Depresija

iceego
Atbildes: 1
Pievienojies: 12 Feb 2018, 22:04

Depresija

Atbildēt iceego » 13 Feb 2018, 19:00

Sveiki,

Esmu ieslīdzis ļoti dziļā depresijā, viss jau ir tik tālu ka es izjūtu fiziskas sāpes. Viss sākās pagājušo gadu kad izšķīros no savas meitenes kas mani fiziski un morāli pazemoja - sauca par idiotu, nozākāja mani visādos nepatīkamos vārdos, sita - es kā vīrietis būdams protams ka pret viņu ne reizi rokas nebiju pacēlis un neesmu nekad, runāja briesmu lietas par manu ģimeni. Aizgāja pie cita, par ko man sirds galīgi nesāp, bet tomēr kautkāds aizvainojums bija jo nu saka vienu bet dara pavisam ko citu. Sāku dzert jo viņa bija mani ievilkusi lielos parādos no kuriem vēl līdz šim brīdim neesmu ticis vaļā. Tad sāku sarakstīties ar meiteni kura man iekrita sirdī jau vidusskolā, toreiz sākām rakstīties un visas ģimenes situācijas un viss tik līdzīgi ar mums notika, iemīlējos viņā, bet viņa aizbrauca uz Angliju un tur arī palika. Cerību protams neatmetu jo neko tik spēcīgu nebiju izjutis pret nevienu cilvēku nekad. Nu pagājuši bija 7 gadi un sakontaktējāmies, vecās jūtas bija momentāli atpakaļ un viss vienkārši vilka vienam pie otra. Satikāmies Latvijā, viņa atlidoja pie manis uz Liepāju, likās ka labāk vairs nevar būt, sarunājām ka viņa pārvāksies atpakaļ uz Latviju pie manis. Protams pagājušā gada maija beigās viss notikās un viss bija labi. Nu ir pagājis laiks un viņa saprot ka neesmu tas viņas īstais un mēs šķiramies, viņa pārvāksies atpakaļ uz Angliju bet tikmēr viņai vajag padzīvot pie manis un tas mani lauž uz pusēm, cilvēks kuru mīlu un ir principā mana dzīves jēga (visus tos gadus ko nerunājām es centos principā viņas dēļ) vienkārši atrodas ar mani vienā mājoklī - cilvēks kuram nevaru pieskarties, samīļot vai noskūpstīt jo esam izbeiguši attiecības atrodas visu laiku blakus. Protams viss jau nebija rožu dārzs šo pusgadu jo nu bija jāaprod vienam ar otru, laiku pa laikam protams tiku nosaukts par muļķi, idiotu un tā tālāk, itkā neizrādiju ka mani tas aizskar bet nu aizskāra jo tiku nozākāts jau pirmstam kad pazaudēju arī visu savu pašvērtējumu. Tagad itkā tās attiecības mums ir draudzīgas, bet es nevaru rādīt viņai kā es jūtos, jo es negribu lai kāds mani redz tādu.
Šeit arī sākas mana depresija - dienu no dienas jūtos briesmīgi, fiziskas sāpes mani moka katru dienu, bet visu laiku smaidu un izliekos ka viss kārtībā, ka esmu priecīgs un viss ir ritīgo labi. Tagad vēl pie mums atrodās viens no maniem labākajiem draugiem, jo viņam vajadzēja palīdzību kur palikt kamēr skolā sakārto lietas. Viņi abi joko, abiem ļoti labi saskan un smejās un abi itkā caur joku saka ka esmu stulbs un es tikai smejos līdzi, saka ka manam stulbumam neviens vairs nevar palīdzēt (man ir lielas problēmas ar atmiņu, pērku visādus līdzekļus un tējas lai to uzlabotu, veicu visādas darbības kas palīdzētu bet nu nav diez ko sekmīgi) tā nu viņi sāka arī par to ākstīties par manu “gudrības tēju” u.t.t.. tad kad sāku izrādīt ka man tas ne visai patīk, paskatās uz mani kā uz dīvainu cilvēku un atstāj vienu, neliekās ne zinis par mani, dažas minūtes vēlāk sāk ar mani runāt tā itkā nekas nebūtu noticis. Sāp redzēt kā manam labākajam draugam ir tik jautri un tā visas domas saskan ar meiteni kurai es atdodu un atdotu visu kas man ir, kamēr pret mani abi izturās diezgan briesmīgi. Sāk visādas domas parādīties galvā, negribās vairs neko darīt, gribas aizmigt un nepamosties, nav spēka turpināt ikdienas dzīvi, gribas visu pamest. Nav jau viņi abi slikti cilvēki un es zinu ka viņi to nedomā ļauni, bet man tas vairs nav izturams, nevaru palikt viens nekur. Gribās visu izbeigt. Nav spēka, fiziski jūtos tā itkā kāds pa mani braukātos ar ceļa rulli katru minūti. Nezinu vairs ko iesākt. Esmu pazaudējis mērķi eksistēt.

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 146
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Re: Depresija

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 14 Feb 2018, 21:44

Labdien,

Paldies, ka uzticējāt savu stāstu.

Izklausās, ka Jūs jūtaties sāpināts un vientuļš, jo bijusī draudzene Jums neatdara ar tām pašām jūtām. Kā arī noprotu, ka jūtat izmisumu, jo nezināt, ko iesākt.

Vēlos jautāt, vai Jums ir kāds cilvēks, kurš varētu Jūs atbalstīt? Ja vēlaties, ir iespēja saņemt psiholoģisku atbalstu, zvanot uz anonīmo diennakts krīzes tālruni 2 7722292 (Bite) vai 6 7222922 (LMT).

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi