Ja nu es mēģinu līdz sirmam vecumam un man nesanāk?

Mednieks
Atbildes: 1
Pievienojies: 07 Sep 2016, 18:46

Ja nu es mēģinu līdz sirmam vecumam un man nesanāk?

Atbildēt Mednieks » 09 Sep 2016, 12:58

Sveiki, foruma lietotāji!
Es vēlējos padalīties ar savu stāstu, lai saprastu manu situāciju ar ātriem vilcieniem ir jāpārstāsta mans dzīvesstāsts. Manas problēmas jau sākās pirms es vēl biju dzimis. Dzimstot man bija ap kaklu aptinusies nabassaite. Es piedzinu zils, man bija nepieciešama atdzīvināšanas procedūra.(pēc mātes teiktā) Ārsti mātei teica, ka es būšu nervozāks nekā citi bērni. Es dzīvē esmu pamanījis, ka man vislabāk padodas strādāt vienatnē, nevis kopā ar kādu, jo apkārtējie cilvēki izraisa stresu. Es atrodaoties blakus ģimenes locekļiem, kuru viedoklis man rūp jūtos itkā paģībšu. Turpināsim manu dzīvesstāstu... pirmajā klasē skolotājai es ļoti nepatiku, viņa visur vainoja mani. Yas bija viens no iemesliem, kāpēc es slikti mācijos. Tā tas bija līdz ceturtajai klasei. Tad lietas mainijās. Pēdējajos trijis gados man nebija nevienas atzīmes, kura būtu zemāka par seši. Devītajā klasē es sev apsolīju, ka man nebūs nevienas zemākas atzīmes par seši, vidējā atzīme vismaz septiņi. Devīto klasi es beidzu ar vidējo 6.9 un noturēju visas atzīmes virs seši, bet uz atestāta ielika vienu piecinieku no iepriekšējā priekšmeta, kurš jau beudzās sen. Jautājums ir tāds kāda bija atšķirība staep to mani, kurš palika uz vasarasdarbiem, kuru gribēja izslēgt no skolas un starp mani, kurš devās labinieku ekskursijās? Vai tas varētu būt skolotājas radītais uztraukums? Vidusskolā es teiktu, ka paliku depresīvs. Es pārvācos uz citu pilsētu. Man vairs nebija draugu. Es mēģināju likt b kategrijas tiesības. Teoriju noliku, bet braukšana bija grūtākā daļa. Braucot ar instruktoru, kuru es pazīstu viss ir kārtībā, bet eksāmena laikā man ir sajūta, ka stress ir tik liels, ka es tūlīt paģībšu. Es saprastu, ja es nesaprastu teoriju, bet to es noliku ar pirmo reizi. Kopā braukšanā "izgāzos" piecas reizes, un tā vēl jo projām neesmu nokārtojis tiesības. Tagad es esmu pārtraucis mācīties braukt. Es dažreiz no rīta ceļos ar domu, ka es neesmu nolicis eksāmenu braukšanā. Ea dažreiz uztraucos tik traki, ka man uznāk vārgums un es palieku guļot gultā. Es vēl nepieminēju, ka man visu laiku dreb rokas. Trakākais šajā pasaulē ir tas, ka nav apsolīts, ka es tās tiesības nolikšu. Es viņas varētu likt līdz pensijas vecumam un nenolikt. Es arī pārsvarā domāju ļoti negatīvi. Ja man, kāds kaut ko sliltu pasaka, es par to domāju tik ilgi, līdz man uznāk vārgums. Māte man nedeva maudu augstskolai, jo viņa domā, ka es visur esmu izgāzies. Tagad es pelnu naudu augstskolai Anglijā. Mani no tā darba grib atlaist.(Viņš sagādā daudz stresa) Es pēc vienpadsmitās klases strādāju citā kompānijā(vasarā trīs mēnešus) tir viss bija kārtībā, jo tur nebija stresaina darba. Es zinu, ka daudzi teiks, ka visiem cilvēkiem ir stress, bet vai tik traks, ka liekas, ka paģībsi?

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 139
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Re: Ja nu es mēģinu līdz sirmam vecumam un man nesanāk?

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 12 Sep 2016, 09:10

Sveiks!
Paldies, ka padalījies ar savu stāstu. No tava rakstītā, es redzu, ka tu jūti trauksmi ikdienā dažādu iemeslu dēļ, gan saskaroties ar cilvēkiem, kas tev rūp, gan veicot dažādus uzdevumus, kas ir svarīgi. Kā arī pēc tava rakstītā es noprotu, ka tu jūties izmisis, jo nesaproti vai ir jēga censties, ja rezultāts var būt nesasniedzams. Man liekas, ka tu jūti bailes no citu cilvēku vērtējuma. Tu minēji, ka slikti mācījies, kad skolotāja vainoja tevi, bet ka tu mācījies labi, kad devi sev solījumu nedabūt zemāku atzīmi par 6, manuprāt tu jūti šaubas par to vai tavas nelaimes ir akmenī iekaltas vai arī tu spēj tās ietekmēt.

Ja tev ir velme pārrunāt šo tēmu plašāk, tad droši vari zvanīt uz Krīzes tālruni - 2 7722292 (Bite) vai 6 7222922 (LMT), strādā 7 dienas nedēļā visu diennakti.

Alex78
Atbildes: 5
Pievienojies: 30 Apr 2014, 09:58

Re: Ja nu es mēģinu līdz sirmam vecumam un man nesanāk?

Atbildēt Alex78 » 12 Sep 2016, 14:25

Sveiks Medniek.
Es tā arī līdz galam nesapratu Tavu jautājumu....
Lai baigi gari neizplūstu ar savu viedokli, pacentīšos pateikt galveno. Tu esi liels un patstāvīgs cilvēks, neņem īpaši vērā kas jau ir bijis bērnībā, skolā, citā darbā. Manuprāt pats svarīgākais ir tas kas notiek tagad ar Tevi. Ja Tevi satrauc tas ka ļoti streso un nervozē...pameklē internetā rekomendācijas kā ar to tik galā, pameklē kas ir jādara lai to mazinātu.
Tev taisnība, mēs visi dzīvojam zem stresa spiediena...arī man autoskolā gāja traki.Es gan kārtoju uz C kategoriju, bet šā vai tā no instruktora dabūju riktīgi morālo belzienu..Viņš mani gandrīz aizdzina mācīties atkal B kategoriju :))) tai mirklī es gan nesmaidīju, bet savācos un centos vienkārši braukt..kā māku un vairāk piedomāt kā to izdarīt pareizāk. Un i nepagāja 12 nodarbības ka noliku C kategorijas eksāmenu uz teicami :)
Ko es darīju? VNK centos domāt tikai un vienīgi par to ko daru šai mirklī...es nedomāju kā izskatos, ko par mani padomās, kā es dzīvošu bez C kategorijas...vnk domāju un darīju to ko patreiz darīju ...
Iesaku visa veida koncentrēšanās meditācijas un elpošanas vingrinājumus
Tas dara brīnumus ar mums :)))
Lai izdodas

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis