Lapa 1 no 1

Vai ir jēga?

Autors: 01 Jan 2017, 15:45
..broken..
Vai ir jēga vispār būt?
Vai ir jēga eksistēt?
Vai ir jēga turpināt cīnīties?
Vai kam vispār vēl ir jēga?
Kāpēc man būt? Kāda no tā jēga?

Es gribu beigt eksistēt. Ar savu eksistenci es tikai nodaru pāri savai ģimenei, savai mammai.

Kāpēc ir dzīve? Kāpēc man ir dzīve dota, ja es mess up everything?

..godīgi..es pat neceru sagaidīt atbildi uz šo.. Jo neuzticos un neticu nevienam..

Re: Vai ir jēga?

Autors: 01 Jan 2017, 17:41
KKC Skalbes-konsult.
Labdien!

Šķiet, ka jūtaties vīlies/-usies, jo trūkt piepildījuma sajūtas savā dzīvē.

Jūs minējāt, ka vēlaties beigt eksistēt. Man rūp, kas ar Jums notiek. Vai Jūs esat nolēmis/-usi izdarīt pašnāvību?

Re: Vai ir jēga?

Autors: 01 Jan 2017, 17:49
..broken..
Pašnāvība..
Ir bijuši mēģinājumi.. Esmu izdzīvojusi.. Ir bijuši brīži, kad biju tuvu pašnāvībai, bet kaut kas iekšā lika pārdomāt..
Šobrīd.. Jā, es gribu nebūt..ir grūti būt.. Bet nē, neesmu gatava veikt pašnāvību..

Re: Vai ir jēga?

Autors: 01 Jan 2017, 20:44
..broken..
Dusmas, kas ir manī mani saplosa.. Dusmu radītais spiediens manī, saplosa mani. Tās mani nogalina.. Šis spiediens manī..tas ir tik spēcīgs..ka liekas, ka no tā vien varētu nomirt.. Es negribu šīs dusmas, tās vienkārši ir.. Es sāpinu savus tuvos.. Bet negribot.. Tas vienkārši notiek.. Arī tā dēļ gribas nebūt..lai nekad vairs nesāpinātu nevienu.. Jā, pašnāvība tos sāpinās..bet tā būs viena, nevis tūkstoš reizes.. Es nezinu ko darīt.. Es nezinu..esmu apjukusi..dzīvot vai izbeigt šo visu.. Kā būtu labāk.. Pašnāvība visu izbeigtu.. Bet..... Es nezinu ko darīt.. Man vairs nav spēka būt šajā visā..

Re: Vai ir jēga?

Autors: 01 Jan 2017, 20:52
KKC Skalbes-konsult.
No Jūsu rakstītā noprotu, ka jūtaties iztukšota, jo dzīvojat nemitīgās pretrunās starp vēlmi izbeigt savu dzīvi, jo neredziet tās jēgu, un iekšējo sajūtu, ka neesiet gatava veikt pašnāvību. Iepriekšējā ierakstā pieminējāt ģimeni. Sakiet, lūdzu, varbūt ir iespēja savās izjūtās dalīties ar ģimeni vai ar kādu no ģimenes loka, kurš Jūs saprot vislabāk?

Re: Vai ir jēga?

Autors: 01 Jan 2017, 20:55
..broken..
Nop. Nav tāda iepēja. Mamma cenšas mani saprast, bet nespēj. Viņa pati dzīvo bailēs par to, ko man teikt ko neteikt. Jo es nespēju kontrolēt dusmas. Protams, es nevienam, izņemot sev, nedaru pāri.

Re: Vai ir jēga?

Autors: 01 Jan 2017, 21:11
KKC Skalbes-konsult.
Rodas iespaids, ka jūtieties izmisusi, jo nepārejošās dusmas rada iekšējo trauksmi un diskomfortu, tanī pat laikā nespējiet pati sev palīdzēt, kā arī saņemt palīdzību no mātes. Sakiet, lūdzu, vai esiet meklējusi palīdzību arī pie kādiem speciālistiem, kuru kompetencē būtu attiecīgu jautājumu risināšana?

Re: Vai ir jēga?

Autors: 01 Jan 2017, 21:16
..broken..
Kopš šīs vasaras, neatceros kura mēneša tieši, apmeklēju terapeitu. Lietoju arī psihiatra izrakstītas zāles. Šobrīd tie ir tieši dusmu preperāti. Ir pagājušas tikai dažas dienas kopš lietoju tos.
Patiesībā 23.12.2016. iznācu no psihiatriskās slimnīcas, pavadījusi tur 25 dienas. No tā nebija nekādas jēgas, vispār. Slimnīca vēl vairāk pastiprināja šīs dusmas..trauksmi..naidu..ieslēgšanos sevī..

Re: Vai ir jēga?

Autors: 01 Jan 2017, 21:22
..broken..
Kad es iznācu no slimnīcas, es zaudēju darbu. Viss vienkārši sabruka. Kopš tā brīža vienkārši neredzu jēgu censties..cīnīties.. Un vēl vairāk neticu un neuzticos.. Nezinu kā spēju šobrīd šeit uzticēties un rakstīt..un kāpēc to daru..

Re: Vai ir jēga?

Autors: 02 Jan 2017, 08:51
KKC Skalbes-konsult.
Redzu, ka esat meklējusi palīdzību pie terapeita un psihiatra, tomēr saņemtais nav attaisnojis Jūsu ieceres. Noprotu, ka Jūs jūtaties nikna, jo slimnīcā nesaņēmāt nepieciešamo palīdzību. Turklāt pēc slimnīcas zaudējāt darbu, kas, pēc jūsu vārdiem, lika justies bezcerīgi. Uzsverat, ka jūtat neuzticību atklāties un rakstīt. Sakiet, lūdzu, kā Jūs jūtaties šorīt?

Re: Vai ir jēga?

Autors: 02 Jan 2017, 09:45
..broken..
Pat nezinu, ja godīgi.. Brīžiem es vienkārši vairs nesaprotu ko es jūtu, kā es jūtos, kā es gribētu justies un kā cilvēkam vispār būtu jājūtas..
Jau no paša rīta jūtu dusmas sevī.. Tās nav ne uz ko un ne uz vienu, tās vienkārši ir..
No rītiem es parasti jūtos daudz maz normāli. Viss saasinās uz vakarpusi..

Re: Vai ir jēga?

Autors: 02 Jan 2017, 10:01
KKC Skalbes-konsult.
Manuprāt, Jūs jūtaties apjukusi, jo brīžiem nespējat izprast savas jūtas un vēlmes. Tomēr uzsverat, ka rīts sācies ar neizskaidrojamām dusmām. Turklāt vakarpuse Jums parasti ir smagāka, tādos gadījumos aicinu Jūs zvanīt uz anonīmo diennakts krīžu tālruni (67222922 - LMT vai 27722292 - Bite).

Re: Vai ir jēga?

Autors: 02 Jan 2017, 10:22
..broken..
Paldies.
Un vai viņi vienkārši neizdomās izsaukt uz mani ātro palīdzību?...jo..es negribu vairs nonākt slimnīcā..tā nav palīdzoša..

Re: Vai ir jēga?

Autors: 02 Jan 2017, 10:28
KKC Skalbes-konsult.
Redzu, ka piedzīvotie pārdzīvojumi slimnīcā izraisa bailes atkārtoti tur nonākt. Nē, zvanot uz minēto krīžu tālruni ātrā palīdzība netiks izsaukta. Saruna ir anonīma, kas nozīmē, ka Jūsu identitāte nebūs zināma.

Re: Vai ir jēga?

Autors: 02 Jan 2017, 10:43
..broken..
Nenovēlu nevienam nonākt tajā vidē..

Okay, paldies!

Re: Vai ir jēga?

Autors: 19 Feb 2017, 04:27
Putnēns
Vai piezvanīji? Ātros nesaņēmi?

Re: Vai ir jēga?

Autors: 21 Feb 2017, 10:05
..broken..
Nop. Nesaņēmos pazvanīt. Ir bijušas vēl situācijas, bet neesmu saņēmusies pazvanīt.
Bet domāju, ka viņi patiesi neizsauks ātros. Jo zvans taču ir anonīms. Arī terapeite teica to pašu, ka ir pilnīgi droši, ka ātros nesauks. Tāpēc domāju, ka bezizejas situācijās noteikti var zvanīt uz krīzes tālruni.

Re: Vai ir jēga?

Autors: 21 Feb 2017, 16:28
KKC Skalbes-konsult.
Sveicināti!
Pēc Jūsu ieraksta secinu, ka jūtaties noraizējusies par to, ka komunikācijas rezultātā ar krīzes tālruņa konsultantu iespējams zaudēt savu anonimitāti un sagaidīt neprognozējamas sekas. Vēlos atgādināt, ka zvanot krīze tālrunim, zvanītājs ir anonīms, kā arī krīzes tālruņa konsultants nav tiesīgs iesaistīts institūcijas, lai iejauktos zvanītāja lēmumos, rīcībā vai plānos.
Diennakts krīzes tālruņa t.nr. joprojām ir 6 7222922(LMT) vai 2 7722292(BITE). Konsultanti ir allaž gatavi Jūs uzklausīt!

Re: Vai ir jēga?

Autors: 21 Feb 2017, 16:43
..broken..
Paldies!

Re: Vai ir jēga?

Autors: 10 Apr 2017, 20:58
cutter
Man arī vienmēr ir bijis bail, ka mani mēģinās izskaitļot, izsaukt ātros, sameklēt manus vecākus.. Tāpēc parasti nezvanu uz tādiem telefoniem, jo esmu vēl nepilngadīga, kaut arī vairs nav tālu līdz pilngadībai.
Ja man ir slikti, parasti griežu sev rokas vai situ sevi. Vismaz kaut kāds atvieglojums, kaut arī īslaicīgs. Bet sajūtas var pagarināt, tās atjaunojot.

Re: Vai ir jēga?

Autors: 14 Apr 2017, 08:28
KKC Skalbes-konsult.
Es dzirdu, ka baidāties zvanīt un meklēt palīdzību. Vēlos uzsvērt, ka, zvanot uz krīzes tālruni, zvanītājs ir anonīms un krīzes konsultantam nav tiesības kādam atklāt Jūsu sniegto informāciju.
Jūs rakstāt, ka vēl esat nepilngadīga. Jūs droši variet zvanīt arī uz bērnu un jauniešu uzticības tālruni (tel. 116111), kur Jūs uzklausīs un atbalstīs.

Re: Vai ir jēga?

Autors: 14 Apr 2017, 10:19
cutter
nu kādas muļķibas! ja nepilngadīgs cilvēks piezvana uz 116111 un saka, ka šis ir viņa pēdējais zvans, ka viņš ir gatavs atvadīties no dzīves pēc dažām minūtēm, ka gaida vilcienu uz sliedēm, protams, ka telefona otrā galā kādam ir jārīkojas un jāmēģina glābt bērna dzīvība. neesmu jau galīgi stulba.