Pazudu

Viss kam neatradās vieta citās sadaļās.
Esset Palladium
Atbildes: 1
Pievienojies: 11 Jūn 2018, 15:17

Pazudu

Atbildēt Esset Palladium » 12 Jūn 2018, 09:35

Man 30 gadi un man nav nekā.Jebko, ko vēlos sasniegt, tiek iznīcīnāts.Man nedrīkst būt laimīgam.Es saprotu, ka pagātnē esmu daudz ko sliktu sadarījis, bet es to saprotu.Kāpēc dzīve nedod man iespēju?Kāpēc citiem dod bet man nē?
Aizgāju pastrādāt uz Nīderlandi, domāju piepelnīšos.Atlaida, nepatiku, un tagad gaidu algu, kuru var neizmaksāt.Pirms tam strādāju smagu darbu, protams tur bija viss labi, izņemot veselību.Es sarunājos ar priekšmetiem.Uzskatu ka viņiem ir intelekts un viņi ir radīti lai padarītu mani par nelaimīgu.Es situ, laužu tos, kliedzu uz viņiem un saku ka es esmu tas, kuram viņiem ir jākalpo.Pēdējās dienas bieži domāju par pašnāvību.Atbalsta man nav.Mani tikai kritizē.Bet, toties citiem visiem var.Man nedrīkst.Visa dzīve man liekas kā šovs.Un viss tas nav paīstam.Gaida kad es nomiršu, lai paceltu savas likmes.Nezinu ko vēl uzrakstīt...Tagad laboju kļūdas tekstā, telefons knapi atļāva man to izdarīt.Mēģināja izkrist no rokām, lai es saspaidītu pogas ķerot to un tekstu neuzrakstītu.Vajadzētu nokopēt tekstu, citādi dzīve var nepieļaut to lai mani kāds dzird.Neizkrita telofons no rokām.Nedrīkst būt pārāk atklātam, citādi visi uzzinās ka es visu zinu un šovam nebūs jēgas.Nokopēju tekstu.Tagad man nekas nedraud.Bet es par šo mazo uzvaru vēl samaksāšu.
Paldies!

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 146
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Re: Pazudu

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 13 Jūn 2018, 12:43

Sveicināti, es noprotu, ka Jūs izjūtat apjukumu. Es redzu, ka Jūs jūtaties izmisis, ka dzīve Jums nedod iespēju. Jūs esat nesen atgriezies no Nīderlandes un, iespējams, Jums ir jādod sev laiks adaptēties un atkal pierast pie jaunajiem apstākļiem. Es redzu, ka Jūs jūtaties nelaimīgs. Iespējams, Jums būtu vērtīgi apmeklēt ģimenes ārstu vai psihologu un pārrunāt savas izjūtas, tas Jums varētu palīdzēt un Jūs varētu uzlabot savu pašsajūtu.

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 146
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Re: Pazudu

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. » 13 Jūn 2018, 12:53

Ja Jums ir vēlme pārrunāt šo tēmu plašāk, tad droši varat zvanīt uz Krīzes tālruni - 2 7722292 (Bite) vai 6 7222922 (LMT), strādā 7 dienas nedēļā visu diennakti.

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi