Nav spēka

topazio
Atbildes: 15
Pievienojies: 02 Nov 2012, 20:16

Nav spēka

Atbildēt topazio » 03 Jūn 2013, 13:23

Man vairāk nav spēka. ne gribēšanas dzīvot. Man ir divi bērni, mīlošs vīrs. Man ir kam dzīvot, bet negribu, wnk nav spēka. Iepriekš biju rakstījusi, mani izvaroja:( Mēģinu ar to sadzīvot, bet izrādās tas ir vēl grūtāk nekā es biju to iedomājusies. Man piedāvā naudu par izlīgumu, kam nepiekrītu. Mani nomelno pāri darītais, ka esmu brīvprātīgi vēlējos ar viņu intīmattiecības. Man ir gŗuti, pat nevarat iedomāties cik grūti dzīvot ar domu, ka par tevi paņirgājās un turpina ņirgāties joprojām. Drīz būs gads, bet lieta joprojām ir pie prokurores. Tāda sajūta ka tiesu sistēma par mani ņirgājās, mani smacē nost:( Prokurors nav uzaicinājis mani uz nopratināšanu... No prokurores izskan tas, ka iespējams mūs nopratinās vienā laikā, vienā telpā, jo liecības nesakrīt. Runājot ar advokātu, apsūdzētam piepriedīs nosacīto sodu, jo redziet viņam nav sodamības, ir valsts iestādes darbinieks. Man ir rūgtums dvēselē, ka cilvēkam par šādu noziegumu būs piemērots nosacītais sods. Viņš varēs turpināt ikdienā ierastu dzīvi. BET ES? Ja visu laiku mēģināju sev iestāstīt, ka man jādzīvo bērnu dēļ, ģimenes dēļ, radu dēļ, tad tagad es jo vairāk šaubos - vai vajag:( Es nevēlos dzīvot ar apziņu, ka tas mērglis būs uz brīvām kājām. Es gaidīšu tiesas dienu, esmu pieņēmusi lēmumu, ja viņam piespriedīs nosacīto, es tur pat pie tiesu nama sevi nonāvēšu, jo nevēlos dzīvot piesmieta arī no tiesas puses! Es ļoti ceru, ka mani bērni un mana ģimene sapratīs mani un piedos.

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 149
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Re: Nav spēka

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 03 Jūn 2013, 13:37

Topazio!

Es jūtu tavu izmisumu, jo izvarotājs joprojām ir un iespējams paliks uz brīvām kājām. No sirds izsaku savu līdzjūtību, ka šis notikums joprojām ir dzīvāks par dzīvu un neviens nepalīdz to atstāt aiz muguras.
Tāpat satrauc, ka esi nolēmusi sevi nogalināt, ja tiesas spriedums būs viņam par labu.
Tajā pat laikā apbrīnas vērts ir tavs cīņas spars un apņēmība to nepieļaut! Tu tiešām esi malacis, ka nolēmi cīnīties par savām tiesībām.

Varbūt tu varētu pastāstīt sīkāk, kā tieši notiek tiesas process, izmeklēšana. Vai sadarbojies ar juristu, advokātu? Vai apmeklē psihologu, kurš, nepieciešamības gadījumā, varētu uzrakstīt atzinumu par vardarbības psiholo'ģģiskajām sekām, ja tiesa to pieprasīs?

topazio
Atbildes: 15
Pievienojies: 02 Nov 2012, 20:16

Atbildēt topazio » 03 Jūn 2013, 14:15

Esmu apmeklējusi psihiatru, kā arī tajā pašā laikā reizi nedēļā psihoterapeitu. Dzēru zāles Cipralex un vēļ vienas miegam. Bet no zāļem jutos nedabīga, man viss bija wnk vienalg uz visu, iestājās pret visu vienaldzība. Zāles paŗtraucu lietot, lai varu dzīvot ar skaidru saprātu. Pie psihoterapeita arī pārtraucu iet, jo visu laiku jāmaļ viens un tas pats stundas garumā. Gāju uz mūzikas terapijām, arī nepatika.
Jā, man ir cīņas spars, bet tajā pašā laikā sev meloju, ka esmu stipra, bet tā ar tikai "maska", zem kuras neviens neko nezina un neredz.
Jā, es vēlos joprojām labi izskatīties, sevi kopju.... Bet zem tā visa ir salauzts emocionāli/psiholoģiski cilvēks:( Esmu bijusi vienmēr cīnītāja, arī pēc notikušā vēlējos dzīvot, sodīt to mēslu. Bet tagad saprotu, ka cīņai nav jēgas, jo viņš tik un tā būs uz brīvām kājām..... Bet es salausta uz visu mūžu. Esmu nogurusi, izmisusi, piesmieta, salūzusi un par mani turpina ņirgāties gan tā mēsla advokāts, tas pats mēsls, prokurors un LR likums. Esmu nodota no visām pusēm. Man kļūs labāk, ja to mēslu iesēdinās cietumā, kur jāpārdomā savs noziegums. Bet ma lika saprast, ka viņam būs tikai nosācītais.

KKC Skalbes-konsult.

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 03 Jūn 2013, 14:49

Topazio,

Tavs nogurums ir saprotams, jo esi ieguldījusi tik daudz enerģijas un spēka, ka vairāk nekā nav palicis. Tikai tik daudz, lai noturētu savu masku aiz, kuras slēpjas maza, salauzta un pārbijusies meitene. Tajā pat laikā jūtu tevī daudz naida uz izvarotāju, uz sevi... Daudz dumsu un emociju, kurām vajadzētu izlauzties.

žēl, ka esi nolēmusi pārtraukt psihoterapiju, jo malšanās pa apli (pat tad, ja tev tā šķiet) tomēr palīdz pa mazai kripatiņai, bet tomēr dabūt uz āru emocijas, kas tevi smacē. žēl arī, ka pārtrauci lietot AD, jo zāļu pārtraukšana bez ārsta uzraudzības var iemest pamatīgā krīzē. AD tomēr jālieto vairāki mēneši, lai tie tiešām palīdzētu. Emocionāls trulums ir nepatīkama blakne, ko droši vien varēja mazināt pamaizot zāles.

Ja vēlies izrunāties droši zvani uz Krīzes tālruni 67222922; 27722292

cits skats
Atbildes: 29
Pievienojies: 30 Jan 2013, 15:52

Atbildēt cits skats » 03 Jūn 2013, 17:01

Topazio,

tas noteikti ir briesmīgi, kas ar Tevi noticis.
Saprotu Tavu niknumu par to, ka šis cilvēks nav saņēmis pietiekami lielu sodu.
Tomēr, vai domā, ka Tava dzīvība nav augstāk vērta, lai to atdotu, par šī cilvēka sodīšanu.
Iespējams, ka viņš aizdomās, bet varbūt arī ne.
Tu saki, ka Tev nav spēka dzīvot, ka Tevī ir tik daudz dusmu un niknuma,
tas, protams, ir saprotams, ņemot vērā visu notiekošu un Tevis piedzīvoto.
Tomēr, ja ļautu, lai Tev palīdz, tad, iespējams, Tev būtu vieglāk.
Tu esi iztērējusi tik daudz spēka, tiesājot viņu, ka Tev ir palicis gaužām maz spēka, lai atveseļotu sevi.

Turies!

Lai Tev veicas!

KKC Skalbes-konsult.

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 04 Jūn 2013, 08:40

Labdien!

Tiesībsargājošo iestāžu pienākums (uzdevums) ir aizsargāt personu tiesības un likumīgās intereses. Diemžēl, jāatzīst, ne vienmēr policija, prokuratūra u.c. iesaistās un palīdz tik aktīvi, cik mēs vēlētos.
Ja rodas Šaubas par tiesībsargājošo iestāžu darbinieku objektivitāti vai rodas aizdomas par korupcijas gadījumu, noteikti ir jāziņo tās iestādes priekšniekam un/ vai augstākstāvošai iestādei, kā ari KNAB.

Jūsu gadījumā es ietektu vērsties pēc palīdzības Juridiskās palīdzības administrācijā - http://www.jpa.gov.lv/ - bezmaksas informatīvais tālrunis 80001801. Izmēģiniet!
Iespējams, viņi varētu palīdzēt, piesķirot jums bezmaksas advokātu lietas virzībai. Ja ne, iespējams, jums , kā cietušai, ir tiesības lūgt morālo un ārstēšanās izdevumu kompensāciju.

Iespejams noder arī šī saite - http://www.cietusajiem.lv/?cat=4, informācijai.

Spēku un izturību,
Ieva Brante
Skalbes juriste

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis