Izeja ir vienmēr!

Wake
Atbildes: 2
Pievienojies: 18 Sep 2017, 21:24

Izeja ir vienmēr!

Atbildēt Wake » 19 Sep 2017, 12:14

Vakar, reģistrējoties forumā, kamēr vēl nebija pieeja, palasīju diskusijas un cerēju atrast kādas atbildes. Bet šodien ir jauna diena.
Negribu rakstīt gari un plaši, varu tikai pateikt ka pēdējos gadus dzīvoju emocionālajā ellē, vajadzetu būt laimīgai, bet jo dienas jo nelaimīgāka. Pēdējais gads šķiet vispār ir depresija. Cik riebīga ir sajūta, ka tu neko negribi, tevi nekas tā pa īstam neiepriecina. Vīru nemīli, bet aiziet nespēj, bērnu mīli, bet veltīt viņam pienācīgo uzmanību gluži vienkārši nespēj un sevi par to vēl vairāk šausti... Tā sajūta, ka ļoti gribētos nebūt uz šīz zemes, jo tas tak būtu tik vienkārši!
Bet man ir maza, liekiska meita, kurai es to nespēju nodarīt, tāpēc arī ķepurojos un mēģinu atrast izeju, Vakarvakarā arī saņēmu visu savu dūšu un pierakstījos uz konsultāciju, jo man ir priekš kā censties tik ārā no šī pastāvīgā murga, kurā dzīvoju.
Varbūt Tev, kas šobrīd jūtas līdzīgi, arī ir vērts pamēģināt kaut vai vienu reizi aiziet un parunāties, pastāstīt. Sliktāk no tā noteikti nebūs.
Nu man jāgaida nedēļa kamēr tikšu uz konsultāciju, ceru ka sliktās dienas būs mazākumā šajā laikā.
Ikvienam jābūt kādam cilvēkam, kura dēļ kaut mazliet apstājies un padomā ko dari un kura dēļ esi gatavs izmēģināt visu, pirms pieņem nelabojamu lēmumu.

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 143
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Re: Izeja ir vienmēr!

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 21 Sep 2017, 16:41

Sveicināti!

Prieks par Jūsu drosmi dalīties ar savu stāstu.

Redzu, ka jūtaties iztukšota no ilgstošas nelaimes sajūtas.
Liekas arī jūtaties apjukusi no tā, ko darīt tālāk, jo neizjūtat mīlestību pret vīru un nespējat aiziet no viņa, toties Jums ir svarīga meitas labsajūta.

Ja vēlaties saņemt atbalstu caur telefonsarunu, būsim gatavi Jūs uzklausīt un atbalstīt!
Skalbes diennakts krīzes tālruņi: +371 6 7222922 (LMT), +371 2 7722292 (Bite)

Sarunas notiek anonīmi un netiek ierakstītas.

P.S. Pateicos par iedrošinājumu citiem meklēt atbalstu!

Tumsa
Atbildes: 3
Pievienojies: 09 Okt 2017, 01:57

Atbildēt Tumsa » 10 Okt 2017, 11:57

Priecājos par Wake optimismu!
Bet ko darīt, ja izmēģināts viss ko varu iedomāties...?
Ja vairāk kā gadu staigāts pie psihiatriem/psihoterapeitiem/psihologiem... dzertas dažādas zāles u.t.t. stāstīts un runāts.
Zvanīts arī uz krīzes tālruni...
Nekas nav mainījies... ja nu vienīgi esmu noturēta pie dzīvības.
Esmu nogurusi!

Kur ņemt spēku, vēlmi dzīvot?

Wake
Atbildes: 2
Pievienojies: 18 Sep 2017, 21:24

Atbildēt Wake » 16 Dec 2017, 23:02

Es pati dzīvoju kā pa kalniem un lejām, pēdejā laikā palika vieglāk, nezinu vai dēļ psihoterapeita apmeklējuma vai kā cita, nemācēšu pat atbildēt. Bet ir joprojām daudz melnas dienas, ir joprojām depresijas, retāk, bet ir... ir dienas kad saproti ka esi bezjēdzīgs šai pasaulei. Ko darīt? Nezinu, cerēt uz nākamo dienu?? Negribu nevienam zvanīt un stāstīt cik slikti slikti, tak kam tas interesē un ko pateiks? Man sevi reāli žēl, nudien, gribas sevi pažēlot par to cik neizdevusies dzīve, kā gribas citu... un? Tālāk?

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi