Rītdiena vienmēr pienāk

cits skats
Atbildes: 29
Pievienojies: 30 Jan 2013, 15:52

Rītdiena vienmēr pienāk

Atbildēt cits skats » 30 Jan 2013, 17:19

Gribēju padalīties ar savu stāstu, jo iespējams, tas kādu uzmundrinās un iedvesmos meklēt, atrast un izdzīvot, lai sagaidītu "rītu"- ar brīnišķīgi skaistu saullēktu. :)

Ieejot šai forumā, es atradu stāstus par tukšumu, skumjām, sāpēm, bezcerību. Tomēr labā ziņa, ka tam visam pienāk reiz beigas.

Arī man ir bijis līdzīgi, ir bijis tā, ka nav spēka izrāpties no gultas, ir bail iziet uz ielas, nav patīkami satikt citus cilvēkus,
jo šķiet, ka viņiem visiem ir vienalga. Kad negribas stāstīt, kā tev šobrīd iet, jo šķiet, ka tas nevienu neinteresē, kad jutos tik viena un vientuļa.

Ir bijis tā, kad tuvs draugs nodod, ka mīļotais vīrietis melo acīs skatīdamies un sāpina.

Ir bijis tā, ka nezinu, ko lai dzīvē daru, ka šķiet, ka neesmu pietiekami vērta, ka nevaru pati nopelnīt iztiku, ka viss ko daru ir nenozīmīgs un mazs un,
ka neesmu pietiekami gudra, spējīga, lai darītu nozīmīgākas lietas.

Ir bijis tā, ka nosodu sevi, ka nepietiekami veltu bērnam uzmanības, bet nav spēka to darīt vairāk.

Tomēr no jebkuras bedres ir iespējams izrāpties. Arī tad, ja šķiet, ka ceļš ir bezgalīgi tāls, tas bieži vien ir maldinoši.

Man šķiet, ka atslēga ir atrodama brīdī, kad vairs nedomā- Kāpēc nokļuvi "bedrē"? Kas bija vainīgs pie tā? Bet gan, kā tikt no šīs bedres laukā!
Kad spēj uzņemties atbildību par savu izvēli, savām domām un radītajiem apstākļiem. Kad spēj pieņemt lēmumu, ka no šī brīža es meklēšu pasaulē skaisto.
Ka priecāšos un pateikšos par tām lietām, kas man ir, pat, ja tas ir kaut kas pašsaprotams un it kā niecīgs.

"Šobrīd arā ir krēsla un snieg balts pūkains sniegs- tas ir tik skaisti!" :)

Kāpēc, tas būtu svarīgi?- Jo vienkārši, šis ceļš ved uz priecīgu, piepildītu un laimīgu dzīvi! Endorfīni ir sasparojušies, prieks un laime ieplūst manī.
Man ir prieks, ka dzīvoju. Dzīve ir interesanta un jauka, un sola nākotnē brīnumainus pavērsienus un panākumus.

Tas nenotiek uzreiz, bet pakāpeniski vingrinoties, strādājot ar sevi, mainot savus uzskatus.
Palīdzot tiem, kuriem varu, negaidot nekā pretī, vienkārši ķerot kaifu, ka spēju palīdzēt.

Dodot to, ko vēlos saņemt, tas pie manis atgriežas.

Lai veicas arī Jums!

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 149
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Re: Rītdiena vienmēr pienāk

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 31 Jan 2013, 13:22

Paldies, ka padalījies ar savu pieredzi! Tā noteikti kādu iedvesmos nepadoties un meklēt izeju! :)

Midnight rose
Atbildes: 50
Pievienojies: 05 Nov 2012, 10:50

Re: Rītdiena vienmēr pienāk

Atbildēt Midnight rose » 01 Feb 2013, 15:26

Cita diena, es Tev pilnīgi piekrītu. Forši, ka Tu publicēji šādu pozitīvu ierakstu. Es arī te vienu tādu publicēju. Malacis, ka izkārpījies no savām sāpēm :)

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis