29.septembris.

zuze
Atbildes: 33
Pievienojies: 23 Mai 2013, 01:31

29.septembris.

Atbildēt zuze » 29 Sep 2013, 21:22

Šķiet pienācis mans laiks stāstīt šī cilvēka nepatīkamās lietas.
Pat īsti nezinu ar kuru galu lai sāku.
Mana loģika - > Lai dzīvotu vajag ēst un jumtu zem kā dzīvot.. Lai ēstu un būtu jumts virs galvas vajag naudu. Lai būtu nauda vajag strādāt. Darbs ir ,bet nav stabils. Līdz ar to nevaru ņemt īrē dzīvokli vai izstabu jo var būt tā ka mēnesī 0 ls. Nevaru spert īsti pirmo soli uz savu dzīvi. Ņemt nestabilu finansi līdzīrniekam arī neviens nevēlas. Jumts virs galvas apdraudēts. Ēst kautkā ir un tas itkā ir labi. Ja vel būtu pavārs kas visu ēstu , pārāk izlepis esmu.
Dzīve apveltījusi ar daudzām sliktām lietām -> Slinkums,spītība,pļāpa,krasas emociju maiņas, dusmas, bailes un trauslums. Kopā visu saliekot nav nekā forša.
Dzīve pagaidām arī nav piespēlējusi nevienu otru pusi tuvumā. Kā liekas ka viss būs labi tā hops par 180 un es itur kur bijis sākumā = nekur.
Cilvēks ir tāda interesanta būtne jo visas lietas un nelietas viņu maina.
Ar šo viss vel nebeidzas. Ir tā ka pa reizēm uznāk pamatīgs gruzis un vienkāršakais ko redzu ir kāpt bembī un braukt meklēt ko pietiekoši cietu vai masīvu lai no ātruma nepaveiktos un paliktu dzīvs.
Kādreiz 6 klasē likaš ka dzīve beigsies jo uz 7 klasi eksāmeni. Kautkā paveicās. Nākošā raize bija 9 klasē valsts eksāmeni. Tur biju nobijies kā diegs un domāju ka viss cauri uz ielas palikšu. Nu arī paveicās ja to tā var nosaukt. Šobrīd neredzu risinājumu kā tikt galā ar savu dzīvi ja to var nosaukt par dzīvi. Kā labot pagātnes kļūdas ? Vai vispār ir jēga ko labot ja tā pat viss būs slikti un nebūsi nevienam vajadzīgs. Es vienreiz uztaisīju eksperimentu mobīlo atstāju ieslēgtu pie vada un 3 mēnešus neaiztiku. Cik zvanu bija ? 0 . Vai sms ? 0 Vēstules draugos vai facebook 0. Cik ērti. Nevienu neinteresē,nevienam tevi nevajag. Visi iztiek bez tevis. Nez kas mainītos ja manis nebūtu ? Es pieņemu nekas. Bembi saspiestu lūžņos. Miesu apēstu meža zvēri vai tārpi. Skumtu ? Domāju ka neviens. Vai kāds pamanītu ka manis nav ? Domāju ka neviens.
Tā laikam ir ar tiem cilvēkiem kas ir nekādi super duper vai senči biezie vai kam galviņas nav no tīra platīna dartoru smadzeņu vietā.
Te kādus 3 mēnešus atpakaļ ienācu ar domu paskatīties jo googlē izleca links. Nu esmu šeit pats kā pastāvīgais iedzīvotājs. Nez cik ilgi.
Nez uz vantinieka vel tiek augšā ?
Tagat tā padomāju vispār nesaprotu ko te daru.

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 149
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Re: 29.septembris.

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 30 Sep 2013, 10:43

Sveiks.
No Tevis rakstītā es redzu, ka Tu jūties izmisis, jo Tev nav stabila darba, un tāpēc nevari sev nodrošināt patstāvīgu un drošu dzīvesvietu. Es arī redzu, ka Tu jūties vientuļš, jo Tev nav izdevušās attiecības. Tu mini, ka Tev ir daudz sliktu īpašību, taču vairums no Tevis nosauktajām ir emocijas, tādas kā dusmas, bailes, trauslums kuras neizreaģējot pārvēršas par krasām emociju maiņām.

Tu raksti, ka gribi iesēsties mašīnā un nosisties. Saki lūdzu, vai Tu esi nolēmis izdarīt pašnāvību? Mani satrauc, kas ar Tevi notiek.
Varbūt Tev ir iespēja piezvanīt uz Krīzes tālruni 67222922, 27722292, kurš strādā visu diennakti un pa telefonu izrunāt sakrājušās emocijas?

Tu mini, ka Tev bail spert pirmo soli uz savu dzīvi, kas liek secināt, ka Tev ir vēlēšanās savu dzīvi nostabilizēt, bet iespējams bail no neizdošanās.

Rebecca
Atbildes: 53
Pievienojies: 25 Jūn 2013, 08:30

Atbildēt Rebecca » 30 Sep 2013, 22:12

Ja jau jaunietim 22 gados tādas domas nāk galva,tad tiesām ir jāzvana uz Skalbem. Nu un kas tad ir,ka Tev trīs mēnešus neviens nezvanija un nerakstīja?Gan jau par darba jautājumiem zvanīja.Butu pats sācis zvanities un rakstities.Bet tas Iepazisanas Interneta ir ka liela, nenopietna spēle,ir īpaši jaunība.Sanak iepazīties,tad sanāk,ja ne,tad ne.Klubinos jau ir tas pats,tur ir vairāk izklaidesanas.Nevajag ņemt visu to tā pie sirds.Tava liktenīga atnāks tad,kad nemaz negaidisi, visam ir savs laiks.Bus arī pastāvīgs darbs ar laiku.Tadas domas par pašnāvību ir grecigas domas,vismaz mana skatījuma un ir īpaši jaunība,kad visa pasaule ir pie kājām.

zuze

Atbildēt zuze » 02 Okt 2013, 20:42

Pašnāvību nē tas vārds man nepatīk. Izbeigties vai pielikt punktu izklausās maigāk.
Pat ja pazvanītu 1-5 reizes tas neatrisinātu problēmu tikai varbūt nomierinātu uz to brīdi. Dzīvē ir daudz brīžu 1 no tūkstoša tas nav risinājums.
Man šobrīd nav risinājuma.
Nu ar to jauno un Jaunums ir kā ir ja esi Konservatīvs cilvēks.

Nu pa manai loģikai ja neviens pat nepasaka čau vesals ? Tātad neesi nevienam vjaadzīgs.
Jā darba zvanīja kad jābrauc komandējumā ,bet tā nav ģimene ,draugi,bijušie skolas biedri.
Man jau nekas cits neatliek kā pašam forsēt kontaktu.

Nē Rebecca. Pasaule ir pie kājām ir tiem kam A) ir daudz naudas B) ir neaizvietojams talants c) ir ļoti laba izglītība. No visiem trim man nav neviena. Nu mani 22 nav nekas traks. Te nesen Anglijā bija ka 11 gadīga meitene izleca no 7 stāva jo skolā apr viņu pasmējās. Vot tad ir krīze. Manā gadijumā ir vienkārši sačakarēts bāzes produkts kas nav atradis savu vietu veikala plauktā.

Pagaidām vienīgais kas man patīk un sanāk ir tikai braukt no visa ko esmu meiģinājis. Pie stūres tu esi citā pasaulē. Var gan padomāt gan nomierināties var arī gadīties ka var aiziet širmis ciet un viss.

Tā vien šķiet ka tādas īstās nemaz nav. Tik plēš un rauj. Tad labāk bez sievietēm dzīvē.

Bet vispārīgi pagaidām liekas ka max 5-6 gadi un ja nekas nemainīsies tad drošvien degpunktā un tvnet'.lv būs raksts. Kārtējā letālā auto avārīja iesaisīts jaunietis.

Rebecca

Atbildēt Rebecca » 05 Okt 2013, 19:24

Tu laikam esi shovinists,ja Tev patik ja par Tevi zinjas skatiitos Degpunktaa.Kur Tu straadaa,vai mezhos kokus ceert,ja viss ir tik slikti?Un prieksh kam ir jaalasa ir zinjas par pashnaavniekiem,ej, maacies,straadaa.Un nevajag teikt ka visi grib braukt projaam uz aarzemeem.Es dziivoju bagaataa Rietumeiropas valstii un arii sheit viesstraadniekiem ir jaaciinaas par savu vietu.Bet par taam pashnaaviibas domaam,es Tev teikshu taa,priecaajies taa,ka Tev ir 22 gadi,Tu esi jauns un talantu paarpilns.Nevajag noniecinaat sevi un savus talantus.Citi atrod savus talantus peec 40 gadiem.Un nedod Dievs,Tavu shovinismu Tavos meegjinaajumos,taa Tu vari vienu dienu piecelties ratinkreeslaa,nosiekaljojies un tad Tu luugsi Dievu,lai atgriezh Tavu pagaatni,lai Tu vareetu staigaat un dziivot.Taa kaa nenoniecini savu personiibu un dziivi. ;)

sinaj
Atbildes: 5
Pievienojies: 04 Nov 2012, 00:19

Atbildēt sinaj » 07 Okt 2013, 19:36

Es nezinu kā lai visu uzrakstu pareizāk, kā lai noformulēju domas tā, lai tu mani nepārprastu, tā, lai tu neapvainotos par manis sacīto.

Pirmkārt, kā jau tev teica, tev ir 22 gadi. Tev [mums, jo man pašam ir 21] viss vēl ir priekšā. Tev ir visas iespējas sevi pilnveidot, mācīties un atrast arī stabilu darbu. Un lai darbs būtu arī apmaksāts, tad nu gan ir jāpievēršas tam, ko tu pats par sevi teici, ka esi slinks u.t.t. Redzi, tā tas neiet cauri. Darbinieki visu ir vajadzīgi. Sliņķi gan ne. Es pats pa vasarām strādāju kafejnīcā/restorānā. Priekšniece saka, ka nav kas strādā. Atnāk, pastrādā nedēļu un pasaka, ka ir pārāk grūti, pārāk garas stundas vai tamlīdzīgi. Sākumā arī atalgojums nav liels. Nu, tik cik gribētos. Bet būsim godīgi - vai mums kādreiz pietiek? Es jau saprotu, ka nauda patiesībā ir visa pamatā. Un tie, kas saka, ka tā nav ir meļi.
Otrs, nu, zini, ja es atslēgtos no visas pasaules, tad arī man neviens nerakstītu un nezvanītu. Bet kāpēc tu pats nepiezvani draugiem un nepajautā kā viņiem iet? Kāpēc tu nepiedāvā viņiem iziet ārā? Nezinu, tas laikam ir mūsu paaudzes fenomens, kad cilvēki priecājas par katru ''Like'' Facebookā.
Trešais, es nezinu kur un kā tu dzīvo. Cik tālu no darba un kādiem iemesliem tu izmanto mašīnu, bet ja jau atrodas nauda, lai ielietu bendžu bākā, tad man gribas domāt, ka atrastos iespēja arī par īri samaksāt. :) Es uz skolu nebrauktu ar mašīnu, jo 1.5 Ls vietā, man dienā būtu jātērē 5.

Nepārproti mani. Es tev nemācu dzīvot. Kā arī zinu, ka ir ļoti grūti dzīvē redzēt kaut ko pozitīvu, ja neiet. Bet no bedres tevi nevar izvilkt neviens cits kā vien tu pats. Es arī esmu bijis tumšā vietā. Un zinu cik grūti ir saņemties kaut ko darīt. Bet es ticu, ka mūsos visos ir kaut kas tāds, kas mūs tomēr dzen uz priekšu. Es ticu.

Gandrīz aizmirsu. Tagad taču visur piedāvā ieziet dažādus kursus visvisādās darba jomās. Un kas nav nemaz tik dārgi.
Pie tam, nav jākaunās no tā, ka nav izglītības. Vienmēr ir vajadzīgi cilvēki, kas strādās ar rokām. Amatnieki, celtnieki utt.

Turies!

zuze

Atbildēt zuze » 08 Okt 2013, 12:20

Dzīvoju tiešā nozīmē mežā. Apkārt ir koki un pļavas un grausti. Līdz rīgai ir 3h ar auto jeb 4h ar autobusu jeb 175km. Darba komandējumi savākšanas punkts ir rīgā. Auto ir nepieciešams lai vispār tiktu uz darbu. Jo šaubos ka no 22-8 no rīta iet sabiedriskais uz manu pusi kā bieži tas notiek kad atgriežos no komandējuma.
Gadiem nav nozīmes,to es uzrakstīju lai vispār ir priekšstats kurā amplitūdā es esmu. Reāli nekas vairs nav priekšā. Viss atkarīgs no tā cik naudas tev ir un ko esi pabeidzis. Ja nav nekādi super duper maģistra grādi ar doktorontūras piegaršu tad esi nevajadzīgs. Kur nu ja tev vel nav krievu valoda tad vispār tev zīmogs ir pāri pat nav jēga meiģināt kur startēt jo LV visur vajag krievus itkā tā būtu valsts valoda.
Es rāpoju pa grīdu 10-15 stundas dienā. Nav kafēnica resturāns vai kase ,bet stipri šaubos ka vieglāk tur nekā man.
To jau visu dzīvi daru kā zvanos rakstos un uzplijos ja nē tad ir tas variants ka mierīgi var pazust un neviens to pat nepamanīs.
Talantu man nav. Māksla nepadodas nekāda,sportot nevaru sirds neļauj. Tā ir ar tiem kas ir vienkārši ir un viss. kas nav apdāvināti ,vai pazīstami ar bieziem ietkemīgiem cilvēkiem.
Zini man no visiem draugiem ja tā tos var nosaukt tikai vienu zinu kam ārzemēs nepatika. Uz jautājumu vai atgriezīsies neesmu saņēmis nevienu atbildi jā! intrasanti kādēļ tā ?
Es braukāju pa visu šengenas zonu darba darīšanās ,šķiet daudz maz visur kur esmu bijis viss ir labāk izņemot dažas nianses izņemot LV. Tūlīt teiks nu tad emigrē. Nevaru nav naudas. Esmu iesprūdis gaisā. Un nē cilpu kredītku negribu likt ap kaklu tik daudz cieņas man vel ir vai spītības kā kurš to sauc.

Rebecca

Atbildēt Rebecca » 08 Okt 2013, 18:40

Tas ir Tavas sajutas,tiesām Tev vajadzētu izrunāties ar psihologu.Es dzīvoju bagāta Rietumeiropas valsti,kura skaitas 4.bagataka pasaule.Ja Tu seit esi dzimis,tad viss ir O.K.Ja esi iebraucejs un vel pie tam viesstradnieks,tad Tu nekas neesi. Tev maksas minimalo algu,varesi stradat pa 10 stundam fabrikas,darzniecibas vai noliktavas.Par dzivosanu atrekinas un vari vel dabut dzivot sliktos apstaklos.Un vel nekur nav teikts,ka Tevi darba patures,pilns ar konkurentiem.Ja,seit vari maksat veselibas apdrosinasanu 120 eiro menesi apmeram.Nu ja Tu esi labs darbinieks,tad pec visu rekinu nomaksas,Tev varetu palikt kadi 400-500 eiro uz rokas.Ja brauc Divata ka paris,tad ir vieglak.Vislabaka valsts pasaule ir Latvija,loti daudzi grib atpakal uz Latviju,paciesas paris gadinus un brauc.Ir jau kas iedzivojas,turpina macities,bet tadu ir maz.Ja,Latvija nav uz so bridi spoza ekonomiska situacija,jacer uz labako. ;)

Rebecca

Atbildēt Rebecca » 08 Okt 2013, 18:47

Mana pazinu loka ir cilveki,kuri dzivo Lielbritanija,Vacija,Irija u.tml.Parsvara visi brauc uz Latviju kad vien var,kraj naudinu,Janos tapat kopa paraudam,jo neesam tacu Latvija.Gaidam labaku ekonomisko situaciju.Ir jau dazi kas smejas par Latviju,es ar tadiem nekontaktejos.

zuze

Atbildēt zuze » 08 Okt 2013, 23:06

Nejau ekonomikā ir problēma.
Attieksmē pret cilvēku.
Jā strādāt fabrikās un laukos ārvalstīs ir bezdibenis.Tie nav vienīgie darbi.

Rebecca

Atbildēt Rebecca » 09 Okt 2013, 00:21

Bet kādus darbus Tu vēlies,ja nezini valodu?Valsti,kura es dzīvoju ir brīvi japarvalda šejienes valoda+vismaz angļu valoda un tad var izdoties atrast nopietnus darbus.Bet visur jau ir konkurence.Tava gadījuma,es Tev ieteiktu braukt uz bagātu valsti un strādāt apkalpojošā sfēra,vislabāk jau bara.Tad sanāktu kaut ko ietaupīt un izglītoties talāk,kas pašam patīk. ;)

DK33
Pievienojies: 25 Jūn 2013, 19:21

Atbildēt DK33 » 09 Okt 2013, 11:05

To zuze :

JA GRIBI MAINIT CILVEKU ATTEIKSME PRET TEVI, IR JAMAINA SAVU ATTEIKSME PRET CILVEKIEM !

TU ESI GUDRS CILVEKS , VIENIGAIS TEV VAJAG ATRAST SEVI SHINI PASAULE !

MACIES DZIVOT AR TO KAS TEV IR UN PADARISI SAVU DZIVI LABAK !

VAJAG SAPRAST KO LABU TU GRIBI PADARIT SEV UN CITIEM !

VAJAG MILET SEVI UN CILVEKUS APKART !

LAI TEV VEICAS !!!

P.S. Maini dzives vietu tuvak pie savas darbavietas , jo var iziret istabu
un neteret lieku laiku un naudu braukshanam turp-atpakal. Braucot komandejuma
pa Eiropu un nerunat anglu valoda? Diezgan sarezhgiti ... macies valodas jo vairak zini , jo labak !!!
Es runaju 4 valodas un pat ar to neesmu apmierinats !

zuze

Atbildēt zuze » 10 Nov 2013, 01:53

Mana attieksme ir vienkārša vari palīdzēt ? Palīdzi. izturies iecietīgi un pieklājīgi arī pret kretīniem un jākļiem.

Atrast sevi. Viegli teikt cilvēkam kas saprot ko ar to domā aka Pats. Nav ne mazākās jausmas kā.

Mācies dzīvot. Ir 21.gadsimts visu nosaka nauda. Un ar mācēšanu nav nekāda sakara. Ir nauda tātad proti rēķināt nav naudas nemāki saimniekot un rēķināt vienkārši.

Mīlēt sevi ? Kā tas ir ?

Redz ir atšķirība vai saņem katru mēnesi teiksim 300 ls vai kā man kad vienā mēnesī var būt 0 ls un pēc 3 mēnešiem var būt 2500ls. Un tu nezini kad atkal būs darbs.

Runāju /rakstu /lasu Latviski un Angliski. Ar piepūli varu meiģināt Vāciski. Dēl rusifikācijas Latvijā un Lietuvā cenšos iemācīties druksu krieviski.

zuze

Atbildēt zuze » 08 Dec 2013, 00:20

Trešais mēnesis - Alga 0.
Sāk atkal visādas stulbības galvā nākt.
Lai gan ārēji viss ir mierīgs ,bet iekšēji ir pārākā panika.
Ko darīt?
Kur lekt?
Reizēm liekas ka viss ir likts pret tevi un tavu dzīvi.

KKC Skalbes-konsult.

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 08 Dec 2013, 09:47

Sveiks, Zuze! Skatos, ka jūties izmisumā, jo jau 3. mēnesi esi palicis bez ienākumiem.
Redzu, ka jūties bez bezpalīdzīgs, jo nesaproti, ko Tev darīt, kā risināt šo situāciju.
Turklāt Tev ir sajūta, ka dzīves sķēršļi ir drauds Tavai izdzīvošanai.
Ja Tu vēlies šo situāciju ar kādu izrunāt, vari zvanīt uz 67222922 vai 27722292.

Rebecca

Atbildēt Rebecca » 09 Dec 2013, 18:05

Tiesam,Zuze,Tev vajadzētu piezvanīt Skalbes psihologiem,citādi tā var rakstities gadiem.Un negatīvas domas pievelk visādus negativus notikumus,slimības u.t.t.Un šis Tev tagad ir smags laiks.

zuze

Atbildēt zuze » 14 Dec 2013, 00:37

Zvani vai nezvani nekas nemainās no tā. Sarunas pa telefonu man nepalīdzēs.
Vajag uzvilkt mākslīgu smaidu un bāsties uzņēmumiem virsū varbūt paveiksies.
Attēls

zuze

Atbildēt zuze » 13 Aug 2014, 14:53

Neliels update.
Esmu bez darba. Štatu samazināšana.
NVA kursi jau kopš maija ir bez naudas kuponiem.
Ziema nāk,varbūt būs skaista un auksta.

KKC Skalbes-konsult.

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 11 Sep 2014, 08:31

Zuze, kā klājas šobrīd? Vai ir izdevies atrast darbu?

zuze

Atbildēt zuze » 15 Sep 2014, 01:52

Darbiņš ? Nav iekārtojies vel.
Nodarbinātības valsts aģentūrā kuboni arī beigušies. Ceru ka drīz atradīsies lai C kategoriju varu nolikt. :geek:
Atsāku apmeklēt profesionāli caur NVA. Dikti liela ticība nav pēc visiem pēdējiem specjālistiem kas man nervus lāpījuši vai maku tīrījuši. bet nu ja jau depresija.lv teica ka man jāmeklē palīdzību nu sāks ko kustināt atkal. :roll:
Rudens klāt, tumšais laiks. Viens labums ir. Varēs atkal ar divām segām gulēt, lai omulīgāk. Kā nekā otru segu var arī apskaut :oops:
Ja atklāti nav forši.
Stress kā vienmēr liels, domas šaudās ātrāk par strazdu kas nobijies no vēja plūsmas. Nauda iet uz galu. Pēdējā pus gada laikā neesmu pat zeķu pāri nopircis ekonomējot līdzekļus. Jāiet uz valsts kontroli strādāt ,savu židisma iemaņas naudas neizdošanā varētu palīdzēt Latvijai tikt ārā no liekiem tēriņiem. Varbūt tad varētu beidzot godīgi csdd ikgadējo nodokli uzlikt uz 25 eiro uz visiem vieglajiem un miers. Ak es naivais. Nu nav forši. Jo ilgāk šis velkās bezdarbība+bezienākumi+svešs jumts virs galvas jo vairāk sāk trauksmes zvans zvnaīt apziņā.

To Joban* krievu valodu arī visur prasa.

Kad kas mainīsies tad manis šeit vairs nebūs vai arī ja nemainīsies būs ilgs klusums.

zuze

Atbildēt zuze » 15 Sep 2014, 02:01

Tiko iegāju tajā http://www.nenoversies.lv/ ko iedeva Citsskats Baigā šaize

*Izteikumi par nāvi, pašnāvību vai paškaitējumu. „Es labāk gribētu būt miris”, „labāk nebūtu nemaz piedzimis”, „šādai dzīvei nav jēgas”, „es gribētu aizmigt un nepamosties” un tamlīdzīgi. -> ir bijis
*norobežošanās no apkārtējiem cilvēkiem un sociālajiem kontaktiem -> diezgan mēreni , visi draugi un paziņas ir vismaz 120km atālumā un vienīgā saziņa ir telefons ... jo nevaru pieliet bāku mašīnai ,lai aizbrauktu ciemos(autobus nederēs jo dažādu apstākļu dēļ kursē vienreiz dienā vienā virzienā)
*dzīvesveida un režīma izmaiņas – bezmiegs -> pēdējais pus gads varbūt 6-7 h dienā guļu
*izteiktas garastāvokļa svārstības - visu mūžu cik atceros

Vot tā. Ieej kur citi iesaki. Uzzināsi ka ziepes ar tevi :shock:

zuze

Atbildēt zuze » 30 Sep 2014, 02:32

Šķiet gadi jau būs skaitīti,jāsāk skaitīt mēneši ...
Kā ir ar vanšu tiltu ? Var tur tik augšā vel vai nē ?

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis