Nevaru beigt domat par nezinamo

sanija
Atbildes: 38
Pievienojies: 25 Jūn 2013, 16:50

Nevaru beigt domat

Atbildēt sanija » 13 Jūl 2014, 05:26

Vai ir vērts sākt atkal studēt, ja mācību maksa ir, vai dzīvot uz parāda. Studijas nebūtu tās, kas interesē, bet tāpēc, ka varētu noderēt nākotnē. Vai noderēs, nevar zināt šobrīd.

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 139
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Re: Nevaru beigt domat par nezinamo

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 26 Jūl 2014, 12:30

Vai ir vērts sākt atkal studēt, ja mācību maksa ir, vai dzīvot uz parāda. Studijas nebūtu tās, kas interesē, bet tāpēc, ka varētu noderēt nākotnē. Vai noderēs, nevar zināt šobrīd.

Labdien, Sanij! :)
Ja pareizi saprotu, Tu jūties izmisusi, jo neesi pārliecināta, vai ir vērts atsākt mācības.

sanija

Re: Nevaru beigt domat

Atbildēt sanija » 02 Aug 2014, 13:20

Paldies. Domāju, vai ir vērts apgūt otru augstāko izglītību, ja iegūtajā profesijā patreiz nestrādāju. Studijas nozīmētu arī finansiālu ieguldījumu, ja varētu.

KKC Skalbes-konsult.

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 03 Aug 2014, 11:22

Tātad no vienas puses Tev ir potenciāli interesantas studijas, kas varētu pārvērsties par interesantu darba vietu; no otras puses finansiālās izmaksas studiju laikā.

sanija

Atbildēt sanija » 22 Aug 2014, 12:41

Paldies. Kādu laiku neesmu ienākusi.
Ja, nomāc dzīve uz parāda tomēr. Nevar zināt rezultātu, vai šīs studijas izdosies pabeigt. Var mēģināt uz maģistratūru, nez kā varēs tikt galā, ja studēta humanitārā zinātne, bet būtu ekonomika, kas ne īpaši tuva.
Vēl kamēr laiks atļauj, jābrauc ārpus pilsētas.

sanija

Atbildēt sanija » 16 Sep 2014, 13:35

Nevaru aizmirst kādu stāstu lasīta grāmata vai redzēta filma, ja stāsts ir spēcīgs, traģisks, un mana uztvere jūtīga. Tā ir cīņa ar sevi, kā vienmēr. Domas arvien atgriežas pie tā, kā sapnis. Jāatver acis uz reālo dzīves pusi, lai neaizmirstu, piemēram, aizslēgt durvis, ejot no mājas. Ko var mācīties no kāda konkrēta, iespējams izdomāta gadījuma, ka dzīve turpinās, lai arī cik skumjš notikums attēlots, varbūt patiesībā bijis. Nevaru nevienam pateikt, kas tas par stāstu, atteiks, ko es dzīvoju ar tādu pasaku, lai beidzu būt kā apsēsta ar to. Stāsts populārs, zināms, dzirdēts iepriekš it kā garām ejot, bet ka es to nejauši it kā atradīšu un nevarēšu tikt vaļā, tā notika. Meklējot sevī, kas varētu būt no tēla, tāda sakāpināta uztvere. Kas mani nomāc, redzēju, lasīju, arvien gribu kādas epizodes vakarā redzēt. Svarīgi būt šeit un tagad. Pāries un būs cits stāsts varbūt.

sanija

Atbildēt sanija » 29 Sep 2014, 20:56

Jāsāk būs apmeklēt augstskola. Cik tas ir nopietni, tad redzēs, cik tālu tikšu.

sanija

Atbildēt sanija » 24 Okt 2014, 11:47

Kā lai ierodos vietā, kur esmu sākusi studijas, ja mācībspēks liek domāt, ka es tur neiederos. Saka, ka ne jau tāpēc, ka esmu iepriekš beigusi citas studijas, citā sfērā, bet . Varbūt pārtraukt, neierasties, jo uzrakstīt ko varu, bet ne paskaidrot. Ja es spētu diskutēt par runāto, tad es ja iederētos. Kur tad ir mana vieta, vai vecā mājā meža malā. Jāsaka vienalga, ko citas domā, es tur atrodos, jo man ieteica, ka tā būs labāk, ka man jāiet tam procesam it kā sienai cauri.. Man ir bail no tās dienas, kad vajadzēs aizstāvēt darbu, jo diemžēl tā doma, ka es neiederos, mani nepamet. Ne manā vietā kas stāvēs un atbildēs uz jautājumiem. Teiktu, ja jau tik grūti, tad lai pārtraucu, cita augstākā izglītība, kas pirms gadiem iegūta, taču ir.

sanija

Nevaru beigt domat

Atbildēt sanija » 28 Nov 2014, 13:53

šobrīd gribu dzīvot it kā rītdienas nebūtu. Rīt nepatīkama diena. Gribētu braukt uz mājām, vēl viena diena jācer, ka nekas nebūs nokavēts.

sanija

Atbildēt sanija » 19 Nov 2015, 13:59

Joprojām nezinu, kā aizstāvēšu darbu, jo neredzu jēgu šai sfērai. Domāju, ka vispār neiešu, jo sanāca nepatīkama situācija ar mācībspēku, Divas nedēļas nodzīvoju kā murgā. Tagad vispār domāju, ka pat vislabāk ir klusēt. Un ir cilvēki, kas man tiešām traucē.

KKC Skalbes-konsult.

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 20 Nov 2015, 16:28

Es dzirdu, ka Jūs jūtaties apjukusi par to kā aizstāvēsiet darbu, kuram neredzat jēgu. Cik noprotu, kā iespēju saskatāt neiet uz aizstāvēšanu. Šķiet, ka Jūs jūtaties dusmīga uz cilvēkiem, kas Jums traucē.

inese3310
Atbildes: 28
Pievienojies: 18 Nov 2012, 13:44

Atbildēt inese3310 » 31 Mar 2016, 23:38

sanija, esmu tieši tādu pašu jūtu pārņemta un ģimenes nodota, 1, samērā slima, jo nespēju par sevi parūpēties, bet cīnos. kā? vienkārši-darot brīvprātīgo darbu, to ko protu. vismaz esmu cilvēkos un nejūku prātā. mēģini sevi sajust, ko tu gribētu just lai labāk justos un ieklausies ko ķermenis saka, kā tu to vari izdarīt. viņš saka, pamēģini pilnīgi jebko, ķēpāties ar zīmuli, lēkāt, neierobežo sevi, bet atbrīvo no spriedzes

maarelis
Atbildes: 1
Pievienojies: 20 Dec 2016, 09:46

Atbildēt maarelis » 23 Dec 2016, 10:58

Ja sanija šo lasi, tad labprāt uzzinātu, kādu lēmumu pieņēmi. Daži gadi jau apritējuši!

Paldies un priecīgus mierīgus visiem svētkus!

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis