Forums.

Viss kam neatradās vieta citās sadaļās.
zuze
Atbildes: 33
Pievienojies: 23 Mai 2013, 01:31

Forums.

Atbildēt zuze » 29 Mai 2013, 00:05

Sēdēju,lasīju rakstus. Un te aplūkojos lejā . Reģistrētais lietotājs.
Ta padomāju ,cik daudz cilvēku šeit apgrozas ka viesi kas meklē kaut ko kas varētu ko mainīt?
Cik daudz cilvēku šeit varētu atrasties ja zinātu ka pastāv cerība vai iespēja uz risinājumu?
Nu ja ta paskatās pasaule tad cilvēki izvēlas aiziet no šai saules dēļ sīkumiem un lietām ko lielākoties var atrisināt tikai viņu skumjas un stress nomāc šos iespējams vienkāršus risinājumus.
Ta domājams atcerējos Vanšu tilta leceju.
Kas bija ar viņu ?
Ko vīns domāja sava pēdējā stunda ?

Ta rakstot so par skrēja galva frāze ko tv reiz teica ka cilveki nosoda un nekāda gadījuma ne attaisno suicidal.no vienas puses ja nav labi veikt neatgriezeniskas darbības,bet no otras puses ne velti cilvēkam ir dota brīva griba.nu tas ta mana filozofija .

cits skats
Atbildes: 29
Pievienojies: 30 Jan 2013, 15:52

Re: Forums.

Atbildēt cits skats » 29 Mai 2013, 18:27

Cilvēki dažreiz pārsteidzas ar neatgriezenisku lēmumu pieņemšanu.
Dažkārt liekas tik sāpīgas dzīves nodevības, vilšanās, pārmetumi, vainas sajūta,
tomēr mūsu pašu rokās ir ļoti daudz instrumentu, lai veidotu savu dzīvi labāku.
Un, protams, pārmaiņas sākot sevī, kas ir gan visgrūtākais, gan visvieglākais vienlaicīgi.
Viegli, es uzskatu, ir tāpēc, ka to vari darīt pats nav vajadzīgi kādi īpašie apstākļi, tikai sapratne no sevis, vēlēšanās un mērķi.
Grūti ir tāpēc, ka bieži vien pašam priekš sevis ir grūtāk darīt, nekā priekš cita. Grūti ir piedot grūtajiem apstākļiem un atbrīvoties no tiem, jo nebūs vairs, ko vainot.
Es ticu, ka ir gadījumi, kuros bezcerība māc un ir neizpratne, kā dzīvot tālāk, šķiet tik skaudri, ka nav tuvu cilvēku, kas palīdz.
Un tomēr, manuprāt, ja Dievs ir iedevis "tik daudz", tad tāpēc, ka esi cilvēks, kurš var tikt ar to galā.

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis