Self harm // paškaitējums

cutter
Atbildes: 27
Pievienojies: 01 Aug 2014, 12:18

Self harm // paškaitējums

Atbildēt cutter »

Man ir 20 gadu, mācos augstskolā, nu .. principā nav svarīgi, kas esmu un ko daru.
Gribu atgriezties pie roku graizīšanas, iecirst rokā žileti, sajust to sūrstošo sajūtu, kuru noskalo siltas asinis - manis pašas asinis.
Kādreiz rokas griezu bieži, daru to kopš 14 gadu vecuma, tātad sešus gadus. Agrāk bez tā dzīvot nevarēju, tad kaut kā iemācījos to vēlmi savaldīt, bet tagad .. gribu atgriezties tajā laikā, kad nevarēju dzīvot bez žiletēm blakus.. man joprojām blakus ir žiletes, cik man viņas ņemtas nost, tāpat pērku jaunas. Cik saku visiem - neņem nost, var būt tikai sliktāk, labāk pārliecinies, ka daru to droši.. nē, atņem un viss, kaut jau kādu laiku nebiju griezusi rokas.
Šorīt no rīta iegriezu. Vienu maziņu, maziņu, bet padziļu strīpiņu. Sajūta bija .. eiforiska. Laba sajūta. Būtu visu roku sagriezusi, bet .. negribu domāt par to, kā noslēpt roku, jo dzīvoju ar mammu. Augstskolā kursabiedrenes ir pamanījušas rētas uz rokām, bet, paldies dievam, neko nesaka, nejautā.. Tas labi, negribu, lai jautā.
Varbūt šovakar saņemšos un vēl vairāk sagriezīšu. Ja izdomāšu, kā noslēpt roku. Gan jau izdomāšu. Es ceru.

cutter

Re: Self harm // paškaitējums

Atbildēt cutter »

Dažas mazas svītriņas.. Jūtos nedaudz labāk. Beidzot atkal tā sajūta, ka sūrst roka. Tik sen neizjusta. Man vēl ir lielais plāksteris nopirkts, tikai jāieplāno, kad vēl to darīšu, tad jau vairāk.
Nezinu, kāpēc te to stāstu. Iespējams, šo tēmu pataisīšu par sava neprāta tēmu, varbūt iznāks beigās kaut kas jēdzīgs
Pēdējo reizi labojis 1 - KKC Skalbes-konsult., labots 27 reizes.
Iemesls: Aizliegtu attēlu publicēšana.

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 152
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. »

No Jūsu rakstītā noprotu, ka jūtaties izmisis, jo graizat sev rokas.
Jūs droši varat zvanīt uz mūsu diennakts krīzes tālruņiem 67222922 vai 27722292, lai parunātu un saņemtu emocionālo atbalstu.

cutter

Atbildēt cutter »

KKC Skalbes-konsult. rakstīja:No Jūsu rakstītā noprotu, ka jūtaties izmisis, jo graizat sev rokas.
Jūs droši varat zvanīt uz mūsu diennakts krīzes tālruņiem 67222922 vai 27722292, lai parunātu un saņemtu emocionālo atbalstu.
Paldies, protams, bet es nejūtos izmisusi, jo daru sev pāri. Es gribētu atgriezt savā dzīvē regulāru paškaitējumu, jo .. to sajūtu nevar izskaidrot.

cutter

Atbildēt cutter »

Šodien tik tizla diena bija.. Piedzīvoju nenormālu stresu, sirds dauzījās, rokas trīcēja.. Šodien noturējos un nedarīju sev pāri, bet šķiet, ka rīt gan varētu. Iepriekšējās rētas jau sadzijušas, savilkās, nesanāca tā, kā plānoju. Rīt varētu mēģināt vēlreiz. Vai parīt.

Mana bilde.. izdzēsta.. :cry: :cry: :cry: nekur neatradu foruma noteikumus. pilnīgi nekādus. es te nosprāgt gribu, jo man viss riebjas un es neko vairs nespēju uztvert normāli, bet pat te, forumā, kurā nekas nenotiek, neļauj man veidot savu drošības stūrīti. :evil:

cutter

Atbildēt cutter »

Atkal sagriezu rokas. Jau pirms dažām dienām. Sajūta bija laba. Domāju rīt aiziet uz veikalu, nopirkt vēl plāksterus un atkal sagraizīt rokas, varbūt šoreiz izdosies sagriezt dziļāk.

cutter

Atbildēt cutter »

Izskatās, ka ieradums būs atgriezies pavisam. Protams, ķēpa ar milzu plāksteriem, slēpšanu u.c. ar to saistītajām lietām, bet visādi citādi.. savu, droši vien, esmu panākusi. