kad pietrūkst būtiskākais dzīvē

Midnight rose
Atbildes: 50
Pievienojies: 05 Nov 2012, 10:50

Re: kad pietrūkst būtiskākais dzīvē

Atbildēt Midnight rose » 08 Nov 2012, 17:06

Pusnakts, tikko saliku kopā visus saskaitāmos. Tu esi sākusi vienu citu tēmu šajā pašā forumā, palasīju, ko Tu raksti, gandrīz nevarēju noticēt, ka tos ierakstus un to, ko Tu raksti man, ir izdarījis viens un tas pats cilvēks. Tu atstāj stabila un laimīga cilvēka iespaidu. Bet te izlasu, ka Tev ir depresija. Lai nu kā, Tu esi ļoti gudra sieviete un ir patīkami ar Tevi runāt.

pusnakts
Atbildes: 39
Pievienojies: 02 Nov 2012, 13:49

Atbildēt pusnakts » 08 Nov 2012, 17:09

laidzivo2
Es jau kopš pusaudzes gadiem čekoju dzīves gudrības. Bija man tāds foršs,urķīgs prāts. Liekas, ka bērniem tas ir mantojumā. Jau tagad viņi nereti izsakās, ka jūtas pārauguši vienaudžus. Ko lai dara, ja mamma ilgi nerunāja ar viņiem bebīšu valodā? :)

Midnight rose

Atbildēt Midnight rose » 08 Nov 2012, 17:11

Pusnakts, es Tevi varu vēl pasmīdināt. Viņš man jautāja, vai vēlos viņam patikt, vai man ir kaut kādas fantāzijas par viņu (nu kādas man var būt fantāzijas ar vīrieti, kam pāri 50???).
Nu jā, un tieši par to pašu viņš mani tirpināja - jums nebija tēva un jūs gribat bērnu bez tēva atstāt. Es jutos nenormāli vainīga, ka savam bērnam kaut ko tādu daru. Tomēr tas bērna tēvs galīgi par tēvu nederēja. Viņam bija datoratkarība un problēma ar lieko svaru (tātad - atkarība no ēšanas). Dēls sāka atdarināt viņa ēšanas paradumus un kļūt arvien resnāks. Es sapratu, ka tādu taciņu viņam negribu. Bez tam biju pārliecināta, ka atradīšu normālu vīrieti, kas varēs mazajam būt par audžutēvu. Tagad tā mana pārliecība ir drusku sašķobījusies, lai gan mana simpātija būtu ļoti labs tētis sīcim.

pusnakts

Atbildēt pusnakts » 08 Nov 2012, 17:16

Midnight rose.
Jā, pāris dienas atpakaļ man bija krīze. Nobijos, ka tuvojos sārtajai, šaurajai līnijai. Esmu savākusies, bet daudzas lietas vēl ir procesā.

Ārprāts!!! Tas psihoterapeits ,toč, nebija normāls! Kādas vēl tur fantāzijas! :D

Midnight rose

Atbildēt Midnight rose » 08 Nov 2012, 17:28

Pusnakts, kā Tu tagad jūties? Vai šis forums Tev palīdz savākties? Man - jā.

pusnakts

Atbildēt pusnakts » 08 Nov 2012, 17:38

Midnight rose.
Jau pāris dienas es jūtos labi. Ir parādījusies pat tāda kā spīts (labā nozīmē).
Šis portāls man nav aktuāls katru dienu, bet dažreiz ienāku, palasu. Ja ir, kas sakāms, pasaku. Neesmu jau korķis visām pudelēm un ne visas tēmas mani saviļņo.
Tas bija jauki, ka daudzi pūlējās man dot padomus. Lika aizdomāties par manām attiecībām ar Dievu, piemēram. Bet ne viss jau man derēja, visi taču nevalkā vienādas kājas izmēra kurpes. Man savas kurpītes vēl ir jāmeklē. Bet, jā, uz kaut kāda ceļa esmu tikusi. Izmisums ir pazudis.

Midnight rose

Atbildēt Midnight rose » 08 Nov 2012, 17:58

Pusnakts,
cik jauki, ka arī Tev ir bijusi laba pieredze ar šo portālu. Kaut kā šodien sanāca īpaši daudz ar sarakstīties (jo sēžu ar savu mazo vēmēju mājās, nu jau būs ticis tam vīrusam pāri, bet naktī gāja traki), un es par to priecājos.
Par Dievu noteikti padomā. (Tev padoms ticis no visiem, izņemot mani). Ja manā dzīvē nebūtu Dievs, tad es nezinu. Tad nekādi forumi mani neizvilktu. Tā doma, ka Dievs ir un ka Viņš ir mīlestība, ka štrunts par visām depresijām un pašnāvībām, štrunts par neveiksmīgām attiecībām, Mīlestība vienalga ir, jā, nu tas mani ir spējis noturēt daudzus gadus.
Protams, tas nav tik primitīvi kā Tev ieteica viena lietotāja "Jēzu, palīdzi" un gatavs.
Nu tad turamies.

laidzivo2
Atbildes: 21
Pievienojies: 03 Nov 2012, 23:21

Atbildēt laidzivo2 » 08 Nov 2012, 19:46

Meitenes ,juus uzticaties dieviemmm shausmas ,nee nekas katram savs vai ne ? Midnight ,es esmu nevariigs mulkis tici ? es nevaru noticeet dievamm vins nedod man ticeet nelauj ,vins varbuut lepns palicis vai kas par lietu ? Tu zini pusnakts ,kas par vainu tik negribi teikt ,zaudeesi savu speeku ja ? Un kadel tik maz cilveeku sheit izsakaas ieprieksh taa juusmoja par taadu ideju un ko ? Midnight ,pusnaktin kas taa par lietu ;)

Midnight rose

Atbildēt Midnight rose » 08 Nov 2012, 20:27

Paklau, Laidzivo2, kas ar Tevi ir? Ko Tu visu laiku mani provocē? Ko Tu īsti gribi? Lai Tev pievērš uzmanību?

laidzivo2
Atbildes: 21
Pievienojies: 03 Nov 2012, 23:21

Atbildēt laidzivo2 » 09 Nov 2012, 00:43

Midnight ,kas par apvainosanos tacu negribu praktiski neko gandriiz :D aprunaajos ar citiem arii Tu to dari ,pusnakts arii piedalaas aprunaashanaa vai runaasanaa gribu ,lai stasti veel kaadus trakos gadiijumus ,ko tad man tik filmas jaaskataas vai apniik tacu aaraa pretiigaa ziema naak tev patiik ziema ?! Nu ja negribi kad rakstu tad saki ,tad ja negribi es rakstishu vienalga labi miers ,druzba ;]

sinaj
Atbildes: 5
Pievienojies: 04 Nov 2012, 00:19

Atbildēt sinaj » 09 Nov 2012, 12:25

Iejaukšos ar offtopiku, par ko arī atvainojos, bet...
Laidzīvo, sorry me, bet man ir grūti noticēt, ka cilvēks, kas tik bēdīgi raksta latviešu valodā, izsaka trulus komentārus par diskusijām krievu valodā, ir psihoterapeits. Ja nu vienīgi tāds, kurš izlasījis grāmatu Psychotherapy for Dummies. :)
no hurt feelings

Midnight rose

Atbildēt Midnight rose » 09 Nov 2012, 14:52

Sinaj, izlasīju Tavu Laidzivo veltīto komentāru un gandrīz no smiekliem novēlos no krēsla. To Tu labi pateici. Es kaut kā neuzdrīkstējos tik nejauki izrunāties.
Starp citu, mēģināju nosūtīt Tev private message vakar, bet tā man stāv outbox un neiet prom, pilnīgi nezinu, ko lai ar to iesāk. Tu neko neesi saņēmis, vai ne?

Midnight rose

Atbildēt Midnight rose » 09 Nov 2012, 22:17

Pirms pāris dienām sāku šo forumu. Esmu saņēmusi daudz un dažādas atbildes, kā arī vielu pārdomām.
Manuprāt, ir pienācis laiks pasludināt šo tēmu par slēgtu. Viss ir izrunāts. Paldies visiem, kas piedalījās, ieskaitot Laidzivo2 :lol:

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis