Cilpa kaklā.

Kakenite
Atbildes: 20
Pievienojies: 19 Jūn 2013, 13:34

Cilpa kaklā.

Atbildēt Kakenite » 08 Aug 2013, 12:47

Zinu, ka nāve nav risinājums. Un arī netaisos mirt. Bet situācija ir tāda.
Zaudēju darbu. Pārrunās man atklāti saka, ka cilvēkus ar invaliditāti nevēlās ņemt darbā. Jāmaksā par komunālajiem, kredītiem utt.
ESMU IZMISUMĀ!!!!

inese3310
Atbildes: 28
Pievienojies: 18 Nov 2012, 13:44

Re: Cilpa kaklā.

Atbildēt inese3310 » 08 Aug 2013, 14:41

Tevi es ļoti labi saprotu. Jo pati esmu tāda pati un vēl uz ielas maigi sakot. Bet lai cik liels man ir bezceris, man palīdz tas, ka citam lieku drusciņ pasmaidīt, uzklausu viņu vai izdaru kādu mazu labu darbiņu. Jo mazie darbiņi rada kontaktus un tie nemanāmi savijas ķēdītē un reizēm dod iespēju kuras mums citādi nebūtu.

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 150
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 08 Aug 2013, 22:40

Kakenīte, darba zaudējums mūsu valsts patreizējā ekonomiskajā stāvoklī liek izjust bailes. Jūs rakstāt, ka esat invalīde, kas vēl vairāk ierobežo Jūsu iespējas atrast darbu, ir saprotams, ka patreiz jūtaties strupceļā, jo rēķini ir jāapmaksā.
Varbūt Jums noder varbūt nē, tomēr Sociālās integrācijas valsts aģentūra piedāvā bezmaksas izglītības iespējas cilvēkiem ar invaliditāti, Slokas ielā 68, Dubulti, Jūrmala, tel. 67811750, par šiem un citiem SIVA pakalpojumiem var ieskatīties mājas lapā http://www.siva.gov.lv

Rebecca
Atbildes: 53
Pievienojies: 25 Jūn 2013, 08:30

Atbildēt Rebecca » 08 Aug 2013, 23:51

Kakenite.Paskatijos Jusu profilu socialajos tiklos.Es teiksu ta,Jus labi izskataties,Protams,butu drusku japadoma pie stilina,ko vairak izcelt,ko vairak noslept,bet ta Jus esiet simpatiska un Jums ir skaista iekseja pasaule.Tapat Jus veidojat rotas,kuras ir loti skaistas un makslinieciskas.Jums ir laba izglitiba,atteiks 3 darbos,bet ceturtaja panems.Ja,krediti ta ir problema,jo aug procenti.Noteikti ir janomaksa.Bet par pasnavibu nevar but ne runas. ;)

inese3310
Atbildes: 28
Pievienojies: 18 Nov 2012, 13:44

Atbildēt inese3310 » 09 Aug 2013, 06:04

esmu beigusi sivu, bet tas nav garants darbam. tas ir atkarīgs no tā cik ļoti cilvēks vēlas apgūt profesiju un tajā patiešām strādāt.

Kakenite
Atbildes: 20
Pievienojies: 19 Jūn 2013, 13:34

Atbildēt Kakenite » 14 Aug 2013, 23:00

Man ir bakalaura grāds ekonomikā, bet invaliditāte ir liels slogs.
Darba stāžs man ir 6 gadi.
Kontā man ir Ls 10.00, 20.08.2013. jāmaksā kredīts Ls 120 + komunālie darba nav.
Uzrakstīju vēstuli LR prezidentam, V.Dambrovskim, S.Āboltiņai, I.Viņķelei.

zuze
Atbildes: 33
Pievienojies: 23 Mai 2013, 01:31

Atbildēt zuze » 02 Okt 2013, 20:47

Nu es atļaušos šeit ielikt tekstu arī.
Cik reizes nav braucis uz rīgu gandrīz katru reizi pa ceļam sanāk kāds stopētājs. Lielākoties uz lidostām. Jauni/veci. Viena vai divas augstākās izglītības nevar atrast darbu.
Mums tai LV ir kautkā dīvaini.
Darbam vajag Izglītību un pieredzii.Tas pirmais lielākoties ir ,bet otrais ?
Darba devējs sludinājumā obligāta iepriekšēja pieredze. Nu kā lai jauns cilvēks dabū pieredzi ja visur vajag tikai pieredzi un nav kur viņu dabūt ?
Darba devēji sūdzas par darbinieku trūkumu.
Darba ņēmēji sūdzas par darba trūkumu.

Rebecca
Atbildes: 53
Pievienojies: 25 Jūn 2013, 08:30

Atbildēt Rebecca » 05 Okt 2013, 19:30

Nu redz kaa Tev,Zuze, ir tik viss slikti. Bet darba deveeji tik meklee darbiniekus un nevar atrast.Es domaaju ka Tev vajadzeetu buut prieciigam ka dziivo Latvijaa.Ja nu taa nepatiik,tad gadu vai divus vari pastradaat Austrumeiropaa.
Un peec tam studeet,bet meitenes peec tam. ;)

zuze
Atbildes: 33
Pievienojies: 23 Mai 2013, 01:31

Atbildēt zuze » 08 Okt 2013, 12:06

Es nepriecājos ka dzīvoju valstī kur zagļi un "savējie" ir pie varas. Katru reizi itkā priecājos ka no komandējuma atgriežos LV,bet tas ātri pāriet līdz satiec kādu cilvēku. Pret cilvēku LV izturas kā pret suni. Sagaidīt palīdzību ir tas pats kas sahāras vidū satikt Zatlera kungu = gandrīz neiespējami tuvāko 1000 gadu laikā.

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi