dzērājs un attiecību izbeigšana

mini55@inbox.lv
Atbildes: 2
Pievienojies: 15 Jan 2018, 08:58

dzērājs un attiecību izbeigšana

Atbildēt mini55@inbox.lv » 15 Jan 2018, 10:18

Palīgā sauciens, kad sirds žņaudzas, sēžu darbā, bet pastrādāt nevaru, lūztu! Es brīvdienās nepārtraucu to, ko gaidīju- mirkli, kad vīrs izdarīs ko nepareizu un man beidzot būs iemesls pateikt viss. Ja sestdien es tā arī domāju, viņš izgāja pa durvīm, es trīcoša, raudoša savācos un aizlaidos pie vecākiem, viņam atņemot mājas atslēgas. Tajā dienā jutos labi, izkratot sirdi, bet jau svētdien ATKAL jutos slikti, jo sapratu, ka piedošu. Viņš pilnā galīgā atlīda uz ceļiem un lūdzās.Es piedevu, bet tā jau sažņaugtā sirds neļauj rast mieru. Šīs attiecības mani iznīcina. Viņš dzer, darbs ir nomainits šo 2 gadu laikā laikam reizes 10. Te ir, te nav. Kad sadzeras, var kaut ko sasist, ir metis savus telefonus, sienas sitis, durvīm stiklu. Attiecību sākumā pārgrieza vēnas. Kā tik kas, sauc ātros (tagad vismaz tas pierimis). Arī skaidrā esot patīk pazemot, bet es redz jokus nesaprotot. Saprotu, ka viņu nepārtaisīšu, cenšos sevī ko darīt, nodarbināt. Vizuāli kopju, pat līdz plastikai tiku, lai uzlabotu savu pašapziņu, bet tā pavairojusies ir 0 izmērā. Iestājos augstskola, gāju uz sporta klubu, kamēr viņš tik dzer- dzīves jēga. Mani sapņi dzīvē ir plaši, ļoti gribas ārzemes paceļot, bet ar viņu visa atpūta izvēršas vienās asarās.Arī ceļojums 1 reizi uz ārzemēm- kungs sadzērās, pazaudeja maku un atkal par naudu jādomā man. Mani tas tā noēd, grauž. Darbs man arī atbildigs, plānoju ņemt atvalinajumu un aizbraukt kur, jo jūtos ļoti piekususi no visām problēmam, bet viņš mani vienu nekur nelaiž. Pašā sākumā jau visas manas draudzenes atbaidija, tagad draugu man nav, vai tad man esot ar viņu slikti..?! Cik reizes uz mēles nav bijis viss pietiek, negribu! Arī tai pašā sestdienā tā bija, ka izslēdzu teleofnu un nelikos ne zinis par sasutitajam sms, bet redz nākošajā dienā, kad nomierinos atkal jau ļaujos piedot un nejusties par to laimīga :(.
šodien darbā esmu kā izmalta, nekas neinterese, neko nevaru padarīt, asaras acīs, sirds žņaudzas un ir tikai 1 jautajums- kāpēc?! Reizēm uznāk tāds dzives apnikums, ka nevaru savākties un tikai ciešu

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 146
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Re: dzērājs un attiecību izbeigšana

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 27 Jan 2018, 13:08

Sveicināti!

Paldies, ka dalījāties ar savu stāstu!
Redzu, ka jūtaties vīlusies sevī, jo neizdevās pārtraukt attiecības ar vīru.
Varu nojaust, ka jūtaties atkarīga no attiecībām ar vīru. Kaut arī saprotat, ka Jūsu attiecības ir destruktīvas, ir bail pielikt tām punktu.
Arī redzams, ka jūtaties norūpējusies par ģimenes finansiālo pusi, dzīvojot kopā ar vīru, kuram nav stabila darba un ir pavirša attieksme pret naudu.
Pēc Jūsu stāsta var redzēt, ka esat mērķtiecīga un alkstoša pēc pārmainām sieviete. Taču vīra alkoholisms un uzvedība (agresijas lēkmes, pazemošana, uzmanības pieprasīšana, nevēlēšanās kaut ko mainīt) mēdz atņemt spēku darīt kaut ko arī priekš sevis. Sanāk, ka pa šo laiku Jums ir izveidojusies līdzatkarība, jo vīra problēmas ir Jūsu ikdiena, Jūsu apburtais loks. Šāda vide ir cilvēkam nelabvēlīga un apdraud psihisko veselību.
Prieks lasīt, ka Jums izdevās pastāstīt par visu notiekošo vecākiem, jo ir svarīgi, lai būtu atbalsta persona/-as.

Ja vēlaties saņemt emocionālo atbalstu caur telefonsarunu, aicinam zvanīt uz Skalbes diennakts krīzes tālruņiem +371 6 7222922 (LMT) vai +371 2 7722292 (Bite). Sarunas ir anonīmas.

--
Krīzes tālruņa Skalbes konsultants

mini55@inbox.lv
Atbildes: 2
Pievienojies: 15 Jan 2018, 08:58

Atbildēt mini55@inbox.lv » 29 Jan 2018, 13:18

bet kā tam pielikt punktu?! kā?!
Man ir viss, lai dzīvotu skaisti viena- dzīvesvieta, darbs, finansiāli viss ir kārtība, lai aizbrauktu atpūsties u.t.t.Lai dzīvotu sev par prieku, kaut zinu, ka viena nemāku dzīvot. Neieguldu naudu vairāk kā viņš šajās attiecibas, jo negribu, lai kaut kapeiku manis nopelnīto viņš saņemtu vairāk kā pats guldijis. NAV to pelnijis, NAV! Kā var pieaudzis tēviņš sēdēt un spēlēt spēlites un cerēt, ka tik kāds pasauks iedzert. Es gribu no tā visa prom, bet saku- ja pirmajā dienā izjūtu atvieglojumu, tad otraj';a vairs pati netieku galā ar sevi. Man visi brīnās, kā es ar viņu kopā- 2 pretstati. Viņš tiek saukts par alfonsu, savukārt man saka- kā tāda skaista meitene....bet manas ausis to nedzird, acis neredz.
Zinu, ka viņām vienalga, viņš pēc attiecībām uzreiz pagriežas un nākošai gultā jau un tas sāp, tā doma, ka vinam ir ari vienalga

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 146
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 01 Feb 2018, 21:10

Paldies par Jūsu drosmi turpināt runāt par to, ko esat piedzīvojusi un kā jūtaties.

Pēc Jūsu rakstītā noprotu, ka Jūs izjūtat daudz spēcīgu emociju, kā izmisums, dusmas, bezpalīdzība, jo trūkst resursu, lai turpinātu tā dzīvot un izmisīgi vēlaties sadzirdēt iespējamo atbildi ko Jums darīt, kā rīkoties.
Kā noprotu Jūs jūtaties izsmelta, jo atkal ir pienākusi diena kurā Jūs nespējat rīkoties sevis un savas nākotnes labā.
Mans aicinājums ir izvērtēt godīgi pret sevi cik ļoti Jūs vēlaties šo ķēdi pārtraukt ar atbildību, galvenokārt, pet sevi pašu. Milzīgo bezcerību var "ēst" pa gabaliņam - tas nav jānorij uzreiz. Aicinu Jūs pārdomāt un uzdot sev jautājumu "Ko es varu darīt šodien sevis un savas nākotnes dēļ?"

Šķiet, ka Jums ir svarīgi atrast kādu cilvēku, kas varētu ar Jums aprunāties, kas varētu Jūs uzklausīt un atbalstīt, iedrošināt pieņemt lēmumus un rīkoties konstruktīvā ne destruktīvā veidā pret sevi. Es saprotu, ka ne vienmēr nepieciešamais atbalsts ir pieejams uzreiz, tāpēc es atgādinu Jums un aicinu zvanīt uz mūsu uzticības tālruņiem 67222922 vai 27722292., kas strādā visu diennakti un ir anonīmi, kad vien Jums nav pieejams sava loka cilvēks ar kuru aprunāties brīdī, kad šķiet izejas nav vai arī palīdzēt spert to vienu mazo soli uz priekšu.

Jūs noteikti varat meklēt arī palīdzību A-Anon grupā, kas sniedz anonīmu palīdzību alkoholiķu tuviniekiem un draugiem. Ja Jums ir pieeja internetam, tad sīkāku informāciju varat izlasīt viņu māja lapā http://www.alanon.org.lv

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi