Latvijā sirdi neārstē!

Viss kam neatradās vieta citās sadaļās.
dzrj
Atbildes: 1
Pievienojies: 16 Dec 2012, 20:26

Latvijā sirdi neārstē!

Atbildēt dzrj » 16 Dec 2012, 21:08

To es saku ar pilnu atbildību un pieredzi.
Latvijā ārstē tikai sekas – insultu/infarktu/trieku vai tad, kad nepieciešama operācija.
Lai gan publiskās intervijā ārsti runā tik pareizi, tik pareizi! Bet patiesībā cilvēku trenkā no viena kabineta uz otru: piesakies pie ģimenes ārsta ( stāsti un stāsti līdz apnikumam, kas kaiš) - dabū norīkojumu, tad gaidi rindā pie kardiologa, ja nav Ls 20 ko samaksāt uzreiz. Interesanti sanāk: ja nav naudas – gaidi rindā nedēļām, ja nauda ir – pie ārsta vari doties nekavējoties. Kur paliek rindas? Izkūp? Un atkal ārstam jāpierāda, ka esi slims, ka neesi baltās ķēves piektais kumeļš.

Ar hipertoniju cīnos jau gadus divdesmit. Smagākais sākās 2008. gadā. Nokļuvu Sauriešos - astma, tad Stradiņu kardioloģijas nodaļa, tad Linezerā izoperēja vairogdziedzeri….kopā man ir izoperēti pieci orgāni…vai tas arī neatstāja iespaidu uz sirdi?

Kardioloģijā ārste pienāca man klāt piektajā (!) dienā, pēc divām takihardijas lēkmēm! Sacīja: Kas to būtu domājis! Jums, taču, bija tik labi! Jo – neticēja, ka pirms tam, ik pa divām nedēļām, saucu ātrās palīdzības, ka sirdslēkmes atkārtojās nepārtraukti. Tas, taču, nebija noticis viņas klātbūtnē un slimnieki, taču, stāsta tikai pasakas!
Bet kļūst aizvien sliktāk.
Elpas trūkums pat pie minimālas piepūles, smoku, svīstu/auksti sviedri, klepoju piekto gadu nepārtraukti. Spiediens dienas laikā lēkā no 180/110 līdz 70/40. Pulss no 70 – 110!
Palasu internetā Stradiņu kardiologa Oskara Kalēja vai diagnostiskās nodaļas vadītājas Ivetas Mintāles rakstus: 1 – Cilvēkam nevajag just savu pulsu vai sāpes sirdī, pulsam jābūt 60, novirze – līdz 65.
Praktiski cilvēku neviens neņem galvā.
24.oktobrī bija angeogrāfija Stradiņos uz kuru gaidīju 3 mēnešus. Pirms izmeklēšanas jauns dakterītis pienāca un asi jautāja – kā jūtaties. Uztraucos, spiediens virs 170, paņēmu lapu, kur biju uzrakstījusi, lai uztraukumā neaizmirstu….Ārsts rupji izrāva lapu no rokas: kas jums tagad kaiš! Lapu paņēmu vēlreiz, izrāva vēlreiz….
Pēc angiogrāfijas palaida mājās – un viss! Izdeva, uz rokas, glītu papīrīti ar aprakstītajām vainām – un ej un sāc cīņu no gala. Pareizāk sakot, ej kur gribi!
Ir pilnīga bezcerība!
Spēka nav dzīvot!
Ārstu vienaldzība un cinisms ir neiedomājama!

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 150
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Re: Latvijā sirdi neārstē!

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 17 Dec 2012, 11:53

Redzu tavas dusmas par valdošo netaisnību un tavu aizvainojumu par nevērību, ko ārsti izrādīja pret tavu dzīvību.
Tu droši vari zvanīt uz Skalbes Krīzes telefonu 67222922 vai 27722292 un dalīties ar savu sāpi.

inese3310
Atbildes: 28
Pievienojies: 18 Nov 2012, 13:44

Re: Latvijā sirdi neārstē!

Atbildēt inese3310 » 25 Jan 2013, 19:29

es tevi ļoti saprotu, jo nu eju pati to ceļu, kad vēl kardiologs tevi izlamā kāpēc neārstē?bet no 25 ls var?

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis