Lapa 1 no 1

Par foruma darbību

Autors: 26 Apr 2019, 16:55
observer
Nejauši uzgāju šo forumu caur http://www.skalbes.lv/en/aktualitates/p ... -dzivo/549
Vēlos norādīt uz to, ka trešā saite tur ir kļūdaini uzrakstīta.
Otra lieta, kas mani satrauc, ir tas, ka šajā forumā ir jāreģistrējas un vēl jāgaida, kad tavu profilu apstiprinās admini. Vai cilvēkiem, kam reāli ir krīzes situācija, ir laiks gaidīt? Būtu arī jauki, ja HTTP vietā būtu HTTPS, tas tomēr rada drošības sajūtu.

Re: Par foruma darbību

Autors: 28 Apr 2019, 01:46
bones
Tāpat jau te nav jēgas neko rakstīt, tik dabūsi copy+pasted atbildi lai zvani uz krīzes tālruni. Pasaki par daudz un gan jau izsauks ātros uz tevi, ja ne vairāk. Un ja nu man vieglāk izteikties teksta formā? Neko darīt.

Re: Par foruma darbību

Autors: 28 Apr 2019, 19:45
observer
Jā, par to arī gribēju uzrakstīt. Ja ir sociofobija, tad jau vispār nav variantu. Paliek tikai ātrie un psihene.
https://www.reddit.com/r/suicidewatch šķiet labāks variants, jo tas ir angļu forums un tur atbild cilvēki, kas par to nesaņem algu, bet vienkārši vēlas palīdzēt vai arī paši ir tam gājuši cauri.

Re: Par foruma darbību

Autors: 29 Apr 2019, 00:26
bones
Jā reddits ir labs priekš atbalsta un lai atrastu līdzīgi domājošos, jau nereti viesojos subredditos kā /r/suicidewatch un /r/selfharm, kā arī var atrast daudz informāciju kā cīnīties pretī slimībai, ja ar angļu valodu nav grūtības. Man drīzāk grūtāk pateikt visu kas man darās galvā latviski, kur nu vēl caur telefona zvanu.

Re: Par foruma darbību

Autors: 09 Mai 2019, 19:56
KKC Skalbes-konsult.
Labdien, no Jūsu rakstītā noprotu, ka Jums būtu vieglāk komunicēt rakstot, nevis runājot pa telefonu. Mēs parasti iesakam zvanīt uz mūsu tālruni, jo tā efektīvāk var atrisināt krīzes situācijas. Vērsīšu uzmanību arī uz to, ka tas ir anonīms tālrunis un mēs nekādos apstākļos nesazinamies ar ātro palīdzību vai policiju. Mēs uzklausam un atbalstam krīzes situācijā nonākušos.