Sapratu...

Kakenite
Atbildes: 20
Pievienojies: 19 Jūn 2013, 13:34

Sapratu...

Atbildēt Kakenite » 28 Sep 2013, 19:59

Šodien sapratu, ka nevienam neesu vajadzīga.
-vīrs, kaut arī jokojot izsaka draudus, lai gan pamato, to, lai es "emocionāli pamostos"; bail teikt, ka gribu šķirties
viņš vēstulēs apgalvo, ka mīl mani ļoti. Zvēr man.... Un ka ārsti viņam teikuši, ka viņš man ar nazi vairs nekad neuzbruks.
-ar vecākiem nevaru izrunāties;
-māsai vairs neuzticos, jo visu, ko pastāstu, viņa izstāsta mammai;

Līdz ar to visu turu sevī............

Rebecca
Atbildes: 53
Pievienojies: 25 Jūn 2013, 08:30

Re: Sapratu...

Atbildēt Rebecca » 30 Sep 2013, 22:15

Bet kāpēc Tu turi sevi un vairākus mēnešus? Kāpēc nezvani Skalbes psihologiem un nemaini situāciju?

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 150
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 01 Okt 2013, 21:26

Kakenīt,

Var saprast ka jūti bailes par sekām, ja vīram paziņosi, ka esi nolēmusi šķirties. No rakstītā var saprast, ka vīrs iepriekš ir uzbrucis Tev ar nazi un izraisījis draudus dzīvībai. Var saprast , ka dzīvot, jūtot pastāvīgu trauksmi, ir grūti, nepatīkami un nogurdinoši. Izklausās, ka vīra mēģinājumi tevi "emocionāli atmodināt" patreiz Tevī rada bažas, vai iepriekšējā draudu pieredze neatkārtosies.
Situāciju rada sarežģītāku apstāklis, ka tu jūties vientuļa, jo nespēj par savām izjūtām pastāstīt ne radiniekiem ne draugiem. Es saklausu, ka Tev trūkst atbalsta, lai izlemtu, kā tālāk rīkoties.

Kakenite

Atbildēt Kakenite » 02 Okt 2013, 06:55

Kāpēc nezvanu Skalbēm? Vienreiz zvanīju kā rezultātā konsultants atkārtoja vārds vārdā manus vārdus.
Jā es jūtos ļoti vientuļi un nesaprasti.

Kakenite

Atbildēt Kakenite » 02 Okt 2013, 17:49

Tētis teica, ka es neatradīšu darbu............
negribu dzīvot............

Rebecca
Atbildes: 53
Pievienojies: 25 Jūn 2013, 08:30

Atbildēt Rebecca » 02 Okt 2013, 18:06

Ja,interesanti,ka Tu centies biezi saskatīt negatīvo kur nemaz nav negatīvais.Bet,kas tad Tavs tēvs ir, ka tā vienkārši pasaka ka Tu neatradīsi darbu?Vai vins ir darba integrācijas vai biržas konsultants?Varbut ka viņam vienkārši bija slikts garastāvoklis.Un talāk,vai tad bija tā saruna ar Skalbes psihologu tik traka,ka vins atkārtoja Tavus vārdus?Es,kad agrak dzivoju Riga biju dzila krize,es tad zvaniju uz palidzibas telefonu un velak gaju pie psihoterapeita.Vins ari sakuma biezi atkartoja manis teikto,bet ne jau 100%.No sakuma man bija ta jocigi ka ta atkarto,bet tas laikam piedereja pie arstesanas.Es,tad domaju par manu garigo izveselosanos.Ta ka es Tev ieteiktu doties pie psihoterapeita,tad uz darba birzu,meklet vakances Interneta.Virs ir agresivs un viss,tur neko nevar mainīt. ;)

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis