Apnicis

Tumsa
Atbildes: 3
Pievienojies: 09 Okt 2017, 01:57

Apnicis

Atbildēt Tumsa » 09 Okt 2017, 16:40

Ir atkal rīts... atkal esmu pamodusies... sasodīts...
Jau vairāk kā gadu eju pie psihiatra, pie terapeitiem/psihologiem... dzeru zāles... guļu slimnīcā pat...
Bet nespēju saskatīt dzīvē krāsas... nu nespēju... nu negribu es dzīvot... esmu nogurusi... viss apnicis...
Gribētu redzēt kā bērni izaug... jā gribētu... bet es nespēju...
Teiksiet, lai zvanu uz krīzes tālruni, zvanīju... risinājumu neradu...
Teiksiet, lai stāstu to savai psiholoģei/psihiatram, teicu- ielika slimnīcā, nekas nemainījās...
Teiksiet, lai stāstu saviem tuviniekiem, teicu- lika iet pie ārsta...
Un te nu es stāvu klints malā ar kailu dvēseli... kur ņemt spēku? Kur meklēt palīdzību?

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 145
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Re: Apnicis

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 10 Okt 2017, 15:19

Kā noprotu Jūs jūtaties drūma, jo atkal ir pienākusi diena kurā Jūs nespējat saskatīt krāsas.
Tāpat saklausu ka Jūs jūtaties izsmelta, jo nekas no tā ko esat izmēģinājusi Jums nav palīdzējis.
Jūs sakāt ka negribat dzīvot un stāvat klints malā ar kailu dvēseli. Mums rūp kas ar Jums notiek. Sakiet lūdzu vai Jūs plānojat veikt pašnāvību?
Vai kā galveno poblēmu varētu definēt to ka Jūs jūtaties nogurusi un Jums viss ir apnicis?
Jūs minējāt ka vēlaties redzēt kā izaug Jūsu bērni. Vai ir vēl kāds cits resurss kurš Jums ļautu celties ar prieku un pārvarēt dzīves pagurumu? Vai šāds esurss Jums kādreiz ir bijis? Kas Jums līdzīgās situācijās ir palīdzējis iepriekš?

Tumsa
Atbildes: 3
Pievienojies: 09 Okt 2017, 01:57

Atbildēt Tumsa » 10 Okt 2017, 22:22

Paldies, ka Jums rūp un cenšaties palīdzēt...
Galvenā problēma ir tā, ka es esmu nogurusi no dzīves un ir apnicis cīnīties par katru ieelpu. Tas sāp... nē ne jau fiziski... Jūs rakstāt, ka tas ir dzīves pagurums, es tam nepiekristu, jo pagurums nevilktos tik ilgi un to spētu ietekmēt psihiatrs, psihoterapeits, psihologs un lietotie medikamenti.
Jā, es esmu domājusi par pašnāvību, arī mēģinājusi (mani izglāba), šoreiz gribu visu izdarīt pareizi, lai nevar izglābt. Esmu uzrakstījusi bērniem atvadu vēstuli. Sarakstījusi kaudzi ar kartiņām uz katru no viņu dzimšanas dienām līdz 18 gadiem, kāzām.
Man ir problēmas ar resursiem... vienīgais mans dzīves prieks ir bērni. Esmu izsmēlusi visus sev zināmos variantus kas ir līdzējis. Es turos pie bērniem kā pie salmiņa, bet jūtu, ka slīkstu arvien vairāk un dziļāk...

KKC Skalbes-konsult.

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 11 Okt 2017, 16:35

Jūs teicāt, ka apnicis cīnīties par katru ieelpu un šoreiz nevēlaties, lai kāds Jūs izglābj pēc pašnāvības mēģinājuma.
Man rūp, kas ar Jums notiek un žēl lasīt, ka izskatat iespēju padoties un veikt pašnāvību.
Varu nojust, ka jūtaties bezpalīdzīga, jo trūkst resursu, lai turpināt dzīvot un baudīt to.
Kaut arī Jums ir tādi spēcīgi resursi, kā Jūsu bērni. Redzu, ka mīlat, rūpējaties un raizējaties par bērniem.
Izklausās arī, ka jūtaties vīlusies, jo speciālisti un medikamenti neattaisnoja Jūsu cerības.
No Jūsu vārdiem var secināt, ka vairs neredzat jēgu runāt par savu stāvokli ar tuviniekiem vai psihologu, jo tie novirza Jūs tālāk pie citiem.

Kaut arī pieminējāt, ka arī pēc zvana uz krīzes tālruni nerodas risinājums, aicinu Jūs piezvanīt un uzticēt mums savas raizes un pārdomas, jo būsim gatavi sniegt Jums emocionālo atbalstu.
Krīzes centra Skalbes diennakts atbalsta tālruņi: +371 6 7222922 (LMT) un +371 2 7722292 (BITE).
Atgādinu, ka sarunas ir anonīmas un netiek ierakstītas.

cutter
Atbildes: 17
Pievienojies: 01 Aug 2014, 12:18

Atbildēt cutter » 12 Nov 2017, 14:28

Atgādinu, ka sarunas ir anonīmas un netiek ierakstītas.

Nu tikai nevajag. Jā, sarunas, iespējams, ir anonīmas, līdz brīdim, kad ir reāli draudi indivīda dzīvībai, tad visu var izskaitļot.
Nu nevar būt tā, ka uz krīzes tālruni piezvana cilvēks jūtamā histērijā / bezapziņā un pilnā nopietnībā saka, ka tūlīt sevi nodurs, pārdozēs, nošaus vai vēnas sev pārgriezīs, bet viss, ko jūs darīsiet, būs vien ''nedari tā, tas neatrisinās situāciju''. :roll: Ja ne cilvēkam pašam, tad jums ieslēgsies izdzīvošanas / glābšanas instinkti, un kaut kas tiks darīts, lai cilvēkam palīdzētu ne tikai emocionāli, bet arī fiziski - izskaitļota atrašanās vieta, nosūtīta ātrās palīdzības brigāde uz to vietu utt.

KKC Skalbes-konsult.

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 17 Nov 2017, 21:49

Cutter, sarunas no sākuma līdz beigām ir anonīmas, kas arī iedrošina klientus runāt par sāpīgākajām tēmām.
Jāpiebilst, ka mūsu pienākums nav pildīt glābšanas dienesta funkcijas, tāpēc arī nav paredzēta klienta atrašanās vietas noteikšana vai kādu citu datu noskaidrošana ar mērķi nodot tos palīdzības sniegšanas dienestiem.
Līdz ar to, ja sarunas laikā tiek noskaidrots, ka klienta dzīvība ir apdraudēta, mudinam viņu nekavējoties sazināties ar attiecīgo dienestu, sniedzam kontakttālruni un pārtraucam sarunu, lai klientam būtu iespēja veikt zvanu un saņemt nepieciešamo palīdzību.
Gadījumā, ja sarunas laikā klienta dzīvība nav apdraudēta un/vai ir vienošanās, ka sarunas laikā klients nenodarīs sev pāri, tad piedavājam turpināt sarunu, sniedzot emocionālo atbalstu.

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi