izmisums darbā

Magone
Atbildes: 8
Pievienojies: 02 Nov 2012, 22:00

izmisums darbā

Atbildēt Magone » 09 Aug 2013, 19:23

Esmu pilnīgā izmisumā darbā notikušo problēmu dēļ. Vakar uzzināju, ka būs nepatikšanas, šodien tās ir klāt, kas būs pirmdien, nav vēl zināms, bet domāju, ka tad būs vissmagākais. Raudu gandrīz nepātraukti jau stundas septiņas, bezrecepšu nomierinošie nepalīdz, no raudāšanas jau sāp galva un ir slikta dūša. Ar prātu saprotu, ka tā darbavieta nav to vērta, lai aizietu no dzīves, bet... Pusotru gadu atpakaļ man jau bija depresijas epizode tieši darba dēļ, nesen tikai tā īsti tiku vaļā.
Ko man iesākt, kā visu neņemt pie sirds tik ļoti? Par darba maiņu esmu domājusi, bet es citu nedabūšu, joma, kurā strādāju ir ļoti specifiska, turklāt nemāku sevi pasniegt, tāpēc darba intervijās nebūšu tā, kuru izvēlas. Sfēras, kurās man patiktu strādāt, nav ne izglītība, ne pieredze.
Ja nepatikšanās būtu vainojama tikai es pati, tad varbūt tik traki nepārdzīvotu, bet ir tā, ka pamatā vainojami blakusapstākļi un neveiksmīga dažādu faktoru sakrtitība,taču vainu veļ uz mani, teiks, ka es stulba un rīkojos galīgi nepareizi. Lietas būtībā neviens no šefiem neiedziļināsies.
Zinu, ka citiem ir nopietnākas problēmas ko pādzivot, bet man darba dēl reizēm vairs dzīvot negribas. Ko lai daru, baidos, ka kādas neveiksmes dēļ tiešām vairs neizturēšu...

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 150
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Re: izmisums darbā

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 09 Aug 2013, 19:38

Magone,

Redzu, ka jūti izmisumu un trauksmi par gaidāmo problēmu darbā.
Tev nav jāpaliek vienai ar savu izmisumu. Droši zvani uz Krīzes tālruni: 67222922; 27722292. Tas darbojas 24h diennaktī, un tur vienmēr būs kāds, kas varēs Tevi uzklausīt.

Magone
Atbildes: 8
Pievienojies: 02 Nov 2012, 22:00

Atbildēt Magone » 09 Aug 2013, 20:03

Paldies!
JAu bija doma zvanīt, ja ne šodien, tad tuvākajā laikā. Mulķīgs jautājums, bet gan jau vēl kādam tas varētu būt aktuāls- cik tas ir anonīni, vai sarunas tiek ierakstītas un vai drīkstu uzzināt speciālista vārdu ar ko runāju? Bail uzrauties uz kādu paziņu.

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 150
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 10 Aug 2013, 07:44

Sveika, Magone!

Anonimitāte tiek ievērota-trešajām personām netiek izpausts krīzes sarunas saturs. Netiek pieprasīta personiskā informācija no zvanītāja, kā arī netiek izpausta personiskā informācija par tālruņa konsultantu. Tā ir Tava izvēle, cik daudz personiskās informācijas Tu atklāj par sevi. Ja tevi neapmierina konsultācijas kvalitāte vai konsultants liekas Tev pazīstams, Tu jebkurā brīdī vari pārtraukt sarunu.

Uzticies... Tev nav jāpaliek šodien vienai ar savām problēmām.

Rebecca
Atbildes: 53
Pievienojies: 25 Jūn 2013, 08:30

Atbildēt Rebecca » 11 Aug 2013, 01:09

No savas,citu un gramatu lasitas pieredzes,es varu teikt to,ka neviens pazina no Skalbes darbiniekiem nekad nevienam neko neteiks.Vini nemaz nedrikst teikt,lai ka tur ari butu.Zvani un stasti.Tapat Tu atradisi citu darbu,ja kas nesanaks saja darba,nav ko trakot,ir jadzivo.Un dzive ir briniskiga. ;)

varbut
Atbildes: 9
Pievienojies: 11 Aug 2013, 08:23

Atbildēt varbut » 11 Aug 2013, 08:28

Cilvēki nereti iedomājas, ka viņu stāsti ir tik unikāli, ka viņi ir „noslēpums”. Jūsu gadījums nav ne tuvu unikāls, tikai emocijas ir īstas. Katrs telefona operators vienādus stāstus dzird n-tās reizes dienā. Darbā priekšnieks izturas ar necieņu un neizpratni, kāds pazemojis – aprunājis, apsmējis, nauda trūkst, partneris pametis, vīrs piekāvis, sieva emocionāli izvarojusi. Cilvēka emociju gamma ir ļoti ierobežota, viss grozās ap pārdesmit emocijām jau kopš bērnības, tikai aktieri un situācijas mainās.

Konsultanti tieši tāpēc tur ir, lai uzklausītu Jūs un pēc labākās gribas palīdzētu Jums saprast savas emocijas, nomierinoties prātam parādās skaidrākā bilde kā rīkoties pašai tālāk.

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi