dusmas

Viss kam neatradās vieta citās sadaļās.
inese3310
Atbildes: 28
Pievienojies: 18 Nov 2012, 13:44

dusmas

Atbildēt inese3310 » 04 Dec 2012, 03:24

:twisted: mani pēc vardarbības ir pārņēmušas dusmas un ir sajūta, ka nespēju tās kontrolēt.Skolā utt.Biju jauka un patīkama, bet tagad mazs briesmonītis.Es nezinu kā to apturēt, bet tās aug augumā un nāk klāt vēlme fiziski izārdīties lai no tām atbrīvotos.tas ir mokoši, kad sēdi klasē un patiesībā jūtas reāli iet pa gaisu. :x ko man iesākt?

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 150
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Re: dusmas

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 04 Dec 2012, 09:55

Tas, ko Tu izjūti ir normāli, pēc pieredzētas vardarbības šīs izjūtas ir dabiskas. Iespējams Tu jūties nikna, aizvainota, jo Tev nodarīja pāri. Varbūt Tev ir iespēja vērsties pie skolas psihologa, kas varētu palīdzēt un sniegt emocionālo atbalstu? Jebkurā gadījumā Tu droši vari zvanīt uz Skalbes Krīzes telefonu 67222922 vai 27722292 un dalīties ar savu sāpi.

inese3310

Atbildēt inese3310 » 04 Dec 2012, 16:12

skolas psihologam nav sava kabineta un nav iespejas runat.kad zvaniju, tad kautrejos ko teikt, bet, kad teicu, ka bail no klases, tad teica tā,pagāšgad bija bail no viriešiem pedagogiem, bet tagad no skolēniem.es ienistu sevi par to, kas noticis un par to, ka tik slikti jutos.reizem zvanot jums ari izskan jautajums, kas ir noticis no pagasāsreizes kā zvanijāt?nekas, man tikai atkal ļoti ļoti sap.es gribu nomirt, jo viss par grutu :evil: :twisted: :o :shock:

Mario
Atbildes: 2
Pievienojies: 30 Okt 2012, 17:55

Atbildēt Mario » 05 Dec 2012, 19:34

Sveika inese3310!
Lasot Tavus komentārus saprotu, ka Tu jūties nepanesami smagi, jo Tev ir daudz jautājumu uz kuriem nav atrastas atbildes.....
No personīgās pieredzes iesaku meklēt atbildes grāmatās un internetā publicētās vietās. Galvenais meklē tās un Tu noteikti atradīsi.
Šodien mums ir neticama iespēja smelties zināšanas (pieredzi) ar pāris taustiņu klikšķiem.
Tu nē esi viena un līdzīgas situācijas ir arī citiem, sāc pamazām tās šķetināt un rast atbildes.

inese3310

Atbildēt inese3310 » 05 Dec 2012, 19:44

es nevaru lasīt grāmatas redzes dēļ un neredzīdo datorprogramma ne ar visiem saitiem draudzīga.cik varu tik daru.

inese3310

Atbildēt inese3310 » 19 Jan 2013, 23:19

esmu pārlasījusi jūru grāmatu.tagad arī audiālo un meklēju tehniskus risinājumus.bet man ir dusmas par to, ka bez paskaidrojuma vienmēr tieku pamesta.es ienīstu sevi.dzeru miega zāles, bet joprojām klausos dziesmas, kas spēj kaut cik remdēt manas dusmas.es varētu sevi sagriezt, ja spētu.bet nespēju rīgā pa trepēm bez kritiena lejā nokāpt.idiotisms

inese3310

Atbildēt inese3310 » 25 Jan 2013, 19:25

joprojām esmu ļoti dusmīga, jo dzīvoju krīžu centrā un veči var bļaustīties, bet es nevaru palasīt audio grāmatu.mani vienkārši terorizē. :evil: man ir draugs un es mēģinu visu laiku atrast veidu kā uzsākt kopdzīvi.viņš ieteica meklēt darbu un dzīvokli.kad vaicāju, kad esi gatavs nākt, tad atskanēja, ka augustā, jo redz viņam projekts kur viņš meklē labus cilvēkus.biju šokā.centos mierīgi pārtraukt sarunu, bet tā ir viņa noraidošā attieksme pret mani.kas es esmu, ka varu ko teikt?man sāp.... :( mani reāli nesaprot neviens.es negribu tā dzīvot.centra vadītāja prasīja vai lietoju nervu zāles, bet vai viņa painteresējās kāpēc tāds stress?visiem viss pie kājas...es ienīstu sevi un cilvēkus

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi