bezizeja

puika
Atbildes: 1
Pievienojies: 22 Mai 2013, 12:32

bezizeja

Atbildēt puika » 24 Mai 2013, 21:18

Muusdienas parastam cilveekam dziive ir smaga un ja nav vairs saticiba gimenee ,tad irtiesaam bezizeja.Civillauliba nodziivoti 34 gadi,izaudzinaati 3 beerni kuriem pasiem savas dziives. Viirs ir pensionaars vinam pieder maaja,es tikai maajsaimniece ,kurai nekas nepieder.Taalak dzivot kopa vairs nav speeka un uz kurieni doties un kur meklet paliidzibu ari nezinu jo aizejot man ir tas kas mugura un celasoma.Mekleeju kaadu darbu kopaa ar apdzivojamo platibu. Visu savu dzivi esmu stradajusi laukos un pie laukiem ari gribeetos palikt .Taa ka man ir 58 gadi darba iekaartoties pagrutak .Vispaar es nezinu vairs ko man dariit un reizeem ir taa ka negribas vairs ari dziivot.

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 149
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Re: bezizeja

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 25 Mai 2013, 07:11

Sveiks!

Redzu, ka Jūties kā bezizejā, jo savai dzīvei vairs neredzi jēgu. Vienīgā izeja, ko redzi ir nāve.
Tomēr tev jāzina, ka nāve nekad nav risinājums! Nāve nav izeja!

Tev nav jāpaliek vienam ar savu izmisumu. Droši zvani uz Krīzes tālruni un dod iespēju sev palīdzēt.
67222922; 27722292

Rebecca
Atbildes: 53
Pievienojies: 25 Jūn 2013, 08:30

Atbildēt Rebecca » 26 Jūn 2013, 19:54

Bet Jus jau nemaz neesiet tik veca ka ta butu sevi janoraksta.Vai virs dzen ara Jus no majas?
Pec paris gadiem Jums bus pensija, nevajadzes ta stradat.Un vai ar nevienu Jusu bernu nav tik labas attiecibas ka varetu pie vina dzivot un auklet mazbernus?

DK33
Atbildes: 33
Pievienojies: 25 Jūn 2013, 19:21

Atbildēt DK33 » 27 Jūn 2013, 09:20

To : puika

Labdien Puika !

Civillauliba ...veseli 34 gadi !!!
Domaju ka Jums ari ir tiesibas uzsakt dzivot atseviski no sava Civilvira, pat tani pasa maja !
Jums noteikti vajag pakonsulteties ar kadu juristu, naudas par konsultaciju vini no Jums par to neprasis , bet kadu labu padomi var no viniem sanemt. Meginiet to sameklet interneta-Google "jurista konsultacijas par civillaulibas jautajumiem"...

Visu labu !!!
DK33

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis