Lapa 1 no 1

Re: Izvēlies smaidīt

Autors: 01 Nov 2012, 22:47
Leijla
dažkārt tas ir grūti, bet kopumā piekrītu! :)

Re: Izvēlies smaidīt

Autors: 02 Nov 2012, 14:12
pusnakts
Izvēlēties smaidīt var tad, ja tas ir saskaņā ar iekšējo pasauli. Citādi tā būs maska, sevis mobingošana.
Vari smaidīt, ja ir iespēja - sāc dzīvi no baltas lapas.

Re: Izvēlies smaidīt

Autors: 02 Nov 2012, 15:41
nichiks
Tas noteikti dažreiz var būt grūti, bet cik spēku tad cilvēkam vajag lai atzīties sev, ka viņam ir slikti. Vienkārši sev to pateikt. Skaļi. Nekad nav tā, ka pilnībā visur dzīvē ir slikti… Pat tad, kad liekās, ka viss ir pelēks, pat tad var atrast kaut kādu mazu gaismiņu, kas tomēr spīd. Tas var būt jeb kas. Vienkārši ir jāmeklē un ir jātic tam, ka katru dienu sakās jauna diena.

P.S.: un runājot par pašmobingošanu… kad cilvēks smaida, organisms producē endorfīnus, tā saucamus „laimes hormonus”. Tas savukārt palīdz cilvēkam tīri fiziskā līmenī. Tāpēc smaidīt ir tiešam noderīgi ;)

Re: Izvēlies smaidīt

Autors: 02 Nov 2012, 16:08
Laura8
Ja visu saredz melnbaltās krāsās, domāju, ka vienā dienā nevar pēkšņi sākt dikti bieži smaidīt un priecāties par dzīvi, bet tas, ko es daru - dienas beigās es atskaitos sev par tiem brīžiem, kas mani darīja priecīgu, par brīžiem, kas lika man paskaitīt...un tas skaits pamazām pieaug ar katru dienu! :)

Re: Izvēlies smaidīt

Autors: 02 Nov 2012, 19:20
depresija
Un tu tici tam ko uzrakstīji?mani tas nepārliecina...kādēļ smaidīt ja diena draņķīga,kam man piededzis sausiņš?-jāizmet. Kādēļ mocīties un dzīvot nelaimīgu dzīvi,ja to var izbeigt?

Re: Izvēlies smaidīt

Autors: 02 Nov 2012, 21:22
varbūt tomēr
depresija, mocīties cilvēks izvēlas pats-nesmaidot,piebāžot savu galvu ar negatīvām domāt un neļaujot sev priecāties, jo ir ieprogrammējis sev galvā, ka viņa dzīve ir nožēlojama un neveiksmīga. Ir jāsmaida, jo mēs varam un mums piestāv. Pasaulē ir cilvēki, kam iet daudz grūtāk, bet viņi turpina dzīvot, jo tic, ka pienāks diena, kad viņi visu pārvarēs un melnā svītra no dzīves pazudīs. Aiziet no dzīves ir vienkāršākais ceļš. Katram dzīvē ir doti savi pārbaudījumi un ja tos iztur tad noteikti būs atalgojums/balva( šeit tā nav domāta nauda vai kāds priekšmets). Smaidiet un jūs būsiet pārsteigti cik daudz smaidu saņemsiet atpakaļ. : )

Re: Izvēlies smaidīt

Autors: 02 Nov 2012, 21:55
depresija
Ir teiciens"cerība,muļķa mierinājums"...man riebjas savs smaids.jāsl smaidu sev spogulī bet ienīstu sevi. cīnos ar depresiju un dusmu lējmēm.daru sev pāri....etaps ka rokas griezu ir beidzies tagad vnk uznīcinu lietas.kaut kur forumā lasīju kā viena meklē mierinājumu miegā....cik tas vis ir pazīstams.

Re: Izvēlies smaidīt

Autors: 02 Nov 2012, 22:16
varbūt tomēr
derpesija, Ienīsti savu smaidu? Man ir tik daudz ko teikt. Bet es zinu, ka mani vārdi netiks novērtēti, un netiks pat apdomāti vai kaut kādā veidā izmantoti, un tas tiešām apbēdina.
Kad pēdējo reizi pasmaidīji sev vai kādam citam? Un tas teiciens "cerība-muļķa mierinājums", es uzskstu, ka tas ir galīgi garām. dažiem cilvēkiem tikai cerība vien ir un cerība ir tas, kas uztur viņus pie dzīves.Jā-tas ir mierinājums, taču viņš daudziem palīdz.

Re: Izvēlies smaidīt

Autors: 02 Nov 2012, 23:06
Leijla
Depresija, es nezinu kā tas ir no iekšpuses, es zinu kā tas ir kad tuvākam cilvēkam sāp. Mana māsa ilgus gadus sevi ienīda, graizija un nesmaidīja. Es nezinu ko un kā lai dara, bet jūtu Tev līdzi un turu īkšķus, lai miega sirēnas Tevi neievilina. Nezinu, kas ar Tevi ir noticies, bet visticamāk tie ir baisi pārdzīvojumi. Saku to, jo māsai tā bija un tie ēda viņu nost no iekšpuses, tā nemanāmi, bet visu laiku un tad lai vismaz kaut kā sevi "sapurinātu" viņa griezās. Es to nesapratu no sākuma, bet pēc tam man pieleca. Turies!

Re: Izvēlies smaidīt

Autors: 02 Nov 2012, 23:39
nichiks
Depresija, man tajā, ko tu uzrakstīji izcēlās vārds „cīnos”… Es saprotu, ka tev ir smagi un tu juties bezspēka to mainīt. Bet tu tomēr cīnies un par to es domāju, ka tu esi malacis un es gribu tevi cik varu tajā atbalstīt. Patiešam turies!

Re: Izvēlies smaidīt

Autors: 04 Nov 2012, 14:20
Princesska
Mana smaida maska ir man vienmēr... ja kādam mani jāraksturo, tad vienmēr kā smaidīgu, jautru utt..... tikai neviens nezin, ka tā ir maska... :) :) :) :) :) pat Andžejs Reiters slavenais neuzķēra.... ka man ir maska :)

Bet tas palīdz, jo nav jāatbild uz 1000000 jautājumiem, kas tev noticis? Ja tu smaidi neviens neprasa par ko priecājies, jo tā ir pieņemts, ja smaidi tad viss ok un visi liek tevi mierā! Tā, ka turpinam dzīvot rāmītī ar platiem smaidiem uz lūpām....

Re: Izvēlies smaidīt

Autors: 05 Nov 2012, 14:40
Natālija
Es esmu par dzīvošanu saskaņā ar savu dvēseles stāvokli. Ja gribas smaidīt - smaidu. Ja gribu dusmoties - dusmojos. Ja man gribas būt vienai, tad izslēdzu telefonu un iegrimstu savās skumjās.
Diemžēl ne vienmēr tas ir iespējams un, tad gan "jāvelk virsū smaids", kas uz to brīdi ir neīsts. Tā prasa mūsu sabiedrība. Un, ja ir vēlēšanās būt pilnvērtīgasi sabiedrības daļai, reizēm nav izvēles un iespējas būt pašam. Žēl, jo reizēm šīs izvēles un brīvības trūkums padziļina un paildzina apātisko stāvokli un vēlmi norobežoties.

Re: Izvēlies smaidīt

Autors: 30 Nov 2012, 17:20
inese3310
es vairs nespēju pat uzlikt smaidu, jo man sāp dvēsele unķermenis.es gribu tikai aizmigt, nejust un nedzirdēt.lai mani uz mūžiem liek mierā. :(

Re: Izvēlies smaidīt

Autors: 26 Mar 2013, 10:35
Martins
smaidā ir ielikts daudz vairāk nekā mums liekas.Gan spēks,enerģija,drosme,labestība......veselība....

iesaku noklausīties šo ierakstu

http://www.youtube.com/watch?v=jxhctlhAusQ

Re: Izvēlies smaidīt

Autors: 25 Mai 2013, 23:17
zuze
Nav labi celt vecu tēmu augšā, bet kad ir ko teikt saki
smaidīt var ja esi priecīgs/laimīgs, bet var arī ja vajag.
Man bieži saka smaidi, bet kādēļ man likt masku virsū? Es neesmu nekāds aktieris.
Bija zīmējums kur gara rindā ar cilvēkiem iet pie galda lai paņemtu drāti kas savelk seju smaidā.
Ja tas strādā, bet ne sev.
Iekšēji nemainās nekas.

Re: Izvēlies smaidīt

Autors: 04 Jūl 2013, 09:26
KKC Skalbes-konsult.
Tici tam, ka pienāks diena, kad tev nebūs vajadzīgi tie smaidāmierīki par, ko minēji!

Re: Izvēlies smaidīt

Autors: 04 Jūl 2013, 16:58
DK33
:D Visiem labu garastavokli !!!!

Re: Izvēlies smaidīt

Autors: 13 Mai 2014, 10:23
Alex78
Vienmēr ir interesējusi šī tēma-Smaids,smaidīt,nesmaidīt....kad to darīt,vai to darīt, kur to darīt,apzināti vai tikai spontāni...
Liekas tēma vienkārša-smaidīt vai nesmaidīt, bet runāt par to var daudz un dikti, jo katrs var skatīties uz to no sava skatu torņa un izteikt savu patiku vai nepatiku.
No savas puses gribu pateikt tikai pāris lietas.
Smaids-uzlabo garastāvokli/pašsajūtu
Smaids-rada citus smaidus man apkārt
Smaids-palīdz atrisināt situāciju pozitīvā gultnē

Uzsmaidot-cilvēks pretī automātiski atpazīst ka es nēesmu bīstams, tas taupa laiku.

Pat savelkot lūpu katiņus(sejas muskuļus) uz augšu,imitējot smaidu,mūsu organisms atpazīst šo darbību un automātiski izdala visus vajadzīgos endorfīnus,dofomīnus,serotonīnus :D kuri nepieciešami lai izjustu labsajūtu.

Lūk video no slavenā Ted.com
http://youtu.be/xRDCFjrPcY0

;) Katru mirkli ir dota iespēja izvēlēties.Izvēlies labāko

Re: Izvēlies smaidīt

Autors: 13 Mai 2014, 12:46
DK33
:lol: :lol: :lol: Visiem Jauku Dieninu !!! Pasmaidi un Dzivo !!! :lol: :lol: :lol:

Re: Izvēlies smaidīt

Autors: 21 Mai 2014, 16:08
Alex78
https://www.youtube.com/watch?v=h4wJGJk5jEs

Lieliskākā multene par attieksmi un dzīvesprieku.
Daudz interesantas pārdomas rodās....

https://www.youtube.com/watch?v=h4wJGJk5jEs