bailes!!!!PALIIGAAAAAAAAAA

nekasnesmu
Atbildes: 2
Pievienojies: 19 Nov 2013, 12:13

bailes!!!!PALIIGAAAAAAAAAA

Atbildēt nekasnesmu »

Man ir nenormali bail!!! Man ir bail pazaudet savus bernus.... Man ir 3 berni un pati esmu jauna...tikai 24gadi...varbut tas ir iemesls!? :( Kaimini esot socialajam dienestam pasudzejusies ka mes skali uzvedamies... pasauca parunat...aizgaju...majas gaju knapi asaras tureju!!! Pataisija mani par monstru...tie jautajumi...vai dzeru un narkotikas lietoju,vai situ bernus.... un intonacija itkaa vina doma ka es to tiesam daru!!!! Es pat nepiipeeju kur nu visu paareejo!!!!;( un viss tamdeel ka es esot uzkliegusi beerniem... ja gadaas ka uzkledzu bet tas ir tad ja vini aardaas un kliedz...uzblauju jo ja vienkarsi runasu mani nedzirdees! Un ko- tikai lai klusaak uzvedaas varbuut pasaku ja nebuus klusuma buus pa dibenu...ta ir vardarbiiba??? Es vinus nesitu,nelamaju.. vai tapec mani janoliek par varmaku? Esmu izmisumaa, palasiju likumus ka barintiesa var atnemt bernus ja ir tikai aizdomas... un ja sociala darbiniece sita izturaas vina var uzrakstiit barintiesai kadus murgojumus un man var atnemt bernus .... jau nedela sezu cauram dienam raudu, esmu panikaa!!!!!man bail laist bernus uz darzinu jo bail ka vinus no turienes nepanem barintiesa...es vairs nezinu ko dariit man ir nenormaali bail!!! Es raudu un raudu domaju un domaju...vaj es tiesam esmu slikta mamma-vai es esmu slikts cilveks? Bez berniem manai dzivei nav jeegas!!!!!!!! Galva grozas domas kas buus ja atnems...ka vini vieni un bez maniim...ka nebuus kas viniem vakara iedod bucu,nebuus kas samiilo....kas jaunakajam pagulees blakus lidz vins iemieg...man sirds luuzt... vai tiesam del neka !!! Del neka un vienas sudzibas bendeet nervus man,maniem berniem??? Es pat nezinu kapec te rakstu,es nevaru vairs izturet sis bailes un sapes,nevaru!!!!!!

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 155
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Re: bailes!!!!PALIIGAAAAAAAAAA

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. »

Sveika!
Es saprotu, ka Jūs pēdējā laikā dzīvojat lielā stresā par to, vai šis atgadījums, kad kaimiņi sadzirdējuši bļaustīšanos jūsu mājās un izsaukuši sociālo dienestu, vai tas neatstās kādas tālāk ejošas sekas - Jūs ir pārņēmušas bailes par to, ka Jums varētu tagad atņemt bērnus. No jūsu rakstītā es sapratu, ka jūs esat gādīga māte un jums rūp, kas notiek ar Jūsu bērniem, tikai mieru neliek tā neziņa, kā tagad varētu rīkoties sociālais dienests. Vai Jūs esat mēģinājusi vērsties sociālajā dienestā atkārtoti, lai paustu to, kā Jūs šobrīd jūtaties un, cik jums būtu svarīgi zināt viņu lēmumu Jūsu lietā?

nekasnesmu
Atbildes: 2
Pievienojies: 19 Nov 2013, 12:13

Re: bailes!!!!PALIIGAAAAAAAAAA

Atbildēt nekasnesmu »

Ja es zvaniju paris reizes bet tur telefonu neviens necela auksa :?

subjektīvi
Atbildes: 4
Pievienojies: 05 Aug 2013, 16:30

Re: bailes!!!!PALIIGAAAAAAAAAA

Atbildēt subjektīvi »

Izlasīju Jūsu vēstuli, un kamols ieskrēja kaklā. Droši vien jau rakstu par vēlu, bet tik ļoti gribas atsaukties. Es arī esmu mamma, un man ir tikai 2 bērni, bet reizēm mājās ir tāds troksnis, ka nedzirdu savu balsi. Varu iedomāties, kā ir ar trijiem. Esmu arī no citām mammām dzirdējusi par tādām bailēm, ka viņām varētu atņemt bērnus. Varu iedomāties jūsu izmisumu un galu galā dusmas un niknumu. Varu padalīties, ka esmu bērnu dārzā dzirdējusi, kā audzinātāja bļaustās uz bērniem, ir pat dzirdēti gadījumi, kad bērnus sit, līmē viņiem muti ciet ar skoču, un neviens netiek atlaists, bet par mammām, kas sūdzas, tikai nosmīn, ka tās klausoties bērnu fantāzijās. Bet, lūk, māti, kas mīl savus bērnus un diendienā iet cauri visnegaidītākajām situācijām, ir reāli nogurusi, bezpalīdzīga un uzkliedz bērnam, to visi prot nosodīt. Varbūt sociālie var pajautāt pašiem bērniem, cik ļoti viņi ir cietuši no mammas, bet bērnā jau nav vērts klausīties, viņš tikai fantazē.
No otras puses, nu nedomāju, ka tie sociālie tā ņems nost bērnus, un vismazāk vajag baidīties, bet varbūt iet un pateikt visu, ko domājat un uzzināt, cik jūsu bailes vispār ir pamatotas.
No visas sirds jūsu pusē!

Rebecca
Atbildes: 53
Pievienojies: 25 Jūn 2013, 08:30

Re: bailes!!!!PALIIGAAAAAAAAAA

Atbildēt Rebecca »

24 gadi un 3 bērni?It ka jau ir saprotams,bet kur ir bērnu tēvs,vai vins sat tad nepieskata bērnus?Varbut ka bērniem ir stress ka nav blakus tēvs?Vai tad Latvija Bāriņtiesa uz kaut kādu kaimiņu sūdzībām var tā atņemt bērnus?Noteikti ir jāzvana un viss jānoskaidro.Un turies!Berni Tev netiks atņemti.

Post Reply