bezceris

inese3310
Atbildes: 28
Pievienojies: 18 Nov 2012, 13:44

bezceris

Atbildēt inese3310 » 08 Aug 2013, 14:18

Sveiki jūsmājās! Ir tik jauki nespēt nomirt un mocīties! Kad tava vienīgā vēlme ir ielīst zemē un nejust neko. Kad tu runā ar cilvēkiem normāli, bet viņi spēlējas ar tavu bezizeju! Tas ir tik jauki! Iesakiet kā nomirt ātrāk!

inese3310

Re: bezceris

Atbildēt inese3310 » 08 Aug 2013, 15:09

Dienestam jau nedēļu iepriekš teicu, ka nav naudas ko samaksāt par transportu lai izvestu mantas. ok salikšot noliktavā. tomēr nē, vajagot domes lēmumu. labi, dabūja. prasu lai saliek. nu ko cilāšot, atvests esot cilvēks, lai es aizvedot, joprojām saku, ka naudas nav, tad laI ejot uzrakstīt uz socikiem iesniegumu, tad aizvedīšot. a viņi nedēļu iepriekš to nezināja? spēlējas ar mani un ar cilvēkiem kuri atkarīgi no manis. cilvēki kuri uz mēģinājumu brauc garu ceļu vai iet kājām, ir invalīdiun 30 grādu karstumā. mani var tracināt, ņirgāties, bet priekškam viņi?

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 150
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 08 Aug 2013, 21:43

Izlasot Jūsu vēstījumu var saklausīt, ka jūtaties nikna uz sociālo darbinieku neizdarību. Jūtaties dusmīga, ka cilvēki var rīkoties tik bezatbildīgi, veicot savu rutīnisko darbu lielāku vērtību piešķir tam, vai visi iesniegumi un veidlapas aizpildītas, aizmirstot par cilvēkiem. Cik var saprast no tā cieš invalīdi, cilvēki ar īpašām vajadzībām - tie kuri jau tā dzīvē daudz cietuši. Ir saprotams ka jūties izmisusi, jo mantu pārvesšana arvien novilcinās.
Jūs runājat par pašnāvību, kas liek domāt, ka Jūsu dzīvē patreiz ir grūts posms. Iespējams Jūs varētu pastāstīt vairāk, kāpēc patreiz jūtaties tik izmisusi, ka jautājat kā varētu nomirt.

Rebecca
Atbildes: 53
Pievienojies: 25 Jūn 2013, 08:30

Atbildēt Rebecca » 09 Aug 2013, 14:36

Bet no kurienes Jus izliek?No krizes centra vai no sociala dzivokla un kapec?Latvija tacu invalidiem pienakas kadi socialie pabalsti.Tas Visas griesanas,ziletes,agresija pret sevim vai citiem parsavara ir bernibas traumas.Dzive ir jadzivo,jaizbauda,nevis jaizmoca.

inese3310

Atbildēt inese3310 » 27 Sep 2013, 07:10

ok, tagad esmu zem jumta, bet tas tek un ziemā būs vai nebūs līdz galam malka. dzīvoju pie vīrieša kuram neuzticos un no kura ir patiesībā ļoti bail. es nezinu...viss patiesībā turpinās.mantas vedu kaut kā ar rokām ar autobusu un sametu otrā galā kaudzē, jo veikals kastes saplēš uz vietas. ir jau labi. citiem i tik daudz nav

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi