bezcerīgs gadījums

cutter
Atbildes: 17
Pievienojies: 01 Aug 2014, 12:18

bezcerīgs gadījums

Atbildēt cutter » 06 Mai 2015, 17:53

dzēsts
Pēdējo reizi labojis 1 - cutter, labots 10 reizes.

KaTjA
Atbildes: 4
Pievienojies: 12 Okt 2014, 18:24

Re: bezcerīgs gadījums

Atbildēt KaTjA » 06 Mai 2015, 20:02

Chau! Mani sauc Katja!
Pirmkārt apsveicu Dzimšanas dienā!
Pamēģini zvanīt Bērnu un pusaudžu bezmaksas uzticības tālrunis 116111 (8.00 - 23.00) , domāju ka tur varēsi uzzināt arī par bezmaksas konsultācijam bērniem un pusaudžiem, gan jau r iespējas..
No kā tu tā juties?

cutter

Atbildēt cutter » 06 Mai 2015, 20:40

Paldies par apsveikumu!
Esmu jau zvanījusi uz norādīto tālruni, diemžēl par bezmaksas psihoterapeitiem neko neuzzināju.
Iespējams, ka tā jūtos, jo mans tētis bija atkarīgs no alkohola. Tā roku graizīšana iesākās tieši ap to periodu. Kā arī, droši vien, skola nospieda, zuda motivācija mācīties, bet kaut kā jau kuļos..

KaTjA

Atbildēt KaTjA » 06 Mai 2015, 20:46

Mēģināšu rīt uzzināt par bezmaksas psihoterapeitiem, tad uzrakstīšu. Galvenais ka tu saproti ka tev ir vajadzīga palidzība! Kamēr tu esi dzīva, var kaut ko darīt. Pat ja neredzi tam visam jēgas...
Tev ir draugi? Ja gribi varam vienk. parunāt, par jebko=)

KaTjA

Atbildēt KaTjA » 06 Mai 2015, 20:48

Kā tevi sauc? Man liekas tu nerakstīji=)

KaTjA

Atbildēt KaTjA » 06 Mai 2015, 21:07

Man jāiet=) sarakstisimies rīt. Ar labu nakti!

cutter

Atbildēt cutter » 09 Mai 2015, 23:17

Atvaino, ka atbildu tik vēlu. Jā, man ir draugi, nevarētu gan teikt, ka tie ir tuvi draugi.. Vārdu gan nevēlos atklāt. Ļoti priecātos, ja uzzinātu par iespēju iegūt bezmaksas palīdzību, tad, laikam, jāpiebilst, ka esmu no Rīgas.. Katja, cik tev ir gadu, ja drīkstu jautāt.

Kotik
Atbildes: 3
Pievienojies: 30 Apr 2015, 10:32

Atbildēt Kotik » 11 Mai 2015, 21:30

Sveika! Man ļoti gribētos Tev kaut kā palīdzēt. Redzu, ka jūties vientuļa. Man ļoti žēl, ka Tu tā jūties. Liekas, ka tik lielas skumjas. Kas Tev traucē uzticēties psihologam, mammai, draudzenēm? Var būt viņas nesaprot vienmēr visu tik labi, tomēr var būt arī gribētu Tev palīdzēt? Tu šeit uzticējies un Tev labi sanāca! Tev jāmeklē cilvēki, kuriem uzticēties.Man arī liekas, ka Tu ļoti norūpējusies par savu mammu, baidoties viņai atklāt savas sāpes. Bet vai ir vēl kāds pieaugušais - skolotāja, radinieks vai kāds cits, kas var Tevi uzklausīt, samīļot, var būt aiziet ar Tevi kopā pie ārsta vai psihologa? Es zinu, ka bērnu klīniskajā slimnīcā ir bezmaksas psihiatri bērniem, tomēr, laikam, nepieciešama pieaugušo piekrišana, ka viņi var tikties ar Tevi.
Var būt aprunājies vēl šeit, vai pa uzticības telefonu. Telefons, ko šajā saitā parasti iesaka ir 67222922.
Kas Tev dzīvē patīk - kāda mūzika, krāsa, filma? Vai Tev ir kaut kādi priecīgi momenti kādreiz?
Gribas Tev uzvārīt siltu tēju, ielikt segu ap pleciem un ļaut Tev paraudāt. Kaut gan var būt Tev kaut kas cits šobrīd ir vajadzīgs? Kā Tev liekas, kas tas būtu?

cits skats
Atbildes: 29
Pievienojies: 30 Jan 2013, 15:52

Atbildēt cits skats » 17 Mai 2015, 22:25

Cutter? Vai esi kādreiz pietuvojusies šīm emocionālajām ciešanām? No kā Tev tādas ir? Ko Tu sajūti tādos brīžos, kādas konkrētas emocijas? Vai tas ir atraidījums? Izmisums? Bezcerība? Izklausās, ka Tu piedzīvoji atraidījuma sajūtu attiecībās ar skolas psiholoģi, iespējams, ka tā nav vienīgā reize, kad esi jutusies atraidīta, vientuļa, pamesta...
Izskatās, ka Tu labprāt pieņem atbalstu no psiholoģes, tomēr tas, ko viņa Tev devusi, Tev nav bijis pietiekami. Tas ir pilnīgi normāli, ka Tu tiecies uz ilgtermiņa sadarbību, tomēr šādā gadījumā Tev vajadzētu atrast psihoterapeitu. Psihologi vairāk strādā ar situāciju, tas bieži vien ir līdz 10 konsultācijām, psihoterapeiti strādā ilgtermiņā pie dziļākām personības izmaiņām. Un tomēr būtu svarīgi, ka atrod sev īsto terapeitu, ceru, ka Tev paveiksies ar 1. reizi.

cutter

Atbildēt cutter » 20 Mai 2015, 17:00

Kotik, man uzticēties liedz sajūta, ka visi grib izmantot manis izpausto informāciju pret mani pašu. Tāda kā paranoja - liekas, ka skolas psiholoģe ir ierakstījusi katru mūsu sarunu, man aiz muguras zvanījusi manai mammai un runājusi ar viņu par visu, ko esmu viņai stāstījusi. Skolā daudzi skolotāji ir man ''draugi'' tādā ziņā, ka esmu viņiem stāstījusi daudz par sevi, tiesa, ne par to, ko esmu sev nodarījusi, jo baidos no reakcijas, kā arī negribu, lai viņu priekšstats par mani tiek izmainīts. Negribu, ka skolotāji domā, ka esmu slima. Nav man konkrētas mūzikas, kas man patīk, bet klausos Rammstein, mīļākā filma ir ''Side Effects''.. Ir, protams, arī priecīgi momenti dzīvē, bet vairāk jau ievēro tos negatīvos notikumus. Ar raudāšanu ir tā, ka, lai gan reizēm gribu izraudāties, acīs asaras neriešas un nekas nesanāk. Pat neatceros, kad pēdējo reizi pa īstam raudāju. Nezinu, kam būtu jānotiek, lai sāktu pa īstam raudāt.
cits skats, ja runā par roku graizīšanu, tad, kā jau minēju, jā, esmu sev rokas griezusi un ne vienu reizi vien. Parasti, pirms vēlmes nodarīt sev pāri, visas iekšas sagriežas, iestājas tāda kā bezcerības sajūta, neko negribas, tikai redzēt, kā asinis tek pa roku. Jā, pati psiholoģe man teica, ka katru reizi, kad viņa netiek uz konsultāciju, es to interpretēju kā atgrūšanu no viņas puses, taču pati man teica, ka tā nav, ka esmu to tikai izdomājusi. Bieži jutos tā, it kā kristu viņai uz nerviem. Manai mammai viņa teica, ka man ir problēmas ''palaist vaļā'' cilvēkus, tas ir, pieņemt, ka sadarbība ir beigusies. Domāju, ka man noderētu psihoterapeits, ja ne psihiatrs vai pat ambulatora ārstēšana, jo teorētiski es ietilpstu kategorijā, kurā atrodas cilvēki, kas var kaitēt sev vai sabiedrībai.

Kotik

Atbildēt Kotik » 23 Mai 2015, 11:33

Hm, Side Effect - paldies, es apskatīšos, neesmu redzējusi šo filmu!
Jā, uzticēšanās ir tāds laikietilpīgs process. Tas prasa laiku. Un reizēm kaut kāda pat maza detaļa visu var sabojāt. Tāpēc tas ir arī ļoti trausls process. Man žēl dzirdēt, ka Tev ir sajūta, ka psihologs Tevi aprunāja ar mammu aiz muguras. Parasti, cik pati gāju pie psihologiem, viņi sākumā izstāsta cilvēkam, kā ir ar noslēpumu turēšanu, neizpaušanu, vai zvanīs vecākiem vai citiem tuviniekiem. Tad arī var visus jautājumus viņiem uzdot, runāt par šaubām. Protams, ir arī tādi, kuri to visu pārāk neapspriež. Nezinu, kā bija Tev. Vai Tu runāji ar psihologu par to, ka Tev grūti viņai uzticēties, ka jūties nodota, ka dusmojies uz viņu? Protams, citreiz viens psihologs neder un jāmeklē cits. Katrs atšķirās. Es pieļauju, ka citreiz rodas daudz pārprātumu - cilvēki vēlas palīdzēt, bet dara to neveikli vai vispār sāk uztraukties par Tevi un tad uztraukumā izdara ko tādu, kas Tev nepatīk - piemēram, pazvana mammai. Mērķis viņiem labs - it kā rūpējās par Tevi, bet veids Tevi biedē. Es ļoti ceru, ka Tu tomēr meklēsi to, ar kuru var runāt un atradīsi. Ļoti grūti dzīvot pastāvīgās bailēs no tā, ka citi Tevi nodos, darīs Tev pāri, nesapratīs, nosodīs. Tā ir liela spriedze. Protams, mazāk pārpratumu un baiļu ir tad, kad uzdrošināmies par savām jūtām, domām, pārpratumiem runāt. Ne vienmēr var atrast dzirdīgas auss, bet var.
Klau, ja Tev patīk Rammsteins - es arī viņu laiku pa laiku klausos - tad var būt Tu vari ja ne izraudāties, tad kārtīgi izdusmoties? Kad neviena nebūs mājās, uzgriežot mūziku skaļi un lēkājot, kliedzot visu, kas sakrājies - uz psihologu, uz mammu un uz visiem pārējiem? Nezinu, vai Tev tas derētu, bet var pamēģināt ;)

cutter

Atbildēt cutter » 26 Mai 2015, 11:45

Droši vien tās ir tikai manas iedomas, ka psiholoģe runāja ar manu mammu man aiz muguras.. bet nekad jau nevar būt līdz galam drošs.. Es uzticējos savai psiholoģei līdz brīdim, kad viņa runāja ar manu mammu.. tālāk jau ķēdīte pārrauta - ja reiz ir runājusi ar manu mammu, tātad vairs nedrīkst uzticēties..
Rammstein man jau šādam mērķim ir kalpojis :D

Kotik

Atbildēt Kotik » 28 Mai 2015, 18:10

Nu jā, tās ķedītes reizēm veidojas. Tev, man liekas, ir tiesības dusmoties un apvainoties uz psihologi. Bet svarīgi citreiz arī pateikt par to, kā jūties. Tad arī otrais var labāk saprast, vai viņš Tevi sāpina vai palīdz, vai ir izveidojies pārpratums vai arī viņam jāatvainojās...
:)

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis