Pašapziņas trūkums vai venkārši NEVEIKSMINIECE?

...bezcerība...
Atbildes: 3
Pievienojies: 25 Jūn 2013, 11:13

Pašapziņas trūkums vai venkārši NEVEIKSMINIECE?

Atbildēt ...bezcerība... » 10 Sep 2013, 13:32

Mans stāsts ir garš un varbūt neintresants bet...es te to rakstu...Man tas kautkur jāizliek!!!

Mans stāvolis(?) ilgst jau sen...gadus nezinu-5?!? Man nav pašapziņas-itnemaz! Es neko nemāku-Man nesanāks tas ir galvā kā 2x2!
Iekšēji saprotu ka nav tik slikti un ja es darītu tad pēc laika sanāktu BET! Es nevaru tikt tam pāri,tiklīdz ir kautkur jāiet,kautvai sapulce bērnam skolā...es 101 izdomāju lai ietu mans draugs,mana mamma vtml...man ir kauns parsevi,kauns par savu izskatu,kauns kautko uzprasīt intresējošu....ir bail ka pateikšu ko stūlbu,bail no tā ko citi par ani padomās!
Ja jāiet uz iestādēm kautko kārtot vispār...liekas ka nepareizi eju,nepareizi ko saprtīšu utt. Man ir milzīgi kompleksi par savu izskatu un svaru..man ir KAUNS braukt sabiedriskajā transportā jo liekas ka visi uz mani blenž,un ....un kā to parizi pateikt...šusminās(?) ka esmu tik resna utt Iebāžu mp3 ausīs un mūzika skaļa-neskatos apkārt...tā sevi piespiežu braukt.
Godīgi dažreiz negribās no mājas iet ārā! Tik izeju tad kad tas ir obligāti:( No rīta negribās celtes no gūltas-negribās visas problēmas satikt! Sapņos ir tik labi...nav tā visa kas nospiež tik spēcīgi! Citreiz raudu no bezspēcības cīnīties ar sevi,tā saucās sevis žēlošana? Citreiz uznāk dusmu lēkmes varu uzkliegt pirmajam kas ceļā pagadās....bet pēctam skumjas...vainas apziņa...apziņa ka esmu slikta! Kas ar mani notiek? Kā lai cīnos ar problēmu kur esmu es pati?!?

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 150
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Re: Pašapziņas trūkums vai venkārši NEVEIKSMINIECE?

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 10 Sep 2013, 15:28

Sveika!

No rakstītā es saprotu, ka tas, ko Jūs vēlētos iemācīties ir - kā mazināt savu mazvērtības izjūtu un kā gūt pozitīvu pašvērtējumu, lai varētu nekaunoties iziet no mājas, satikt cilvēkus un, lai nepiespiestā veidā varētu uzturēt esošās attiecības un iespējams, lai veidotu drošas un emocionāli pacilājošas jaunas attiecības. Un šobrīd liekas, ka jūs jūtaties bezspēcīga par to, ka neredzat iespēju, kā sev palīdzēt mazināt ciešanas par savu izskatu un komunikācijas prasmēm. Vai jums kādreiz ir nākušas prātā idejas, kādā veidā jūs varētu sev palīdzēt...vai jūs būtu gatava ar tām padalīties?

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi