Negribu vairs eksistēt

raimstain
Atbildes: 2
Pievienojies: 26 Aug 2014, 22:00

Negribu vairs eksistēt

Atbildēt raimstain » 17 Mai 2015, 19:45

Esmu 25 gadus vecs. Atkal arvien biežāk un biežāk uzmācās domas par pašnāvību. Varbūt lai būtu vieglāk saprast sākšu no sākuma. jau Bērnībā (2-3 klasē) klasesbiedri mani sāka izsmiet, jo nebiju tāds kā visi citi, pirmām kārtām biju resns (vēl joprojām esmu) nevarēju daudz ko fiziski izdarīt, jo pie lielākas piepūles sāku aizelsties un palika slikti, pat kritu ģībonī. Vecāki nemaz nemanīja kas notiek, viņi domāja ka viss ir kārtībā. Tā laikam ejot sāka sāpēt galva ar vien biežāk un biežāk. Izvazāja pa visiem ārstiem nekas nemainījās. dēļ šim galvas sāpēm nekur negāju, neko nedarīju, un tā nu man nav neviena drauga, ar ko aprunāties, neesmu nevienam vajadzīgs. šādas domas visu laiku ir manā galvā, ka nekam nederu, nekam neesmu vajadzīgs, nevienam neinteresēju. tā nu ir sanācis ka pagājušo gadu, mēģināju izdarīt pašnāvību, sadzeroties miega zāles un pretsāpju līdzekļus, bet diemžēl nekas nesanāca, nogulēju pāris dienas intensīvajā terapijā un pēc tam pāris dienas psihiatriskajā klīnikā. Psihenē man pateica ka man garīgu slimību nav un viss. kādu laiku pastaigāju pie dažādiem psihiatriem, bet visi tikai izraksta zālēs un viss, bet jēgas no tā nekādas, kā es jutos slikti tā arī jūtos. domāju kaut ko pamainīt savā dzīvē un pārvācos uz citu pilsētu, nu jau šeit dzīvoju pāris mēnešus, bet domas par pašnāvību nāk arvien biežāk un biežāk, es nevaru vairs izturēt šo sajūtu, šo nolemtību, kaut es vispār nebūtu dzimis, es negribu vairs dzīvot, nespēju vairs. Nav man draugu, nav man neviena kam es varētu uzticēties, kam varētu ko pastāstīt.

cits skats
Atbildes: 29
Pievienojies: 30 Jan 2013, 15:52

Re: Negribu vairs eksistēt

Atbildēt cits skats » 17 Mai 2015, 22:06

raimstain, zinu, ka tas maz attiecas uz Tevi, bet šobrīd esmu šai lapā, jo sērfoju internetā un meklēju atbalsta grupu tuviniekiem- mātei, kuras dēls ir izdarījis pašnāvību, arī viņam bija tikai 25 gadi. :( Skumji, bezcerības sajūta, nezinu, vai šī sieviete to varēs pārdzīvot... Individuālu atbalstu viņa nevēlas, jo netic, ka kāds cilvēks, kurš nav piedzīvojis tuvinieka zaudējumu, kurš izdarījis pašnāvību, varēs viņu jelkad saprast...

Atgriežoties pie Tevis un Tava rakstītā, izklausās, ka ļoti ilgi esi sadzīvojis ar atstumtību, kaunu, neiederības sajūtu, tāda dzīve noteikti ir mokoša. Tomēr vai pašnāvība ir labākais risinājums? Iespējams vairs neceri, ka Tev var būt draugi vai apkārt līdzīgi domājoši cilvēki... Tomēr, es domāju, ka jebkurš cilvēks var atrast domubiedrus. Varbūt iesākumā vajag vienkārši cilvēku, kurš ir gatavs Tevi uzklausīt, kura klātbūtnē, Tu jūties pieņemts... Tas iespējams varētu būt psihologs vai psihoterapeits, bet tik pat labi varbūt kāds cits. Vai esi mēģinājis iet uz atbalsta grupu? Dažkārt cilvēki tur spēj atrast vietu, kur būt pieņemtiem un uzklausītiem.

Varbūt Tu domā, ka es Tevi nesaprotu- neuztveru nopietni.. ? Es domāju, ka iespējams, ka es nekad neesmu izjutusi tik spēcīgu atraidījumu, kādu piedzīvo Tu... Bet es Tev tiešām ieteiktu no visas sirds, meklē to, kas Tev palīdz dzīvē, vēl ir tik daudz iespēju!!

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 149
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 20 Mai 2015, 10:36

Sveiks! Liekas, ka Tu piedzīvoji ļoti daudz ciešanu, sāpju, atraidījuma un neizpratnes no apkārtējiem. Žēl dzirdēt, ka līdz šim speciālisti Tev īsti nav palīdzējuši. Tavā gadījumā būtu svarīgi ne tikai sekot psihiatra izrakstītajām zālēm, bet tomēr arī atrast cilvēku, ar kuru vari aprunāties, kam vari uzticēties, ar kuru vari padalīties par saviem pārdzīvojumiem. Var būt pamēģini piezvanīt uz mūsu uzticības tālruni 67222922? Vai arī atnākt uz mūsu centru pie psihologa vai psihoterapeita? Manuprāt, Tu esi izturīgs - Tu esi tik daudz izturējis. Bet var būt īstie Tavi domubiedri un draugi tiešām vēl nav atradušies. Kādu draugu Tu gribētu? Vai Tev ir kādas intereses, kas jūs vienotu? Kas Tev tomēr patīk dzīvē, sevī? Var būt ir kāda pat pavisam maziņa nianse? Diemžēl reizēm apkārtējie ļoti vardarbīgi izturas pret citiem, kuri viņiem liekas atšķīrīgāki. Bet es ļoti ceru, ka Tu sevi pasaudzēsi, parūpēsies par savu pašsajūtu, meklējot Tev nepieciešamo palīdzību. Ļoti jauki, ka Tu jau to dari, piemēram, rakstot šeit. Ne vienmēr nepieciešamo atbalstu var atrast uzreiz. Bet es novēlu Tev, lai Tev izdotos pārvarēt savas sāpes ar citu cilvēku atbalstu.

raimstain
Atbildes: 2
Pievienojies: 26 Aug 2014, 22:00

Atbildēt raimstain » 16 Jūn 2015, 18:24

Esmu nedaudz izveidojis krājumus diez šoreiz ar šīm zālēm pietiks?
spitomin 10 mg 91 tablete
opexa 20 mg 30 tabletes
somnols 7.5 mg 60 tabletes
gabagamma 400 mg 36 kapsulas
phezam 400mg/25mg 10 kapsulas
dolmen 25 mg 19 tabletes
arcoxia 90 mg 10 tabletes
alprazolam 0.5 mg 34 tabletes
spasmalgon 500mg/5mg/0.1 mg 14 tabletes
mydocalm 150 mg 20 tabletes
diclac 150 mg 10 tabletes
tramadol 50mg 10 kapsulas
fluoxetine 20 mg 12 kapsulas
flux 20 mg 28 kapsulas
fluanxol 0.5mg 50 tabletes
brintellix 5mg 24 tabletes 10mg 10 tabletes
Kventiax 25 mg 30 tabletes
hypnogen 10 mg 44 tabletes
trental 400 mg 10 tabletes
noofen 250 mg 14 tabletes
airtal 100 mg 5 tabletes
metoprololm50 mg 3 tabletes
neiromidin 20 mg 100 tabletes
Neurontin 300 mg 100 kapsulas
imigran 50 mg 2 tabletes
ibumetin 400 mg 21 tablete
espumisan 40 mg 9 kapsulas
mezym 31 tablete
magne B6 100mg/10 mg 10 tabletes

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 149
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 17 Jūn 2015, 16:15

Sveiks!
Redzu, ka esi uzdevis jautājumu, vai pietiks ar zemāk norādītajām zālēm. Iepriekš esi rakstījis par pašnāvības domām un esi mēģinājis izdarīt pašnāvību. Saprotu, ka jūties izmisis un nesaprasts. Man ļoti žēl, ka Tev jāsaskaras ar šādiem pārdzīvojumiem. Kā jau iepriekšējā vēstulē minēju, būtu svarīgi, ja varētu kādam cilvēkam uzticēties, lai varētu padalīties ar saviem pārdzīvojumiem. Aicinu jebkurā laikā zvanīt uz mūsu uzticības tālruni: 67222922 (Lattelecom) vai 27722292 (Bite).

Ausma
Atbildes: 1
Pievienojies: 27 Jūn 2015, 12:35

Atbildēt Ausma » 13 Jūl 2015, 00:40

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis