Katastrofa

Viss kam neatradās vieta citās sadaļās.
Anda
Atbildes: 1
Pievienojies: 13 Dec 2017, 19:55

Katastrofa

Atbildēt Anda » 14 Dec 2017, 20:01

Mana dzīve ir katastrofa. Un man tik ļoti kauns, ka esmu tāda, bet es nemāku un nespēju saņemties.
Piedzimu neveselīgā ģimenē - tēvs alkoholiķis
Mamma ar tēvu izšķīrās, kad man bija apm 6 gadi...
Mani bērnībā seksuāli izmantoja
Man ir vecākais brālis, kas mani nežēlīgi sita līdz 16 gadiem
Pārstāja mani pazemot un sist, jo mēģināju izdarīt pašnāvību
Agri sāku dzimumdzīvi, jo neviens mani nepieskatīja
Vienpadsmitajā klasē aizgāju no skolas
17 gadu beigās paliku stāvoklī
Mans bērns nomira manī devītajā mēnesī
Lai aizmirstos dienu pirms 19 dzimšanasdienas aizbraucu uz Kipru, nodzīvoju tur 4 gadus, atgriezos ar dziļu depresiju, jo biju iesaistījusies vardarbīgās attiecībās...
No 53 kg pieņēmos uz 75. Kļuva vēl sliktāk ap sirdi, bet es tikai ēdu un ēdu.
Tad pēc 6 mēnešiem aizbraucu uz Nīderlandi un ļoti ātri uzsāku vēl vienas nepareizas attiecības ar vīrieti, kas bija 2* vecāks par mani
Sāku lietot narkotikas. Hašišu un kokaīnu, tad kkas man smadzenēs saslēdzās un man sākās maniakāla psihoze. Mani ievietoja psihiatriskajā slimnīcā Nīderlandē
Mamma ar brāli uzzinot, kur es esmu atbrauca man pakaļ un atveda mani uz Latviju
Nekāda uzlabojuma nebija, tāpēc mani ievietoja Jelgavas psihiatriskajā klīnikā
Tur biju 39 dienas
Pēc psihiatriskās klīnikas atkal sākās dziļa depresija, tieši tāda, kāda ir tagad. Pieņemos nemitīgi svarā, jo visu laiku ēdu, it kā lai aizmirstos. Bet tagad jau man ir 28 gadi. Man nav ģimenes, nav bērnu. Dzīvoju pie mammas. Vairs nav draugu.
Jūtos tik ļoti tukša un pazudusi... man tik ļoti bail, ka palikšu viena visu mūžu un nesastapšu savu otru pusīti.
Kā jūs domājat vai ir kāda terapija vai metode, kas man varētu palīdzēt sakārtot sevi un kļūt par normālu cilvēku, par sievieti?

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis