai dabūtu mājmācību ielikas slimnīcā lai dabūtu norīkojumu uz mājmācību un man bij diagnoze-depresija!!! ap gadiem 14 viss pārgāja un jutos labi,zaudēju svaru viss bij ideāli! bet 16 gados piedzima pirmais dēls..atgriezās svars,un pamazām sākās ceļš uz šā brīža sajūtām! tagad man ir 24gadi,es jūtos nevienam nevajadzīga,es nevienam nepatīku,es nemāku dzīvot!!!Es vienmēr pieņemu nepareizos lēmumus,kasw arī ir pierādijies dzīvē.tās nav iedomas! Brīžam sāk nākt galvā domas par tyo kapēc es te esmu..kapēc? un tas sāk mani biedēt-man ir bail ka es varētu kautko sev nodarīt.jo brīžam jūtos tik slikti un skumji-neredzu jēgu nekam! Visu laiku jūtos vainīga pie visa sliktā kas man ir apkārt...ar draugu attiecības jūk jo es bieži uzsprāgstu-varu neparko sabļaut virsū un pēctam nāk vainas apzīņa virsū...tad atkal dusmas jo viņš tak to vai šito...es sevi vairs nesaprotu! vienbrī viss ok bet mirkli vēlāk var nokaitināt katrs sīkums,pat par stipru aisieta bota,vai ķemme kas plēš matus ķemmējot...tad iekšā vārās viss un kamēr uz kādu nesakliedzu tas nepāriet!!!Es to apzinos ka nevar-nevajag bet dusmas ir stiprākas un tad vienreiz tās izsprāgst laukā uz kādu bieži vien nevainīgu cilvēku varu sakliegt neparko!!!Tad paliek skumji...kas ar mani notiek? Esmu izdomājusies daudz un dikti kas tam varētu būt par iemeslu..jā man bērnībā mamma dzēra ar tēti-tētis sita mammu...es izlikos ka guļu...bet es dzirdēju to...jā dzēra pusaudža gados un dzer arī tagad. Atceros ka tētis ir teicis ka es esmu pie tā vainīga,ka sliukti uzvedos.Mamma pa dzērumam ir teikusi ka es neko nemāku ka tikai pis....s un esot vainīga pie tā ka man nau draugu utt..kad vectētiņš nomira man bij 9gadi,vecmamma reiz pateica ka es esot vainīga pie tā ka viņš nomira jo dzenājusi esot un neklausijusi. tas manī sēž un graužās iekšā-varbūt tapēc man ir tā kā tagad? ir vēl lērums citu sīkumu saistībā ar šo visu ko tagad te nerakstīšu...kā lai to palaiž vaļā,kā lai pagātni atstāj pagātnē?Man ir 3 bērni,es gribu būt laba mamma viņiem,gribu dot viņiem tikai labu-labas emocijasnevis depresijas nomāktu mammu kas var sakliegt neparko uz viņiem...kā lai es to mainu,KĀ??? Nu nau man nudas psiheatriem !!! vai maz cilvēks pats to var?

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 149
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Re: bezcerīgā bezizeja?!?

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 25 Jūn 2013, 13:05

Redzu, ka jūties izmisusi, jo nesaproti, kas ar tevi notiek. Tas tiešām ir biedējoši un man ir žēl, ka šajā situācija tev nav atbalsta. Izskatās, ka jūties pavisam viena, jo pat vīrs nespēj sniegt atbalstu, kas tev tik ļoti nepieciešams.

Man ir skumji lasīt, ka esi sākusi justies nepilnvērtīga un pat niecīga. Tavas sajūtas ir normāla emocionāla reakcija uz slimību, kas tik pēkšņi tevi piemeklējusi. Turklāt tu nezini kā ar to cīnīties.
Tu noteikti neesi niecība tikai tāpēc, ka esi pieņēmusies svarā! Bet izskatās, ka jūties kā niecība dēļ atbalsta un mīlestības trūkuma, ko apkārtējie tev nespēj sniegt.

Lasot tavu stāstu man rodas sajūta, ka tu mēdz domāt par pašnāvību! Vai tā ir?

Tu teici, ka būtu gatava iet pie psihiatra, taču tev nav naudas. Doma par ārstu ir lieliska, jo izskatās, ka tev tiešām varētu būt depresija. Ar ģimenes ārsta nosūtījumu tu vari tikt pie psihiatra par 3Ls un palūgt, lai tas izraksta lētas zāles, jo tev nav iespējas pirkt dārgas.

