Bums vai varbūt tomēr nē?

Putnēns
Atbildes: 6
Pievienojies: 17 Feb 2017, 14:01

Bums vai varbūt tomēr nē?

Atbildēt Putnēns » 18 Feb 2017, 00:00

Staigāju gar sliedēm un klausos vilcienu dunoņu dun dun dun.... skaisti... cik viegli būtu paspert pāris soļus un tad viss...
Netieku no purva ārā... darba nav, mīļotā nav, draugu nav, no ģimenes atbalsta nav, vien bērnelis notur pie dzīves. Bet vai viņam vajag tādu mammu kas diendienā staigā noraudājusies un bezcerības mākta...?
Palīdzību meklēju, eju pie psihiatres... izrakstītas zāles... neiroleptiķis... no tā man slikti - caurām dienu guļu, galva reibst... citas zāles man neraksta.
Esmu mēģinājusi- ziedputekšņus, b grupas vitamīnus, zivju eļļu, jodu,kalciju, aromterapiju, kumelīšu, vīgriežu asinszāles tēju, cenšos staigāt katru dienu ārā ~3km, augu preperātus - nervostrong u.t.t.
Meklēt atkal citu ārstu man nav spēka...
Ko iesākt, kā nepadoties kārdinājumam?

Putnēns

Re: Bums vai varbūt tomēr nē?

Atbildēt Putnēns » 18 Feb 2017, 10:52

Nezinu kādēļ šeit vēl kaut ko rakstu... šajā pasaulē nevienam nerūp kas ar mani... nevienam neesmu vajadzīga...
Viss... es nespēju, es negribu vairs spēt...
Visu nakti ar asarām acīs skatījos uz guļošo mazuli... es nedrīkstu viņu pamest... viņam jā, viņam mani vajag...
Nez ja pati esmu devusi, tad pati drīkstu arī atņemt, ne?

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 150
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 18 Feb 2017, 16:42

Es saklausu, ka Jūs jūtaties bezcerīgi, jo šajā pasaulē nevienam nerūp, kas ar jums notiek. Šķiet, ka Jūs jūtaties izmisusi, jo Jums nekas nepalīdz justies labāk.
Jūs sakāt, ka Jūs staigājat gar vilciena sliedēm, man rūp, kas ar Jums notiek. Sakiet, vai Jūs esat nolēmusi izdarīt pašnāvību?
Aicinām Jūs vērsties telefoniski Krīzes centrā Skalbes, lai saņemtu emocionālu atbalstu: tālr. 67222922; 27722292.

Putnēns

Atbildēt Putnēns » 18 Feb 2017, 17:16

Vai tiešām jums tas rūp? Pasaulei būs labāk bez viena bezcerīga nekam nederīga liekēža...

KKC Skalbes-konsult.

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 19 Feb 2017, 08:20

Kā noprotu Jūs jūtaties nevajadzīga, jo neesat pārliecināta vai kādam šajā pasaulē rūp kas ar Jums notiek. Tāpat redzu ka Jūs jau atkārtoti liekat saprast ka pasaulei būs labāk bez viena bezcerīga un nekam nederīga liekēža. Man rūp kas ar Jums notiek. Vai Jūs esat nolēmusi veikt pašnāvību? Aicinām Jūs zvanīt uz KKC "Skalbes" krīzes tālruni, kur Jūs varēsiet saņemt anonīmu emocionālo atbalstu, bez jebkāda nosodījuma.

Putnēns

Atbildēt Putnēns » 19 Feb 2017, 09:33

Tas ir iespējams, jo kā citādi lai izbeidz visu ārprātu...

KKC Skalbes-konsult.

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 19 Feb 2017, 16:06

Aicinām Jūs zvanīt uz KKC "Skalbes" krīzes tālruni (67222922, 27722292), kur Jūs varēsiet saņemt anonīmu emocionālo atbalstu, bez jebkāda nosodījuma.

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis