Šis gads skolā ir vienkārši d***@(piedodied par izteicienu)

UbuntuLover
Atbildes: 3
Pievienojies: 30 Okt 2015, 10:58

Šis gads skolā ir vienkārši d***@(piedodied par izteicienu)

Atbildēt UbuntuLover » 30 Okt 2015, 14:54

Sveiki! Man ir 15 gadi un eju 9-tajā klasē un šis gads ir grūtākais. Man ir bail par eksāmeniem(gada beigās, pamatskolas beigšana) un stress mani nogurdina un traucē. Skolā ir arī sabiedriskas problēmas un citiem īsti es neesmu patīkams un tas man ļoti padara niknu. Mājās ir saspringums un negribu pildīt mājasdarbus.
Vienīgais, kas man vakaros normalizē garastāvokli ir datora spēle Counter-strike version 1.6 online. Un vēl griešana, bet esmu tīrs jau nedēļu(30.10 palika viena nedēļa). Es uzmanos, lai nedabūtu infekciju griezumā un drīz parādīsies rētas un tās noslēpt nav viegli.
Un vēl, lai novērstu uzmanību no griešanas es skatos slavenus youtuberus. Man patīk Danooct1, Pewdiepie un Markplier.
Es ļoti interesējos par datoru,jo tas man patīk. Esmu ļoti aizrauts ar operētājsistēmām(par to liecina Ubuntu Linux nosaukumā).
Es cenšos sevi lēnān izolēt no sabiedrības, lai es neciestu viņu aprobežotības dēļ(ka viss ir lieliski un nav problēmu,bet ir daudz problēmu un viena no tām ir mana atrašanās Latvijā) un visas šīs goda lietas un patriotisms ir izdomāta lieta ar ko aizpildīt tukšo vietu galvā, tāpēc Latvija ir tikai valsts priekš manis un es cenšos lēnām pazust no LV. Visslabāk uz Kanādu, Īriju vai UK.
Lūdzu palīdziet man tikt galā ar skolu un atzīmēm.kāds padoms būtu ļoti vēlams. Lūdz bez kritizēšanas, jo esmu tikai cilvēks.
Komentārus ar kritizēšanu es reportošu un bloķēšu no tālākām darbībām iespaidot manu profilu un pašsajūtu. Paldies, par veltīto laiku un uzmanību!
"The quieter you become.. More you are able to hear" by Kali Linux.
"From freedom came elegance" by Mint Linux
"Why let Microsoft give you Windows while Linux can give you house"by Ubuntu

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 150
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Re: Šis gads skolā ir vienkārši d***@(piedodied par izteicie

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 02 Nov 2015, 22:55

Sveiks! Redzu, ka Tu jūties nobijies par to, ka gada beigās, beidzot pamatskolu, būs jāliek eksāmeni. Un kā noprotu, Tu jūties noraizējies par to, ka Tev skolā un mājās ir komunikācijas problēmas ar citiem cilvēkiem. Ja tev ir vēlēšanās parunāt par šīm lietām, tad droši zvani uz Bērnu un pusaudžu uzticības tālruni: 116111. Tas strādā visu diennakti. Tevi uzklausīs un atbalstīs.

UbuntuLover

Atbildēt UbuntuLover » 04 Nov 2015, 12:40

Kādu dienu jāpiezvana.. Tikai trūkst drosme. Man drosme nekad nav bijusi liela un tāpēc es ātri atceļu manas izdomātās idejas, jo tās vienkārši neatbalsta un kritizē. Ja es sāktu kritizēt vienīgais cilvēks kam es neko nekritizētu būtu Geibs ņuvels(Gabe newell) un Linus torvalds(linus torvald).. Viņi ir izveidojuši neticamas lietas.. Bet vienīgais ko es esmu izveidojis ir problēmas. Iespējams kādu dienu es varu palīdzēt kādam, bet nedomāju, ka tas būs kaut kas liels

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 150
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 04 Nov 2015, 14:56

Redzu, ka Tu jūties nobijies zvanīt uz uzticības tālruni. Man ir prieks, ka esi uzticējis savu situāciju. Izklausās, ka Tu jūties nobijies par iespējamību būt nesaprastam. Zvanot uz uzticības tālruni saruna būs anonīma, tevi uzklausīs un atbalstīs. Bez kritikas. Ja pareizi saprotu, tad Tu jūties vainīgs par to, kas notiek tavā dzīvē. Iespējams, tev būs noderīgi to apspriest ar Bērnu un pusaudžu uzticības tālruņa konsultantu (zvanot uz 116111).

UbuntuLover

Atbildēt UbuntuLover » 04 Nov 2015, 15:52

Laikam nāksies tā darīt, bet nezinu kad... Piedevām es jūtos viens. Un man ir sasniegums. Esmu tīrs jau 2 nedēļas. Drīz Sāks parādīties rētas,bet gan jau nebūs lielas. Man bail, ka sajūta atgriezīsies, bet es nedomāju par sevis novākšanu. Esmu lasījis, ka 90% pašnāvības ir nesekmīgas un cilvēki paliek sakropļoti un sabojā dzīves(es negribu neko tādu). Man palīdz piektdienu vakari, kad varu neiet gulēt un palikt nomodā kaut visu nakti un parasti klausos mūziku (trap un house mūziku) un pārdomāju visu. Ko labāk darīt, bet ko nedarīt vispār,bet tas pazudina vairāk un tad es parasti aizmiegu un no rīta pieceļos ar apziņu, ka aizmigu klausoties mūziku.

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis