Nespēju dzīvot normāli

cutter
Atbildes: 17
Pievienojies: 01 Aug 2014, 12:18

Nespēju dzīvot normāli

Atbildēt cutter » 08 Nov 2015, 14:15

dzēsts
Pēdējo reizi labojis 1 - cutter, labots 10 reizes.

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 150
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Re: Nespēju dzīvot normāli

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 09 Nov 2015, 15:22

Paldies ka uzticējies un izstāstīji savu situāciju! Šķiet ka Tu jūties izmisusi, jo Tev ir atgriezusies vēlme sev nodarīt pāri. Bet es redzu, ka Tu esi apņēmusies meklēt sev palīdzību. Man ir ļoti žēl, ka Tev dzīvē ir bijusi tāda negatīva pieredze, kas Tev traucē uzticēties vecākiem. Es saprotu ka Tu izjūti bailes par to ka Tavi vecāki, iespējams, pat varētu izdarīt pašnāvību. Tātad Tu arī jūties satraukta ka Tevis paustā informācija tiks nodota vecākiem. Tāpat liekas ka Tu izjūti bailes kā varētu reaģēt Tavi vecāki, ja uzzinātu par Tavu stāvokli. Es saklausu, ka Tu esi norūpējusies par saviem vecākiem, kuri, iespējams, varētu justies vīlušies Tevī vai savā audzināšanā.
Atceries ka tu vienmēr vari zvanīt uz KKC "Skalbes" diennakts krīzes tālruni: 67222922 vai 27722292. Šis tālrunis ir pilnībā anonīms un nekas no tā ko Tu izstāstīsi netiks nodots tālāk.
Tāpat Tu arī vari zvanīt uz Bērnu un pusaudžu uzticības tālruni: 116111. Šeit arī ir iespējams sarunāt klātienes konsultāciju.
Vēl Tu vari arī iegūt bezmaksas psiholoģisko konsultāciju LU Psiholoģiskās palīdzības centrā: Jūrmalas gatvē 76, Rīga. Pieteikties var pa tālruni 67034020 vai Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes A-330. telpā. Šeit psiholoģijas studenti, prakses ietvaros, sniedz psiholoģisko palīdzību un psiholoģisko izpēti bērniem un pieaugušajiem, lai noteiktu grūtības cēloņus un rastu risinājumu.

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis