atvados.......

topazio
Atbildes: 15
Pievienojies: 02 Nov 2012, 20:16

atvados.......

Atbildēt topazio »

Iepriekš biju stāstījusi, ka mani izvaroja ģīmenes draugs:( Lieta ilgst no 2012 gada septembra mēneša. Krimināllieta bija ierosināta par izvarošanu. Pēkšņi lieta tika no prokuratūras puses izbegta. Tad mēs pārsūdzējām. Atjaunoja. Tagad atkal izbeidza klietu:( Esmu nogurusi:( Negribu dzīvot, jo nevaru ar to sadzīvot, ka viņš netiek sodīts. Esmu izgājusi pēc savas iniciatīvas melu detektoru, bet neviens neņem vēra to prokuratūrā:(
Esmu vienkārši izmisumā. Šodien morāli gatavojos aiziet no šīm nežēlīgām mocībām....... Skatos uz saviem bērniem un atvados, jo šodien viņi mani redz pēdēo reizi. Es vienkārši negribu šādi dzīvot, es vairāk neesmu laimīga, kā biju un nebūšu. Esmu dusmīga uz prokuroriem,kas izmeklēja manu lietu, kuri attaisnoja izvarotāju 2 reizes.

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 155
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Re: atvados.......

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. »

Sveika!
Redzu, ka jūti izmisumā par to, ka kārtējo reizi ir izbeigta krimināllieta par izvarošana un netiek ņemti vērā fakti. Es Tev ļoti jūtu līdzi! No Tevis rakstītā es saprotu, ka Tu jūties nodota par to, ka lieta netiek virzīta tālākai izmeklēšanai. Tu raksti, ka jūti vēlēšanos vienkārši padoties un Tev nav neviena ar ko izrunāties. Ja tev ir vēlēšanās, tad zvani uz K/C „Skalbes” krīzes tālruni 67222922 vai 27722292 jebkurā diennakts laikā un mēs varam parunāties.

DK33
Atbildes: 33
Pievienojies: 25 Jūn 2013, 19:21

Re: atvados.......

Atbildēt DK33 »

Cau Topazio !

Kas notiek sini pasaule ?
Vai tev tiesam nav neviena radinieka kurs tevi varetu aizstavet ?

Ja tev tiesa un prokurors nevar palidzet , tad ludzu atraksti man ta cilveka datus !
Pilns vards un uzvards, un ari te pat uzraksti vina adresi !!!

Nav verts pardzivot par visadiem s..diem cilvekiem !
Turpini dzivot prieks saviem berniem !

Visu tev gaiso !
Turies !

DK33

Post Reply