...bezcerība...
Pievienojies: 25 Jūn 2013, 11:13

Atbildēt ...bezcerība... » 25 Jūn 2013, 13:24

Domājusi nevar teikt ka esmu un nevar teikt ka neesmu,saprotu tā nav izeja un man ir bērni kurus negribu atstāt.. Bet ir bijušas domas par to kapēc es te esmu,priekškam! Bijušas domas kas pārdzīvotu ja manis nebūtu,kurš! Man ir bail ja nekas nemainīsies ka domas var mainīties....pie ārsta arī nezinu vai to visu es varētu pateikt,jo esmu cilvēks kas visu tur sevī,pat paši tuvākie daudz no šī visa vienkārši nezin.Es nezinu vai tā aizejot vienreiz es varētu visu izstāstīt svešam cilvēkam aci pret aci..pat mamma vēljoprojām nezin kapēc es pārstāju taireiz trešajā klasē iet uz skolu..es nezinu kapēc bet es nevaru tik viegli visu pateikt..lai gan pieļauju ka speciālists mācētu panākt ka pat es pastāstītu daļu no visa..es nezinu...itkā jau saprotu kur problēma ir un kapēc bet tai pašā laikā nespēju ko mainīt,pat domāšanu.
Kur var pa 3ls tikt pie psiheatra?un vai tad 1 reizē tā var noteikt kas un kā un uzreiz zāles vai vairākas reizes jāiet??

Midnight rose
Atbildes: 50
Pievienojies: 05 Nov 2012, 10:50

Atbildēt Midnight rose » 25 Jūn 2013, 15:06

Sveika! Kā jau Tev teica Skalbju konsultants, Tev jāaiziet pie sava ģimenes ārsta un viņš Tev iedos nosūtījumu pie psihiatra, ar to vari tikt uz konsultāciju pie šī speciālista pa 3Ls sev tuvākajā poliklīnikā. Zāles izraksta jau pirmajā reizē. Tās Tev varētu palīdzēt savākties un izdomāt, kā dzīvot tālāk.

Rebecca
Atbildes: 53
Pievienojies: 25 Jūn 2013, 08:30

Atbildēt Rebecca » 26 Jūn 2013, 14:38

Es ta domaju ka Tevi ir sakrajusas daudz emocijas un tas Tev butu jaizruna,pat jaizkliedz.Psihiatrs butu loti noderigs ar zalem un izrunaties varetu ar psihoterapeitu vai psihologu.Es nezinu kadas tagad viniem ir cenas,bet vari sakt ar iesaceju.Un nevajag iet pie tada ar kuru neizveidojas kontakts.Viniem ir klusesanas zverests,vini nekad neko neteiks ne Tavam draugam,ne Taviem vecakiem.Es pati esmu gajusi pie psihoterapeita un arstejos no depresijas un nevienam nekas netika teikts ko mes runajam,viss palika starp mums. Ta ka izeja ir. :roll:

Laurelz
Atbildes: 14
Pievienojies: 25 Jūn 2013, 20:57

Atbildēt Laurelz » 27 Jūn 2013, 21:18

Rebecca. Kas tad iisti ir jaapmeklee, psihologs, psihiatrs, psihoterapeits? Es domaaju, ka pat nenosauktu savu iisto vaardu, jo biezhi izmantoju citu vaardu zem kura eerti pasleepties. :)

Rebecca
Atbildes: 53
Pievienojies: 25 Jūn 2013, 08:30

Atbildēt Rebecca » 27 Jūn 2013, 22:58

To Laurelz Tas jau laikam japrasa KKC Skalbes konsultantiem,ko isti Tava gadijuma vajadzetu apmeklet.Psihiatrs neko daudz neruna,parsvara izraksta medikamentus un viss.Bet ja velies ta kartigi izrunaties un atrisinat savus dveseles samezglojumus,tad vajag iet pie psihologa vai psihoterapeita.Bet tur ir daudz dazadas terapijas,gan grupas,gan paru,es nemaz nezinu tas Visas tehnikas.Jajauta ir konsultantiem.Nevienam tur Tavs istais vards nav jasaka,kaut gan ja iet ar gimenes arsta nozimejumu,tad kartina bus rakstits.Bet ta jau ne.Ja jau Tu dzivo arzemes,var meginat caur Skype.

sprudent
Pievienojies: 27 Jūn 2013, 08:48

Atbildēt sprudent » 28 Jūn 2013, 07:29

Ja interesē par psihoterapijas virzieniem un nav skaidrs, kas no tā visa varētu būt noderīgs, šai lapā ir paskaidrots kas ir kas:
www.psihoterapija.lv

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 149
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 04 Jūl 2013, 09:23

Ļermontova ielā ir psihiatrijas ambularors/stacionārs, kur ir pieejamas bezmaksas psihologa, psihiatra, pat grupu nodarbības. Varbūt tev noder šī informācija :)

DEP.
Atbildes: 9
Pievienojies: 30 Jūl 2013, 14:05

Atbildēt DEP. » 24 Aug 2013, 23:39

Vai patiesham Lermontova grupas nodarbibas tagad notiek?

DEP.
Atbildes: 9
Pievienojies: 30 Jūl 2013, 14:05

Atbildēt DEP. » 25 Aug 2013, 00:12

Vel ir iespeja, ja esi bezdarbniece tad var sanemt bezmaksas psihologa konsultatcijas nva.gov.lv, ja esi tur registreta...

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis