KREDĪTU SLOGS

Viss kam neatradās vieta citās sadaļās.
manaitautai
Atbildes: 1
Pievienojies: 03 Nov 2012, 09:28

KREDĪTU SLOGS

Atbildēt manaitautai » 08 Nov 2012, 16:13

Sveiki, es esmu neapskaužamā situācījā esmu ieslīdējis dziļi ātrajos kredītos un no algas pāri nepaliek nekas nezinu ka rīkoties vienu kredītu jau pus gadu pagarinu pārskaitot noteiktu summu.
esmu cīnījies un kūlies jau gadu bet spēki jau sāk zust, mēģinu visādies piepelnīties bet latvijā ar piepelnīšanos ir ļoti grūti it īpaši kad dzīvo pierobežā.

Midnight rose
Atbildes: 50
Pievienojies: 05 Nov 2012, 10:50

Re: KREDĪTU SLOGS

Atbildēt Midnight rose » 08 Nov 2012, 18:41

Paklau, nu naudu jau Tev šajā lapā neviens nepārskaitīs. Neatliks nekas cits, kā tos kredītus atmaksāt un gūt mācību no tā, ka ātros kredītus ņemt nevajag. Tur lieli procenti. Tev nav neviena tuvinieka, kas var aizdot, lai dzēstu kredītu? (Tuviniekam vismaz nav jāmaksā procenti). Tad varētu atdot pamazām. Faktiski, situācija, kurā Tu atrodies ir šāda - katru mēnesi atmaksā procentus, bet pamatsumma kā nedilst tā nedilst.
Arī, ja tuvinieku nav, ir izdevīgāk paņemt kredītu bankā ātro kredītu atmaksai, jo procentlikmes bankā ir mazākas. Ātrie kredīti jau uz to darbojas, ka Tev aizdod 100 latus, bet atprasa 150. Bankā tie varētu būt 105. Redzi, starpību?

Trust
Atbildes: 1
Pievienojies: 07 Nov 2012, 22:41

Atbildēt Trust » 09 Nov 2012, 15:36

Nu ko es varu teikt , kartejo reizi Latvietis aiznemas neizvertejot iespeju adot vai ari rekinoties ar mistiskiem ienakumiem menesa beigas kurs palidzes adot kreditu...
Viss ko varu ieteikt ir doties uz atro kreditu firmas offisu un runaties uz vietas.... vai ari neatmaksa un tiksi ieksa Lindorfa melnaja saraksta , kaut gan tas nebutu sliktakais variants jo tad tavs tiesais paradu piedzinejs bus Lindorfs un tie lautini ir sapratigi ar to kad tu paradu vari adot pa dalam. Protams papildus Lindorfam tu tiksi melnaja saraksta uz nakosajiem 10Gadiem , Good luck dude ;)
sis saits ir cilvekiem kuriem ir realas problemas nevis lietas kuras var atrisinat vienkarsa cela. :roll:

finese
Atbildes: 3
Pievienojies: 07 Nov 2012, 22:05

Atbildēt finese » 09 Nov 2012, 23:49

Trust,
Tur jau ir tā lieta, ka no malas jau daudzas lietas šķiet vienkāršas, un minētās problēmas nešķiet tādas problēmas, kuru dēļ būtu jākrīt izmisumā... bet - katram mums izmisums vai bezspēcība var rasties no dažādām lietām, pat ja paša vainas vai muļķības dēļ (te es nedomāju konkrēto rakstītāju par kredītu slogu!) vai it kā viegli risināmām. Man šķiet, ka šī patiesībā ir lielākā problēma - saņemot citu neizpratni vai nosodījumu, mēs katrs ieraujamies savā čaulā, ciešam, izsamistam, kaut gan no malas mums var piedāvāt reālus risinājumus, kurus patiešām var izmantot, bet mēs baidāmies par tiem pajautāt!

inese3310
Atbildes: 28
Pievienojies: 18 Nov 2012, 13:44

Atbildēt inese3310 » 19 Nov 2012, 18:02

reizem tu zini kas jadara un to dari, bet tam vajag laiku un emocijas dara savu.rodas stress un es to saprotu.kreditu nevar dzest viegli un uzreiz, bet var meklet ik dienu kaut ko priecigu, kadu mazuminu prieka vai laimes, kas dos speku vieglak kredita atdosanas terminus un problemas izturet.man ari nav darba un domaju ko darit, un izdodas, jo dziedu, adu, rakstu dzeju un muziku un daudzas citas lietas.katram jau savs, tikai jaierauga un jaizdara, pat, ja liekas, ka bezjedzigi, bet ta nav :)

sanija
Atbildes: 38
Pievienojies: 25 Jūn 2013, 16:50

Atbildēt sanija » 28 Jūn 2013, 18:15

Ari kreditu slogs, pagaidam vel nav lieta ar paradu piedzinejiem, butu jauki, ja sis laika periods kadu dienu beigtos, butu ta ka brivs cilveks, nevis jadoma kura datuma atkal kaut kam kas jamaksa un lidz kuram datumam varetu tas kompanijas pagaidit maksajumu...

estu
Atbildes: 4
Pievienojies: 25 Jūn 2013, 14:53

Atbildēt estu » 28 Jūn 2013, 18:50

Zinu, ka šī nav atbilde, kuru gaidi, bet kur bija prāts ņemt tos kredītus? Es dzīvoju ar to, kas man ir, ja nav - dzeru ūdeni, ēdu maizi, kā šodien, bet kredītus neņemšu.

Rebecca
Atbildes: 53
Pievienojies: 25 Jūn 2013, 08:30

Atbildēt Rebecca » 29 Jūn 2013, 15:14

Ja,uz tiem atrajiem kreditiem jau daudzi iekrit,no sakuma viss liekas rozaini,atdos paradus,tad tas janomaksa,tad atkal tas,tad janem nakoso kreditu un tas viss beidzas ar lielam finansialam problemam.Bet ta laikam nav depresija, sociala problema. :?

DK33
Atbildes: 33
Pievienojies: 25 Jūn 2013, 19:21

Atbildēt DK33 » 01 Jūl 2013, 09:52

Sodien minimums 85% Eiropas iedzivotajus dzivo uz kreditiem !!!

Un neviens par to nebrinas... Protams piekritu, ka sita praktika
nav ipasi laba, bet cilvekiem gribas nopirkt maju un masinu sodien !
Tiem cilvekiem kuram ir patstaviga pelna un kuri prot to pelnu skaitit,
sada kreditu dosana loti izdeviga !
Bet musu Latvijas kredita pakalpojumu ir ar parak augstu procentu likme un
mes tikai lienam finansu bedre nemot sadus kreditus !!!
Un es uzskatu , ka sodien par so problemu jau par velu runat,
visi jau jeb tani bedre jau sez gadiem un nevar izlist...

Jeb kada dala aizbrauca stradat prieksh kreditu atdosanas
uz arzemes !

DK33

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis