Kas Jums palīdz?

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 149
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Kas Jums palīdz?

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 26 Jūn 2013, 16:55

Sveiki!

Kas Jums palīdz tikt galā ar izmisumu, bezcerību un vēlmi mirt?
Katram ir dažādi iemesli kāpēc domāt par pašnāvību kā izeju. Tajā pat laikā katram ir kaut kas, kas tomēr tur un vēl iedveš cerību, ka ir iespējams dzīvot. Tieši tādēļ taču esam te - vai ne? Mēs vienmēr meklējam pēdējo salmiņu, jo vēlme dzīvot ir lielāka par vēlmi mirt.

Kas tas ir? Varbūt par visiem kopā mums izdosies saprast, kā varam palīdzēt paši sev.

Rebecca
Atbildes: 53
Pievienojies: 25 Jūn 2013, 08:30

Re: Kas Jums palīdz?

Atbildēt Rebecca » 26 Jūn 2013, 18:32

Ja,man agrak bija depresija un vel kada!Guleju dienam gulta,neko negribejas,tadas negativas domas ka jamirst nost,ka dzivei nav jegas,sirds sapeja.Man palidzeja ta,pirmo reizi piezvaniju uz krizes talruni,neatceros uz kadu,vini man ieteica griezties pie psihoterapeita.Un es ari gaju,uz sesijam,citreiz ar sakostiem zobiem uz turieni gaju,kad sakam malt manu bernibu,zales es lietoju diezgan maz.Tad palidzeja Darbs,socialie kontakti,radas velak jauni hobiji,intereses.Ja,ir man pa brizam tadas ka krizes,bet nav cikliskas,bet ja ir kaut kadas nepatiksanas,stresi,tad var but sliktak ar passajutu,bet es celos no rita,visiem par spiti un eju uz prieksu.Es nedzivoju vairs Latvija,bet mans psihoterapeits ir ari pieejams Skype ja ir nepieciesamiba. :)

Rebecca

Atbildēt Rebecca » 26 Jūn 2013, 18:36

Un seit nav runas par naudu ka citi raksta.Es,kad saku mans psihoterapeits-iesacejs prasija 5 LVL par 45 minutem.Un vienmer ar vinu vareja sarunat ja nav naudas,tad es atdosu velak,tagad es nezinu ka ir Latvija.

DK33
Atbildes: 33
Pievienojies: 25 Jūn 2013, 19:21

Atbildēt DK33 » 26 Jūn 2013, 18:43

To: Rebecca

Es ari nedzivoju Latvija, bet tomer biezi lasu musu Latvijas sajti...
Domaju man aizbegt no depresijas lidzeja cita valsts izdzivosanas apstakli
un tiesi no ta stressa kuru es caur to sev samekleju !
Dotaja bridi stradaju pa 12+ stundam diena un depresijai vienkarsi nav kur likties ...
ka tikai begt projam un aizmirst par manu adresi !!!

Good-bye !!!
:D DK33

Rebecca

Atbildēt Rebecca » 26 Jūn 2013, 18:56

Ja, darbs 12 stundas diena jau palidz,nav laika domat drumas domas un ja vel labi nopelna.Es te stradaju apmeram 6 stundas diena,bet,ja,cita valsts,cita kultura,citi apstakli man daudz ko palidzeja.Tur es Tev piekritu. :)

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi