Morfīns.

LauraL
Atbildes: 1
Pievienojies: 09 Aug 2013, 14:01

Morfīns.

Atbildēt LauraL » 11 Aug 2013, 23:26

Man lūdzu kādu labu psihologu vai psihiatru...
Visa ir par daudz... Un šis ir tas brīdis, kad vairs neko negribas. Rokas nolaižas, asaras izēd manas acis kā skābe un sirds deg ugunīs...
Nu kā tā var?! Jau kuro reizi viens un tas pats... Un tikai šoreiz šķiet, ka vieglāk ir pakārties. Tik ļoti ir apnicis viss... Katru dienu viena un tā pati telpa, vienas un tās pašas ielas, mājas un krūmi. Un šo laikam sauc par depresiju... Pat dzīvot negribās. Viss, ko vēlos ir gulēt zem segas, lai neviens mani neredz un nedzird...

Jūtu, ka ir nepieciešama nu jau medicīniska palīdzība... Bet kur lai meklē labu medicīnisko palīdzību, ja nav vēlmes to visu atklāt vecākiem, ja nav vēlmes iet un meklēt to palīdzību? Un to sauc par depresiju 17 gados. Nemaz negribu zināt, kas būs vēlāk...

varbut
Atbildes: 9
Pievienojies: 11 Aug 2013, 08:23

Re: Morfīns.

Atbildēt varbut » 12 Aug 2013, 21:19

Laura,

Cik saprotu jūties izmisumā, jo nezini ko darīt ar depresiju. Gribi meklēt palīdzību, bet baidies atklāti runāt par to ar vecākiem.
Ja saņemies sarunai, piezvani uz krīzes telefonu - 67222922; 27722292. Telefons darbojas 24h diennaktī.

Nukasikoo
Atbildes: 1
Pievienojies: 16 Okt 2014, 08:56

Re: Morfīns.

Atbildēt Nukasikoo » 16 Okt 2014, 13:05

Te ir vajadzīga netikai psihologa palīdzība un krīzes centrs nevienmēr spēs rādīt pareizo izeju un dod impulsu tālākai rīcībai. Ja gribi nopietnu bet spēcīgu palīdzību vienkārši uzvani man, es atzvanīšu, parunāsim un meklēsim kopēju saskares punktu ārā no šī muklāja. Izeja ir vienmēr bet ir jābūt tam gatavam. Tātad zvani 22053979

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis