Pašnāvība

DJ Betons
Atbildes: 7
Pievienojies: 25 Jūn 2013, 05:46

Pašnāvība

Atbildēt DJ Betons » 25 Jūn 2013, 19:24

Tātad šis stāsts ir sācies kopš 1997 gada 17 Augusta. Tad biju dzimis Es. Pašlaik man ir 15 gadi, bet 17 augustā kļūs 16.

Vairākus gadus jau mocos ar veselības problēmām visus šos 15 gadus esmu 3 Grupas invalīds redzes.... Pirms pāris gadiem nomira man 3 ļoti tuvi dzīvnieciņi. 1 sunīts Dobermanis ar saindēšanos. Džudīte , kaķis. kurai bija lauzta aste un viņa noasiņoja Vēlviens sunīts kurš neveiksmīgi uzkāpa uz naglas un arī noasiņoja. Mana dzīve likās biaj cauri. Es biju zaudējis sev tuvus un mīļus dzīvniekus, taču stāsts nav par to. Man ir ļoti populārās jeb visiem zināmās Svara problēmas - Sabojāta vielmaiņa... Šis sākās no bernības, kad dzimu iesprūdu dzimšanas laikā beigās ārsti izlēma veikt tomēr ķeizargriezienu Taču ūdens bija sakrājies man galvā Pilna galva bija arūdeni. Sākumā to neviens nezināja. Aizveda mājās pie omes. Baroja mani tur daudz tikai tapēc, ka raudāju 24 h / 7 dienas nedēļā. Beigās mani aizveda pie ārstiem un atklāja ka raudu ne dēļ tā , ka gribu ēst , bet dēļ tā . ka galvā ir ūdens. To centās izņemt, taču ne visu izdevās ... Tā arī joprojām man galvā ir ūdens... Pēdējos laikos man ir bijušas 5 avārijas.. pirmā bija vienkārši apstājoties pie veikala es sagaidīju vecākus maš'īnā taču mašīnā ietreicās busiņš pilnā šusē , tas sametās uz sāniem bet labi ka neapkrita. Es par laimi biju piesprādzējies... Otrā avārija notika ar kvadraciklu. Stūre saniķojās uzskrēja uz celma un kvadracikls otrādāk uzkrita man uz kājām virsū. Benzīns šļācās man uz kājām un kaut kas sāka pēc deguma smirdēt. Domāju sadegšu tur uz vietas, bet par laimi atbrauca kāds vīrietis, kas mani paglāba no tiešās nāves. Tā bija vienīgā mašīna 5 h laikā. Nākamā avārija notika braucot par pilsētu kāds dzerājšoferis neredzot mūsu mašīnu 1 mm pirms mašīnas apstājās es protams biju lielā šoka stāvoklī Biju vēlvienā motoavārijā. Kvadracikls 2x pievīla mani lecot pāri mazai bedrītei es pārlidoju rāmim pāri un 5 m no kvadracikla... Bet par laimi nopietnu traumu nav bijušas..... Tad sākās pusaudžu gadi ..... Gribējās atrast meiteni, taču protams tas neizdevās dēļ mana izskata.... Esmu vairākārt no itkā draugu puses pasūtīts 100 mājas tālāk..... Esmu mēģinājis 3x izdarīt pašnāvību, taču 2x apturēja Policija un 1x Biju tuvu nāvei , taču tomēr kaut kas mani atturēja.... Varbūt jūs varētu palīdzēt iespējams no gaidāmās nākamās pašnāvības? nevaru sadzīvot ar savu izskatu kuru diemžēl nevar mainīt, un ar to, ka neviens cilvēks dzīvē negrib draudzēties ar mani.....

Rebecca
Atbildes: 53
Pievienojies: 25 Jūn 2013, 08:30

Re: Pašnāvība

Atbildēt Rebecca » 25 Jūn 2013, 20:12

Tu tacu esi jauns puisis,Tev visa dzive prieksa,viss skaistais un milestibas pilnais.Dzivnieki mums visiem nomirst,jo majdzivnieki nedzivo tik ilgi ka mes.Veselibas problemas vajadzetu atrisinat,bet sarms uz meitenem nav vienmer saistits ar izskatu,atradisi daudzas meitenes pa visu dzivi.Izbaudi savu jaunibu!

cits skats
Atbildes: 29
Pievienojies: 30 Jan 2013, 15:52

Atbildēt cits skats » 25 Jūn 2013, 20:34

Sveiks, DJ Betons!
Jūtu Tev līdz. Izklausās, ka tik tiešām Tevi dzīve nav lutinājusi. Iespējams, ka lielākais vairums cilvēku Tavā situācijā, būtu jau padevušies.
Un tomēr, izskatās, ka Dievs Tev stāv klāt, iespējams tādēļ, ka neesi tāds kā pārējie, Tev dzīvē paredzēts kāds īpašs uzdevums.
Saprotu, ka tieši šobrīd Tev ārējais izskats ir svarīgs, tāpat arī Tava vecuma meitenēm, tomēr ilgtermiņā tas nav būtiski, lai nodibinātu attiecības.
Daudz nozīmīgāk būs, ja strādāsi pie sevis, kļūsi par cilvēku, kāds patīc sev, tad arī patiksi citiem, lai arī kā Tu izskatītos.

DJ Betons

Atbildēt DJ Betons » 26 Jūn 2013, 08:49

Es zinu , ka esmu vēl Jauns puisis, taču man nav apkārtējā pilsētā draugi.... Un šis paziņojums par Audzēju mani vispār satrieca. Gribējās momentāli izdarīt sev galu

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 150
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 26 Jūn 2013, 08:56

Sveiks, DJ Beton!

Izsaku līdzjūtību par daudzajiem zaudējumiem, kas tavā dzīvē bijuši. Zēl arī, ka ārsti nav bijuši uzmanīgi un tagad tev nākas dēļ tā ciest.
Gribētu piekrist iepriekšējiem ierakstiem, ka sievietei izskats ir svarīgs tikai agrā jaunībā, vēlāk tās meklē skaistu personību, gādīgu tēvu un vīru, tomēr saprotu, ka šobrīd šie vārdi, visticamāk, ka tevi nemierina.
Saprotu, ka jūties vientuļš un nevienam nevajadzīgs, taču, kā redzi, mēs esam šeit, mēs tev atbildam, jo mums IR SVARĪGI, kas ar tevi notiek!
Man būtu ļoti skumīgi, ja nepilnvērtības un vientulības sajūtas dēļ tu nolemtu mirt un šoreiz tev izdotos nomirt pa īstam. Kā, lai mēs tev palīdzam?

Man rodas sajūta, ka tu gribētu kādu draugu, kas tevi uzklausītu un neatraidītu. Vai stastiundzivi.lv varētu būt tavs draugs? Es noteikti gribētu ar tevi draudzēties! :)

DJ Betons

Atbildēt DJ Betons » 26 Jūn 2013, 09:22

Paldies par atbalstu. Es agrāk vainoju pie visa šī ārstus , taču tad nodomāju jēga vainot viņus nav... Esmu piedzīvojis dažādas lietas attiecībās. Sākumā pasaka izskatam viņai nav nozīmēs paiet 2 mēneši pasaka, ka tomēr nevar sadzīvot ar mani. Esmu taisījis 2 dzejoļus meiteni un 2 videoklipus viss tas ir vējā mests darbs Jo nākamajā dienā atklājās , ka viņa nokrāpa mani ar kādu citu Gūltā.... Es patiešām nenovēlu neko tādu , kam visam esmu gājis cauri. Galvā bieži vien ieskraida domas varbūt izdarīt tā kā to izdarīja Pelšs no tilta ielekt Daugavā. Ikdienu es iegrimstu skumjās atmiņās un tas noved mani pie visa šī te.

Varētu jau mēģināt. :)

KKC Skalbes-konsult.

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 26 Jūn 2013, 09:59

žēl, ka tev nācies saskarties ar tik daudziem atraidījumiem, kas sāp joprojām!
Varbūt tu gribi piezvanīt uz krīzes tālruni un parunāt par to, kas ar tevi notiek? Man rodas sajūta, ka tu esi gatavs palīties ar kādu savās ciešanās un vientulībā...
67222922 vai 27722292

DJ Betons

Atbildēt DJ Betons » 26 Jūn 2013, 12:15

Diemžēl vēl nēemsu nobriedis tik ļoti , lai izstāstīt visu telefoniski.

Ir vēl šādas tādas lietiņas , bet šaubos vai tās vajag izpaust

KKC Skalbes-konsult.

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 26 Jūn 2013, 12:58

Ņemot vērā, ka esi pilnībā anonīms, tu vari uzticēt jebko, kam esi gatavs! :)

Rebecca

Atbildēt Rebecca » 26 Jūn 2013, 14:49

Vai tad problemas ar vielmainu ir tik briemigas ka galigi nav atrisinamas?Cik gan talantigi un skaisti cilveki berniba un jauniba nav bijusi apaligi?Es saprotu ka Tu dzivo provinces pilsetina,kur viens otru pazist.
Pamegini savus dzejolus vai videoklipus ielikt draugiem.lv vai kada cita portala.Tad jau kada jauka meitene ar skaistu dveseli novertes,varbut ka tas nebus uzreiz,bet visam ir savs laiks.

DJ Betons

Atbildēt DJ Betons » 26 Jūn 2013, 17:21

Tēvs arī pret mani izturas kā pret atvainojos pēdējo sūdu..... Apkārtējie zina jau laicīgi, bet man pasaka par kko tik iepreikšējā vakarā 1kārt as. otkārt braucot uz Lido bijām staigājuši 9 h. Izklaidēja citus bērnus, bet man izmaksājaja labi 2 kvasiņus pa 40 santīmiem un nepaprasīja vai nevēlējos ēst. njam vrbt tir ier sīkumi , bet man liekas aizdomas ir tādas , ka es dzimu neīstajā laikā vecākiem Abiem bija 19 vai 20 gadi tik

Gan video gan dzejoļus esmu publicējis Youtubē un arī dr.lv :)) Bez rezultātiem

DK33
Atbildes: 33
Pievienojies: 25 Jūn 2013, 19:21

Atbildēt DK33 » 26 Jūn 2013, 17:38

Cau DJ Betons,

Nedomaju ka tavie vecaki ir tik bezsirdigie un aizmirst par tevi...
Domaju viss ir daudz vienkarsak... tu tacu neesi jau mazins un tev ir mele lai pateikt ko tu velies est un dzert !!!
Noteikti iznemot tevi jums bija lidzi ari mazbernini, tad ir skaidra lieta ka pirmkart viniem ir uzmaniba !!!
Centies vairak runat un dalities ar saviem jautajumiem sini dzive !!!
Raksti ja parunat nav speka !!!

Ar Cienu,
DK33

Rebecca

Atbildēt Rebecca » 26 Jūn 2013, 18:06

Ja,es domaju ka Tev vajadzeja teikt ka velies Lido est vai likt uz paplates ko velies.Es piekritu ka dazreiz ir vecaki bez sirdssiltuma,emocijam,jo pasi tas nav redzejusi.Bet tas nekas,Tu esi gandriz pieaudzis.Youtube Tu vari but nepamanits,jo tur ievietojo miljoniem video,bet dr.lv Tu vari but pamanits,aicini vairak meitenes un busi pamanits.Bet ir tik daudz tas dietas,visadi dietologi,svaru noteikti var nomest,vismaz 10 kg,tad jau redzes. ;)

DJ Betons

Atbildēt DJ Betons » 26 Jūn 2013, 18:43

Tie saucamie bērni viens bija vecāks viens bija 1 gadu jaunāks.... Nuu jā par to, ka es klusēju nenoliedzu to.

Ārsti man pateica. Tev svars mainīsies tikai dzimšanas dienās... Tas ir pats dīvainākais, Un svaru es maksimālais varot GADĀ nodzīt tikai nieka 1 kg....

Rebecca

Atbildēt Rebecca » 26 Jūn 2013, 19:05

Bet kas tie bija par arstiem kuri teica ka svars mainisies tikai dzimshanas dienas?Kaut kadi dziednieki?Tev butu jaaiziet pie dietologa,vins Tev ieteiks mainit savu edienkarti un nometisi to svaru.
Drusku vel sports.Ne jau 1 kg gada,bet daudz vairak.
Smukas,stiligas drebes un bus jau drusku labak,vismaz par vienu pakapienu.Tev nesanak tagad vasara drusku piestradat?
Ja,citreiz jauniem cilvekiem piedzimst berni un nezin ka ar viniem apieties.Bet katrs bernins mums tiek sutits no Dieva un ka mazs brinumins saja pasaule. ;)

DK33
Atbildes: 33
Pievienojies: 25 Jūn 2013, 19:21

Atbildēt DK33 » 26 Jūn 2013, 19:07

To: DJ Betons

Ar tavu svaru ir daudz varianti ka izvairities...
Pats prastakais ir ne slinkot un neskatoties uz laika apstakliem...
no sakuma staigat katru dienu pirms gulet iesanas apmeram 1 stundu ara !
Nevis "blandities" no viena stura uz otru, bet izdomat sev patikamu marsrutu
apmeram 2km turp un 2km atpakal un solot ar videjo atrumu !
Pec ta kad atnaksi majas ir jaiet noteikti dusa un pa taisno gulta !!!
Ja tu tiesam gribi kaut ko sasniegt sava dzive ir "jastrada" sava
nolemta virziena un tad tu dabusi visu parejo par ko tu pagaidam
tikai sapno !!!
Protams rezultati bus neuzreiz , bet ja tu klausisies un darisi to
katru dienu tad pec gada redzesi sevi pavisam citu !!!
Neuztraucies ja piemeram vienu dienu tev to nesanak izdarit ,
bet centies solot katru dienu !!!

Good Luck !!!
DK33

Laurelz
Atbildes: 14
Pievienojies: 25 Jūn 2013, 20:57

Atbildēt Laurelz » 27 Jūn 2013, 00:12

Dj Betons. Jauniibas gados mums ir maksimaalisms, tas noziimee, ka esam loti prasiigi, visu vajag un tas ir normaali, es ar taads biju. Ar laiku tikai pieaugam. Ar meiteneem un sievieteem nav viegli jebkuraa vecumaa, tas nu ir pilniigi skaidrs. Zini, kas vareetu paliidzeet, vingrinies pie spogulja runaat, cel sevii pashapzinju, ka esi personiiba! Ja buusi pashpaarliecinaats par sevi lietas sekmeesies labaak, to es garanteeju. Lasi graamatas, esi izgliitots. Papildus bonuss, ko sievietes (meitenes) nelaidiis gar aciim ir labs augums. Ja veelies, varu tev dazhus padomus iedot ar ko saakt, lai Tu izskatiitos labaak.

DJ Betons

Atbildēt DJ Betons » 27 Jūn 2013, 01:09

Labprāt uzklausītu tavus padomus. :))

Paldies tiešām visiem tas mani kaut cik nomierināja, bet stūlbas domas nemetas ārā no galvas

Kakenite
Atbildes: 20
Pievienojies: 19 Jūn 2013, 13:34

Atbildēt Kakenite » 27 Jūn 2013, 14:13

Es Tevi ļoti, ļoti labi saprotu.
Arī es agrāk domāju, ka pašnāvība ir risinājums, bet tad sapratu, ka tā patiesībā neko neatrisināšu.
Man palīdzēja izrunāšanās.
Es esmu ar invaliditāti no dzimšanas - man 35.gadi.
Ja vari izlasi manis rakstīto Tēmu.
TURIES!!!

Rebecca

Atbildēt Rebecca » 27 Jūn 2013, 20:32

To Dj Betons

Es jutu,puis,ka Tu driz atkopsies un busi laimigs.Tu esi uz pareiza(gaismas) cela. :roll:

Laurelz
Atbildes: 14
Pievienojies: 25 Jūn 2013, 20:57

Atbildēt Laurelz » 27 Jūn 2013, 21:15

Dj Betons. Saac ar uzturu. Ar mazuminju.
Pilniibaa izsleedz margariinus no edienkartes(ja gribas ko pasmeereet uz maizes, izmanto kko citu vai neko)
Ja lieto gazeetos dzerienus, sulas pakaas, aizstaaj ar udeni un kola/fanta zero, veelaak dzer tikai udeni, teeju.
Nelieto saali.

Cukurs - sulas pakaas, bulcinjas, saldumi, sals, sliktie tauki - elljas, treknie edieni ir vesela organisma ienaidnieks.
Vienkaarshi pameegini vai speej uz dazhaam dienaam atteikties no shiem aizstaajot ar ko citu. darzenji, augli un tml.

estu
Atbildes: 4
Pievienojies: 25 Jūn 2013, 14:53

Atbildēt estu » 28 Jūn 2013, 12:38

Sveiki.
Svaru var samazināt, bet vajag tomēr gribasspēku. Pēc negadījuma, kad man vispār nebija spēka kājās nostāvēt, es katru dienu 3 stundas bez apstājas minos ar velotrenažieri, jo man bija mēŗķis. Es tik tikko biju atkal iemācījusies stāvēt pēc gandrīz gada gultā, kad biju kopjama. Bija ļoti grūti, jo nebija spēka nostāvēt, bet darīju. Ja vēlies izmainīt izskatu, lūdzu, kusties, un daudz.

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi