Skumjas un tuksums

lidzina82
Atbildes: 1
Pievienojies: 06 Jūn 2018, 18:47

Skumjas un tuksums

Atbildēt lidzina82 » 07 Jūn 2018, 20:57

Ir pagajusi 2 menesi kops mans virs izdarija pasnavibu..Ar berniem no majas aizbegam uz droso maju jau decembri jo virs palika vardarbigaks ar katru dienu.
Kad pateicu ka nespeju vairs izturet psihologisko teroru pret mani un berniem,pret meitu ari fizisko vardarbibu un velos skirties,viiram tas nelikas pienemami....Saka terorizet mani un bernus ar to ka pakarsies maajaa un no rita vinu atradisu...Kad vins saprata ka tas vairs nedarbojas uz mani,saka terorizet ar to ka maju nodedzinas un es ar berniem biju otra staavaa....sii draudesana izpumpeja morali mani...
Kad nakamaja reize virs saka terorizet ari bernus,aizbegam.....Iekseja sirds teica....tagad vai nekad....
Man gruti saprast viira vardarbibu....iesakuma viss bija normali bet kad paradijas meita tad vinu saka tracinat viss....
Vins daudz stradaja un domaju tas vinu noveda lidz ,,izdegsanas sindromam,, kas talak varetu attistit sizofreniju vai citas psihiskas novirzes......
Pec vina aiziesanas atradam kaa viirs planoja mani ,,novakt,, un saprotu ka tas vairs nav spelites bet tas ir nopietni un pa istam.....Ne velti sedeja pagalma masiinaa un gaidija mani......
Esmu pateiciga Dievam ka esmu dziva sodien!

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis