vientuļi

susursane
Atbildes: 1
Pievienojies: 28 Nov 2012, 10:24

vientuļi

Atbildēt susursane »

Es nemāku dzīvot,un nu arī vairs to nevēlos. Ir tik grūti,kaut gan no malas varētu šķist,kas tev kaiš. Dzīvei nav nekādas jēgas. Nekas nepatīk, nekas neiepriecina un nav spēka kaut ko darīt. Šodien izgāju ārā rakt sniegu, nevaru,nav jēgas. Patreiz nestrādāju, un labi ka tā savādāk līdz darbam pat neaizietu, nespēju sevi pat izdabūt laukā no mājas, nespēju. Jūtos tik viena. Draugu nav, ģimenes nav, un nu jau tūlīt būs 30 gradi. Bet tik ļoti gribas būt mīlētai, gribas,lai kāds ir blakus, atbalsta,samīļo. Ir tik vientuļi. Katru dienu raudu, dzīvot negribas. Vienīgais,kas pagaidām attur no pašnāvības ir doma, ja nu kaut kas noiet greizi un palieku par kropli. Gribas prom, gribas citu dzīvi, pilnīgi visu no nulles. Aiziet arī nevaru,uz mana kakla paliek vecs kopjams cilvēks. Bet cik ilgi var dzīvot otra dzīvi. Nu jau ir pilnīgi vienalga, gribas tikai aizmigt, nekad nepamosties vairs. Ir domas par pakāršanos, pēdējā laikā arvien vairāk un vairāk par to domāju. Es vairs nespēju, iekšā manī tāds kamols,kurš burtiski mani lauž, neredzu izeju...

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 155
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Re: vientuļi

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. »

Sveika, Susursane.

Redzu, ka Jūties kā bezizejā, jo savai dzīvei vairs neredzi jēgu. Vienīgā izeja, ko redzi ir nāve.
Tomēr tev jāzina, ka nāve nekad nav risinājums! Nāve nav izeja!

Tev nav jāpaliek vienai ar savu izmisumu. Droši zvani uz Krīzes tālruni un dod iespēju sev palīdzēt.
67222922; 27722292

depresija
Atbildes: 9
Pievienojies: 02 Nov 2012, 19:08

Re: vientuļi

Atbildēt depresija »

cik pazīstami.un ko dos ja piezvanīs un patunās?-neko!arī man ir sajūtas kad nespēju iziet ārpus mājas.jūtos kā citplanētietis.nesaprasta savādāka sliktāka.....

depresija
Atbildes: 9
Pievienojies: 02 Nov 2012, 19:08

Re: vientuļi

Atbildēt depresija »

un tā nolādētā vientulības sajūta kas pastiprinās kad aiz loga satumst.manā gadījumā esmu viena ar diviem bērniņiem un tā nu ir sanācis ka abi bija gaidīti bet pēc tam izrādījās traucēklis vīrietim.....mēs dzīvojam kopā bet esam svešinieki

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 155
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Re: vientuļi

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. »

Depresija,

Saruna dod iespēju runāt par savāsm sāpēm un izmisumu. Iespējams pirmo reizi ar kādu atklāti runāt par nāvi.
Jā, saruna neatrisinās ne finansiālās problēmas, ne atrisinās kādu citu problēmsituāciju. Tomēr saruna ar cilvēku, kurš ar patiesu interesi un rūpēm spēj uzklausīt un atbalstīt var dot spēku un iespēju saskatīt vismaz kādu risinājumu tai situācijai, kas ievedusi strupceļā.

Iespējams tev šobrīd tā neliekas, tomēr, lai cik neticami tas arī šķistu, ir cilvēki, kas nebaidās runāt ne par nāvi, ne izmisumu, ne dzirdēt raudas un otra cilvēka sāpes. Mēs esam šeit, lai dotu iespēju izkliegt, izraudāt vai vienlārši kopā klusēt....

Kad tev būs sajūta, ka esi gatava šādai sarunai - droši zvani.

inese3310
Atbildes: 28
Pievienojies: 18 Nov 2012, 13:44

Re: vientuļi

Atbildēt inese3310 »

es arī jūtos tieši tāpat un vēl jātaisa muguras, gūžu operācijas kurām vajag 900ls, kuru man nav.palikšu ratos.kam man bārenim 1 dzīvot?pazvanu uz Skalbēm un reizēm ir sajūta, ka zvanu nelaikā un, ka saruna kā pret sienu.prasās empātiju un viss.Bet manā dzīvē tikai speciālisti un pats nevienam neesi vajadzigs.

laidzivo2
Atbildes: 21
Pievienojies: 03 Nov 2012, 23:21

Re: vientuļi

Atbildēt laidzivo2 »

Skalbes konsultacijai - juus taa vietaa ,lai tik ar runaam vareetu paliidzeet materiaali [inesei3310] ,kaut vai luugt baznicai no ziedojumu naudas padaliities ko ? arii vatikaans maksaa miljonus bazniicaam taka naudas iespeejas jums ir varenas . bet juus jau pashi par konsultaaciju nemat 10ls par 50 min. es varu paluugt ja samaksaashu 20ls par stundu ,kaadam no juusu speciem ,lai shis specs dabuun par samaksu protams man naaveejoshu devu morfiju var opiju nu sarunaat jau var visu ,ja samaksaa . Un veel redzot citu cilveeku saapes taa skebiigi paliek ap duushu ,man ar saap ar gribu mirt jau sen vieniigaa nelaime mana ir taa ,kad esmu baigi izturiigs moraali ,arii saapes paarcieshu labi un shiis iipashiibas man baigi riebjaas kaa var taads lohs buut pretiigi paliek uz sevi .cik intresanti atkal dzirdot citus, gribaas tiem paliidzeet ,nevis nemirt ,bet moraali ,lai nejuutaas pretiigi shiis lietas nevar paskaidrot taas ir jaapaarciesh jaameklee atvieglinaajums ,katru sekundi nevis sevi jaasoda ,ka esi nevajadziigs .neeee taa tas nau mees visi esam vajadziigi ,lai pildiitu sveshu gribu ne savu ,bet nekas katram jaadomaa par sevi ,lai te justos peec iespeejas labi katru sekundi ,mees pildam vinu m..........u uzlikto uzdevumu ,bet muusos ir savs es un tas ir jaanosargaa un nevar pashnaaveeties ,kameer neesi to sapratis un taalaak attiistiijis liidz sev zinaamai stadijai un tad var iet prom ,es to zinu no savas dziives ,un saku arii mani satrauc variants par invaliditaati jo tad vairs nevareeshu izdariit sev taadu galu ,kaadu tagad varu ,shinii vietaa ir jaapadomaa ko izveeleeties savlaiciigi pirms nonaac suuu......s .tadeel pashnaaviibu taisiit ir jaazin ka mirsi par visiem 500%.

sinaj
Atbildes: 5
Pievienojies: 04 Nov 2012, 00:19

Re: vientuļi

Atbildēt sinaj »

Reizēm, lasot šo forumu, man ir sajūta, ka sazinos ar ļoti tuviem un pazīstamiem cilvēkiem. Viss ir tik ļoti līdzīgi. Šķiet kaut kur dzirdētas emocijas, bet...paga, nē, tās ir gluži kā manis paša.
Arī man ir nācies tā justies. Dienu no dienas, dienu no dienas. Tas gremdē, lauž un iznīcina. Taču tad, kad šķiet, ka vairs nav izejas, nav spēka, tad notiek kas tāds, kas tomēr tevi attur no tā izdarīšanas. Liek vēl dienu pagaidīt. Un tad notiek vēl kaut kas labs. Grūti noticēt, ka to rakstu es, pilnīgs pesimists, bet ir jācenšās saredzēt mazos dzīves sīkumus. Ticiet man, dzīve ir kā sinusoida. Pēc kritumiem būs kāpumi. Ticiet man.
Godīgi sakot, man šis forums palīdzēja. Lika saprast, ka es neesmu vienīgais ar problēmām un sāpēm. Lika saprast, ka ir cilvēki, kuri uzklausa un atbalsta.
Skalbēm gan neesmu zvanījis. Problēmu ar sarunu neatrisināsi. Taču tev tiks sniegta sajūta, ka neesi viena. Un tas ir daudz. Varbūt ir vērts pamēģināt.
Tu saki, ka tev nav draugu, bet es, piemēram, te sastapu ļoti patīkamu sarunu biedreni. Un nu, man ir par vienu e-draugu vairāk. : ) tā kā īstu draudzību tev piedāvāt nevaru, bet cilvēkus, kuri tevi uzklausa - gan.

inese3310
Atbildes: 28
Pievienojies: 18 Nov 2012, 13:44

Re: vientuļi

Atbildēt inese3310 »

es esmu spiesta biezi zvanit uz Skalbem un vini mani izvelk no pasnavibas ne reizi vien.vai no kadas citas nelaimes. :) parrunato salieku pa plauktiniem pielagoju sev un viss notiek.bet nauda nav galvenais.mana gadijuma.ja tieku gala ar moralo tad ar finansem tiksu. ;) ir smagi but 1, bet kaut ka cinos.biezi mani stroste par to, ka kaut ko pamainu no grafika utt, nbet esmu slima un visu nevaru ieverot.es necensos nevienam to pat vairs skaidrot.lai doma ko grib. :( protams tas loti sap, ja pasaka, ka esi nestabils un uz tevi nevar palauties.bet neviens neprasa kapec ta ir? :cry:

Midnight rose
Atbildes: 50
Pievienojies: 05 Nov 2012, 10:50

Re: vientuļi

Atbildēt Midnight rose »

Susursane, Tev jau te diezgan daudzi lietotāji ir izteikuši savu viedokli, tomēr pielikšu vēl arī savējo. Es zinu, ko nozīmē šādas izjūtas. Varu vienīgi minēt, cik briesmīgi Tu jūties, ja esi pilnīgi viena, taču - ja esi atradusi šo forumu, tad nav viss zaudēts. Te tiešām ir cilvēki, kam rūp, kas ar Tevi notiks tālāk. Mani personīgi tas ļoti pārsteidza - ka bija tik daudz svešu cilvēku, kas centās man kaut kā palīdzēt. Tikai tad es arī sapratu, ka nebija svarīgi, ko man sacīja (vai pareizāk - tas bija tikai daļēji svarīgi). Daudz būtiskāk bija, ka mani iedvesmoja dzīvot tālāk.
Tā vietā, lai sacītu, ka dzīve ir skaista, es varu pateikt, ka šeit šajā forumā mums noteikti rūp, kas ar Tevi notiek un kā Tu ar to tiec galā. Tas, protams, nav tas, pēc kā Tu ilgojies visvairāk, bet tomēr - tas ir pirmais solis.
Raksti atkal, lai zinām, ko par to domā.

inese3310
Atbildes: 28
Pievienojies: 18 Nov 2012, 13:44

Re: vientuļi

Atbildēt inese3310 »

biju pie psihologa.un pec tam uznaca baigais miegs.labi relakseja.rakstisu pieteikumu laulibai.un tad?man tāpat dzīvot negribas

inese3310
Atbildes: 28
Pievienojies: 18 Nov 2012, 13:44

Re: vientuļi

Atbildēt inese3310 »

iesniegumstika atcelts.man tika no laletekoma piespriests nezinams soda mers 70 ls.nezinu ko darit.pametisu skolu un klidisu pa uznemumiem meklet darbu.kaut vai gatari.es negribu dzivot nu nemaz.un vispar kam man jadzivo,ja centies darit pareizi,bet tev visur izgriez pogas?es to negribu.aizmigt

Post Reply