Marihuāna

Viss kam neatradās vieta citās sadaļās.
KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 150
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Re: Marihuāna

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 31 Jan 2013, 12:21

Sveiks, Alex91!

Redzu, ka jūties apjucis kā turpināt savu dzīvi pēc narkotiku lietošanas pārtraukšanas, jo viss vairs nav tā kā agrāk. Turklāt izklausās, ka šobrīt tavs ķermenis piedzīvo lielu stresu, jo tas atradinās no narkotikām.
Ja tev ir vēlēšanās par to parunāt, droši zvani uz krīzes tālruni 67222922 vai 27722292.

Midnight rose
Atbildes: 50
Pievienojies: 05 Nov 2012, 10:50

Atbildēt Midnight rose » 01 Feb 2013, 15:23

Jā, Alex, bez nakrologa palīdzības Tu ārā no tā netiksi. Marš, pie daktera! :)

njaa
Atbildes: 3
Pievienojies: 19 Nov 2012, 19:53

Atbildēt njaa » 05 Feb 2013, 21:57

Pašam vien ir jādomā, kas tieši noved pie tā, ka apreibinošu vielu lieto ekscesīvi (tur ietilpst arī kafija, cigaretes, arī sekss, jo apreibinošās vielas praktiski identiski seksuālām darbībām, pārpludina ķermeni ar tām pašām vielām vien, kas ķermenim liek justies, ka "nu ir labi"), jo ir tomēr atšķirība vai cilvēks iepīpē atslodzes pēc kādā nedēļas nogalē, vai to dara lai apslāpētu negatīvas emocijas, tieši to pašu efektu un tomēr labāku, jo nav jāiegādājas neatļautas vielas, var panākt ar meditēšanu - piemēram, marihuāna aktivizē tos pašus smadzeņu reģionus, kas aktivizējas dziļas meditācijas laikā un arī šizofrēniķiem - tiesa, šizofrēniķiem tas notiek neapzināti un pret viņu gribu, tāpēc viņi apjūk un nespēj minētās domas kontrolēt, tāpēc arī viņiem smēķēt marihuānu ir ļoti bīstami, pats ar tādiem gadījumiem esmu saskāries.
Otrkārt vajag atrast kādu brīvā laika nodarbi, jo ir ļoti būtiska atšķirība starp ietekmi uz lietotāju (no tā izrietošajām domām par sevi), vai marihuānu iesmēķē kāds, kurš dara kādu radošu darbību, teiksim, fotogrāfē, zīmē, mīl gatavot ēst, vai to dara kāds, kam tādu hobiju vai tamlīdzīgu lietu nav, sēž sociālajos portālos vai filmas skatās, jo cilvēka pamata darbība ir radīt, ja cilvēks neko nerada, tad attiecīgi uz to reaģē viņa paša paša dziļākās zemapziņas dzīles un viņš izjūt neapmierinājumu, jo nepilda sevis pašos pamatos ieliktās lietas.
Par vielām zinu ļoti daudz, pats esmu bijis ļoti aktīvs dažādu vielu lietotājs, kā arī alkoholiķis (kā par laimi to sērgu esmu atmetis), tā kā var man droši prasīt kaut ko, jo narkologs, diemžēl, uzspiedīs vien Tev uz pieres zīmogu, ka esi "atkarīgais" un neņems par pilnu nevienu vārdu ko saki, jo viņa skatījumā būsi nepilnīgs radījums un pēc viņu domām, cilvēks, kas lietojis kaut kādu vielu jau ir spriest nespējīgs (uzskata, ka cilvēku kontrolē viela, kas gan ir maldīgs un novecojis uzskats) un ar viņu var apieties kā ar dzīvnieku - tāda ir PSRS laiku "vecā skola" kādu narkologi piekopj Latvijā, tā kā, latviešiem gan bail ir gar šo sfēru grābstīties.

Lai neņem ļaunā manu kritiku pret Latvijas narkologiem, tomēr es teiktu, ka labāk ir ja pats ir šo sfēru apgrābstījis, jo tad daudz labāk pārzina lietotāju domāšanu, nekā cilvēks, kas tikai grāmatā izlasījis, kā peld, māca citiem peldēt, pagaidām šo sfēru salīdzinu ar ko tādu.

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis