Izmisums...

Kakenite
Atbildes: 20
Pievienojies: 19 Jūn 2013, 13:34

Izmisums...

Atbildēt Kakenite » 19 Jūn 2013, 16:16

Labdien! Esmu 35.gadus veca sieviete.(2.gr.invalīde (kustību traucējumi) BCT.
10. gadu vecumā mani izvaroja skolotājs un klasesbiedri (ilga 1,5 mācību gadu)
33.gados mani izvaroja Vīnē.
07.07.2012. iepazinos ar savu tagadējo vīru, kurš jau tad bija ieslodzījumā. Pamazām iemīlējām viens otru.
18.01.2013. Valmieras cietumā sareģistrējamies, bet 19.01.2013. vīrs mani sadūra (vīrs, ārsti un citi apkārtējie) vēl ar vien nesaprot kāpēc viņš tā ir rīkojies.
Es viņu mīlu, bet visi saka ka man jāšķiras.....

Negribās par sevi rūpēties!
Negribās neko. Gribas pazust. Raudu visu laiku.
Esmu it kā iemūrēta. Twitterī rakstu savas izjūtas dažkārt.
Nav ar ko īsti izrunāties. Nesaprotu sevi...
Tāda sajūta, ka esmu nolemta vardarbībai...

Vecāki gaida mani Jāņos, bet gribās būt kaut kur ļoti tālu...
Palīdziet!!!!!

Maruta

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 149
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Re: Izmisums...

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 19 Jūn 2013, 16:34

Labdien, Maruta!

Paldies, ka uzticējāt mums savu traģisko stāstu! Tas noteikti nebija viegli.

No sirds izsaku savu līdzjūtību par izvarošanām, kas bijušas Jūsu dzīvē un jūsu vīra mēģinājumu Jūs nogalināt!
Izvarošana ir liela trauma sievietei (īpaši bērnībā), kas var radīt nevērtības un bezjēdzības sajūtu visa mūža garumā, ja netiek saņemta palīdzība. Ļoti žēl, ka pēc bērnības un arī pēdējās izvarošanas Jums nebija cilvēka, kas sniegtu atbalstu, ko bijāt un esat pelnījusi!
Jūs apgalvojat, ka esat nolemta vardarbībai. Es jūtu Jūsu izmisīgo saucienu pēc palīdzības, jo šobrīd jūtaties vāja un ievainojama. Jūs noteikti neesat nolemta vardarbībai, taču, izskatās, ka Jums ir svarīgi saņemt cilvēku atbalstu, lai tiktu pāri noziegumiem, kas tikuši vērsti pret Jums. Varbūt ar laiku Jūs būsiet gatava arī klātienes psihologa konsultācijām, kuram Jūs varētu uzticēties un, kurš, ar laiku, atgrieztu ticību tam, ka esat pelnījusi sev līdzās vīrieti, kurš nedarīs Jums pāri un, kuram Jūs varēsiet uzticēties.

Jūs minējāt, ka Jūsu vīrs bija ieslodzījumā (kas liek domāt, ka viņam ir tendence uz kriminālnoziegumiem) un pēc kāzām viņš savu agresivitāti vērsa arī pret Jums! Viņš ne tikai nodeva Jūsu uzticību, bet arī mēģināja nogalināt!
Saprotu, ka jūtaties izmisusi, jo Jums liekas, ka esat atradusi vīrieti, kas Jūs beidzot pasargās no pāri darījumiem, taču izskatās, ka šis vīrietis nebūs īstais.
Ar nožēlu jāsaka, ka Jūsu vīrs ir noziedznieks un Jūs nebūsiet ar viņu drošībā Nekad!

Mēģinat parūpēties par sevi!

Aicinu arī zvanīt uz diennakts uzticības tālruni 67222922(lattelecom); 27722292(Bite), lai varam par to runāt.

Kakenite

Atbildēt Kakenite » 19 Jūn 2013, 17:35

Virs vel ar vien ir ieslodzijuma. Izcies sodu par brauksanu dzeruma, zadzibu un kautinu.
Saka man, ka daris visu, lai mainitos un daritu mani laimigu.

KKC Skalbes-konsult.

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 19 Jūn 2013, 18:38

Es saprotu, ka Jūs izmisīgi cerat, lai Jūsu vīrs mainīsies. Jums gribās ticēt tam, ka viņa uzbrukums Jums vairs nekad neatkārtosies. Taču Jūs tikko minējat, ka Jūsu vīrs sēž cietumā par vardarbību, ka šī nebija vienīga reize, kad viņš kādam uzbruka. Tas liek mums domāt, ka viņa vardarbīga uzvedība visdrizāk atkārtosies. Ka arī daudzu sieviešu pieredze visa pasaulē, ka arī Latvijā, parāda, ka attiecības, kurās viens no partneriem ir varmāka, ir cikliskas. No sākuma var likties, ka viss ir kārtībā, kamēr vienā mirklī sāk pieaugt spriedze dažādu ārējo vai iekšējo apstākļu dēļ. Vienīgais veids kā varmāka māk mazināt šo spriedzi ir caur vardarbīgo uzvedību, kura, diemžēl, lielākoties ir vērsta pret savu partneri, pret to cilvēku, kurš ir blakus. Visbiežāk pēc vardarbības episodes varmāka jutās vainīgs par to, ko ir izdarījis un pats var ticēt tam, ka vairs neaizvainos savu tuvinieku. Viņš mēģina atvainoties, dāvina dāvanas un apsola, ka nekad vairs nedarīs pāri savam partnerim. Bet, diemžēl, tā nenotiek, jo pēc noteikta laika spriedze atkal pieaug un varmāka atkal izreaģē savas emocijas vardarbības ceļā un šis nepārtrauktais cikls atkārtojas atkal un atkal.

Kā Jums tas izklausās? Vai varētu būt kā nemanot arī Jūs esat iekļuvusi šajā vāveres ritenī?

Kakenite

Atbildēt Kakenite » 20 Jūn 2013, 10:18

Esmu nokļuvusi diemžēl vāveres ritenī....

Alnis
Atbildes: 3
Pievienojies: 25 Jūn 2013, 09:58

Atbildēt Alnis » 25 Jūn 2013, 11:32

Pēc personiskās pieredzes varu teikt tikai to, ka vissmagāk ir un grūtāk ir spert tieši lielos soļus. Tādus kā piemēram pārtraukt attiecības konfliktu regulāru konfliktu dēļ un tamlīdzīgi.
Diemžēl man jāpiekrīt arī iepriekš paustajam viedoklim, ka ja reiz vīrs ir aizgājis pa nepareizo dzīves ceļu, tad tur ir ļoti maza varbūtība ka kas mainīsies.
Vispār es ienācu šajā forumā ar vienu vienīgu domu - esmu bijis situācijās kad nav nekādas vēlēšanās turpināt dzīvot jo šķiet ka visi pasaules mēsli ir sagāzušies pēkšņi uz galvas un konkrētajā brīdī izeju nav iespējams pat saskatīt. Attiecīgajā situācijā man vislabāk palīdzēja tas , ka bija kāds kas uzklausa neskatoties uz dziļo depresiju. Brīžiem tas kaitināja pat vēl vairāk nekā vientulība tomēr kaut kur dziļi iekšā tupēja apziņa, ka ir jākustās uz priekšu un tas viss sliktais kas ir apkārt nevar vilkties mūžīgi.

Tāpēc, ir ļoti jauki ja tev ir vecāki kas tevi gaida. Un tagad (pieņemu ka visi šeit ir ar tādu mērķi) ar tevi ir arī šeit esošie cilvēki.
Lai tev izturība un pacietība pārvarēt šo grūto posmu dzīvē! Notici tam un tev izdosies!

KKC Skalbes-konsult.

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 25 Jūn 2013, 12:07

Alni!

Paldies, ka padalījies ar savu pieredzi!

Kakenite

Atbildēt Kakenite » 27 Jūn 2013, 14:06

Ir diezgan grūti, jo tik daudz , kas ir uz galvas uzkritis.
3gadus nav bijis atvaļinājums. Atpūtas nav.
Vīrs saka tik labus vārdus.
Zinu, ka ir jārīkojās tāpēc spurojos, lai gan negribās.
No visas spriedzes aizvakar 5x gandrīz paģību....

Kakenite

Atbildēt Kakenite » 27 Jūn 2013, 14:07

Paldies, Alni!

KKC Skalbes-konsult.

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 27 Jūn 2013, 14:13

Kakenite!

Vai tiešām tev nav iespējas paņemt atvaļinājumu? Izklausās traki, ka strādā jau 3 gadus bez atpūtas. Jebkurš jau būtu izsmelts un nevarētu no rītiem piecelties. No, kurienes tik daudz spēka? :)

Kakenite

Atbildēt Kakenite » 27 Jūn 2013, 15:00

vienkārši nepārtraukti izderot lielu apjomu darba (piemēram uztaisot gada pārskatu) mani atlaiž. Jo vairs neesu vajadzīga vairs. Pēdējo reiz nostrādāju pa 20h dienā. Tagad rit kārtējais pārbaudes laiks.

KKC Skalbes-konsult.

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 27 Jūn 2013, 15:09

Izskatās, ka atlaišanas riteni varētu pārtraukt, ja strādātu mierīgākā tempā 8h dienā, kā noteikts likumā. Tas palīdzētu arī ilgāku laiku būt vajadzīga darba devējiem, kas tev maksātu algu.

DK33
Atbildes: 33
Pievienojies: 25 Jūn 2013, 19:21

Atbildēt DK33 » 27 Jūn 2013, 15:21

To : Kakenite

Labdien Maruta !

Jus gan esat professionals sava joma... "nelaimes keraja"...
Es runaju par to, ka jums gadas atrasties nepareiza laika un nepareiza vieta...
Vientulibas del Jus apprecejusies ar cilveku? kurs dotaja bridi ieslodzijuma...
Varat ludzu bisku vairak pastastit , kad un kur Jus pirmo reizi vinu satikat ?
Es jutu , ka 90% no tiem kuri "ais restes" vienkarsi raksta vestulisus , vai sarakstas
pa internetu ar tadam ka Jus... Un ka makskernieki sez un gaida Jus !
Viniem tur pietiekosi briva laika, var savu upuri gaidit gadu-gadiem !
Un Jus tiesi trapijat vina rokas...

Ko Jus domajat tagad darit ?
Gaidisiet kad vins izies briviba un saksiet ar vinu dzivot ?
Vai runajat ar vinu par nakotne , par berniem Jusu gimene ?

Ar cienu,
DK33

Kakenite

Atbildēt Kakenite » 27 Jūn 2013, 15:32

Man jau nebija izvēles par darba stundām.
Esmu pārgurusi.

KKC Skalbes-konsult.

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 27 Jūn 2013, 15:40

Kas tev palīdzētu atslābināties un atpūsties?
Tu esi pelnījusi laiku TIKAI SEV!!!! Ko šovakar vari izdarīt tikai priekš sevis? :)

Kakenite

Atbildēt Kakenite » 27 Jūn 2013, 15:56

Man šodien jāpārvācās šodien uz citu dzīvokli.
Es nezinu kā lai atpū''sos....

DK33

Atbildēt DK33 » 27 Jūn 2013, 16:32

To : Kakenite

Bus jaatpusas noteikti pec parbrauksanas - Nevis pirms :D
Tomer nolemi dzivot atseviski viena pati vai iresi kaut kur tikai istabu ?

DK33

KKC Skalbes-konsult.

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 27 Jūn 2013, 16:36

Kakenite

Vai tad, kad būsi pārcēlusies/pārvedusi mantas vai tad varētu atrast ko tādu (darīt vai nedarīt), kas palīdzētu tev atpūsties?

DK33

Atbildēt DK33 » 27 Jūn 2013, 16:45

To : Kakenite un KKC

Domaju vislabaka atputas vieta pasaule ir erta gultina !
Parejas lietas tikai ka atputas "papildierices"...

DK33

Rebecca
Atbildes: 53
Pievienojies: 25 Jūn 2013, 08:30

Atbildēt Rebecca » 27 Jūn 2013, 20:30

Pirmkart,ko Kakenitei butu jadara, uz -atro- jaskiras no ta cietumnieka,jo pec rakstita es spriezu ka vins ir rafinets bledis un vel agresors.Protams,ka vins sakuma redzeja Tavas kermena nepilnibas un vel paklausijas ka Tu esi loti stradiga un tad attiecigi ari rikojas.Nu nav jau vins normals,ka otra diena pec kazu nakts sadur savu jauno sievinu,kada tur milestiba?Un jau nezin cik reizes ir sedejis cietuma.Man bija dazas virtualas draudzenes kas bija apprecejusas ar cietumniekiem,nu kaut kads arprats,pieprasija dzivokli,naudu,nekur nestradaja,veda majas kaut kadus draugus,kamer sievas stradaja,tad vel viens pretendeja uz sievas vecaku mantojumu,draudeja un viss tada gara,vienas vienigas problemas.Un dazam pat bija berni.Otrais,lai ari Latvija ir krize,man liekas ka Tu esi darba rukis un Tev ir attieciga izglitiba un Tu vienmer darbu atradisi,tikai nevajag jau stradat 20h diena.Nu tadas problemas,ka izvarosanas un lidz ar to saistitas sajutas,tas butu jarisina sarunas ar psihologu.Un nevajag nolaist sparnus! ;)

Kakenite

Atbildēt Kakenite » 03 Jūl 2013, 15:46

Jā iepazinos ar vīru netā.
Kāpēc neiepazīstos reali? Jo nepārtraukti saskaros ar apsmieklu svara dēļ un arī mani bieži sauc par kropli reālajā dzīvē cilvēki (ne tuvinieki).
Bet man ir tikai 35. Jā staigāju ar treka nūjām, jo savādāk nevaru....
Vai tad man jāaprok sava dzīve?

DK33

Atbildēt DK33 » 03 Jūl 2013, 16:10

Labdien Kakenite !

Tiesi otradak ... nevajag nekada gadijuma atlauties but negativi noskanotaj !!!
Velu tev visu labako tava dzive ! Un biezak smaidi kad tev kaut ko tadu kads pateiks !!!
Esi stipra un tava dzive viss bus briniskigi !!!
Es jau neatceros kura temata es rakstiju ...bet ieteicu tev palasit gramatu -
- Dzozefs Merfijs "Mans Zemapzinu Speks"

Domaju tev bus interesanti palasit so gramatu !!!

Ar cienu
DK33

Kakenite

Atbildēt Kakenite » 03 Jūl 2013, 17:28

Paldies DK33 par atbalstu. Es ari censos but pozetiva.

DK33

Atbildēt DK33 » 03 Jūl 2013, 17:42

MALACITIS !
:D

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis