Mans puisis izdarīja pašnāvību

Marija
Atbildes: 2
Pievienojies: 07 Nov 2012, 18:56

Mans puisis izdarīja pašnāvību

Atbildēt Marija » 07 Nov 2012, 19:08

Pirms gada mans puisis izdarīja pašnāvību. Vēl šodien es līdz galam nespēju noticēt, ka nekad vairāk viņu nesatikšu.
Mēs bijām ļoti tuvi cilvēki, mums bija ļoti līdzīgi pasaules uzskati. Līdzīgi domājām par patiesību, par labestību, par skaistumu, par maigumu un mīlestību. Man liekas - ja jau viņš to spēja izdarīt, varbūt arī tas būs mans liktenis.

Manā dzīvē pirmoreiz tik tieši ienāca nāve. Līdz tam man bija romantiskas idejas par dvēseļu nemirstību, atdzimšanu u.tml. Kad tik brutāli ielaužas nāve, ir grūti noticēt, ka vispār ir kaut kāda taisnība un līdzsvars pasaulē. Līdz ar to man nav, kur rast mierinājumu.

Pasaule man šķiet netaisna un ļoti ļauna. Mans puisis bija ļoti labs cilvēks, daudz iejūtīgāks un saprotošāks par mani. Kāpēc tādiem cilvēkiem jāmirst?
Kā es varu dzīvot tālāk un būt droša, ka jau rīt neaprausies citu man tuvu cilvēku dzīve???

laidzivo2
Atbildes: 21
Pievienojies: 03 Nov 2012, 23:21

Re: Mans puisis izdarīja pašnāvību

Atbildēt laidzivo2 » 07 Nov 2012, 20:59

No manis Marijai ,atkal nenoturos, un nu jauzraksta ;) Par dziivi ,Tev shkiet pareiza doma vina ir launuma augstakais limenis ,dazbriid mums dod attelpu ar paaris mums skietami visvariigaakaam lietaam ,taas ir patiikamas un tas ir ,kuras mums visiem liek justies ooo viss tacu tomeer ir skaisti ! Nu piemers bernins piedzimst ,oo forshi var jau buut ,ja nebuutu pedofiilijas , slimiibas un naaves . BET shiis trakaas lietas pastaav un nekas vinas neatcels ,shai civilizaacijai ir tieshi iznicibas tendence kapec? domaju deel muusu mirstiigiem kermeniem tas izsaka visu gandriiz kaa anarhija ,jo ir taadi saka ,viss dziivee jaapameegina nau ko zaudeet ,shaadi domaajot ir tagadeejaa situaacija Latvijaa .

Midnight rose
Atbildes: 50
Pievienojies: 05 Nov 2012, 10:50

Atbildēt Midnight rose » 07 Nov 2012, 21:14

Marija, tas, kas ar Tevi notika, ir patiešām traģiski.
Tu apgalvo, ka bijāt ļoti tuvi, bet viņš Tev pat neuzticēja, kas viņam sāp?
Nav jau tā, ka pasaule būtu netaisnīga. Viņš pats pieņēma tādu lēmumu.
Par to, kāpēc tā notiek... Man šķiet, cik nu man ir tās pieredzes, ka ir tādi cilvēki, kas iekšēji ļoti cieš un nespēj savas ciešanas pārstrādāt, faktiski tā ir garīga slimība, kaut arī varbūt psihiatriskas diagnozes tam nav, ja nu vienīgi depresija. Un ja to neārstē, tad var gadīties, ka cilvēkam nav spēka tikt ar saviem pārdzīvojumiem galā, un notiek kā Tavam puisim...
Ja Tevi pašu moka šādas domas, es ieteiktu vērsties kaut vai pie ģimenes ārsta. Neticami, bet tādu noskaņojumu ļoti labi var novērst vienkārši kādu laiku lietojot medikamentus.
Bet Tev, lai sirds rastu mieru, es ieteiktu piedot savam puisim, kaut arī viņa vairs nav. Piedot, ka viņš neko Tev nestāstīja, ka Tevi pameta, ka aizgāja veidā, kas Tev bija tik traumatisks un sāpīgs. Un piedod arī sev, ka neredzēji, neievēroji viņa sāpes un mokas, kas tik skumji beidzās. Tikai tas Tev varēs sniegt mierinājumu.
Es ceru, ka ar savu komentāru neesmu sāpinājusi Tevi vēl vairāk, bet kaut mazliet palīdzējusi.

laidzivo2
Atbildes: 21
Pievienojies: 03 Nov 2012, 23:21

Atbildēt laidzivo2 » 08 Nov 2012, 20:23

Marija ,kaa tad vins uzvedaas pirms to izdariija, taadaa veidaa kaa Tu apraksti nevar nemanot uztaisiit nereaali shaados briizos ja notiek aatri peekshni ir jaasatrakojaas ? es jautaaju jo aizdomaajos kadel domaat par naaveeshanos ja nevari to izdariit un tas ka nevari izdariit ir trakaakais ,iznaak tupi bet fakts pats dusmojies uz sevi ka nedari ,ko gribaas un no citas puses skatoties tas ir reaali un pat viegli izdariit ,varbuut ir kas zin shim fenomenam skaidrojumu ? skaidrs naave pastaav bet ja nevar tai pats klaat tikt kadel sevi satraukt ar to ko nevari izdariit ? domas par to jau naaks jo uz katra spertaa sola tevi naave sveicina tu nezini kur tu beigsies ,tapeec saku shii pasaule nau taada dieva radiita normaals labdabiigs dievs pat neiedomaatos shaadu lodi izveidot kur nu veel eksperimenteet ,pielauju vairaaku dievu pastaaveeshanu tad sanaak logika vini savaa starpaa ciinoties radiija muus ,lai shaadi guutu energijas daznedazaadaam savaam vajadziibaam ,bet varbuut taa nemaz nau arii fakts redzeet to nevar !

Marija
Atbildes: 2
Pievienojies: 07 Nov 2012, 18:56

Atbildēt Marija » 09 Nov 2012, 15:50

To: Midnight rose
Paldies par mierinošām domām. Tas viss nav tik vienkārši. Es zināju, ka viņam sāp, ka viņš pārdzīvo. Tā arī nebija pirmā reize. Kad viņš to mēģināja agrāk, es viņu ar pārcilvēciskām mokām pierunāju doties pie ārsta uz slimnīcu. Bet tas īsais laiks slimnīcā diemžēl nepalīdzēja.
Par piedošanu es visu saprotu, bet tikai galvā. Sirds to vēl nepieņem. Saprotu, ka tas ir vienīgais veids, kā iegūt mieru. Bet vēl par agru...

Midnight rose
Atbildes: 50
Pievienojies: 05 Nov 2012, 10:50

Atbildēt Midnight rose » 09 Nov 2012, 22:15

Marija,
skaidrs, ka viss nevar būt vienkārši. Tā situācija tiešām ir dramatiska.
Bet piedošana ir vienīgā izeja Tev. Viss pārējais mūs saēd. Tā jau nav tikai pašnāvības gadījumā. Tā ir vienmēr, kad piedzīvojam kaut ko sāpīgu, ko nav tik viegli aizmirst.
Piedod, ja manis teiktais Tev nebija īsti derīgs.
Katrā ziņā, ja Tavs puisis aizgāja, tas nozīmē, ka viņa sāpes bija lielākas nekā viņš spēja panest un dalīties. Tik lielas sāpes mēs, kas izturam, laikam nevaram iedomāties.
Ja Tavas sāpes ir vairāk par to, ka viņš Tevi pameta, tad varbūt mēģini viņam just līdzi, ja nevari piedot. just līdzi un saprast, ka tas, ko viņš cieta, gāja pāri viņa spēkiem.
Bet, ja Tavas sāpes ir vairāk par to, ka neprati viņam palīdzēt, tad atceries, ka mēs pat paši sevi līdz galam nevaram saprast, kur nu vēl citus.
Man tik ļoti gribētos atrast pareizus vārdus, bet nezinu, vai man ir.

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis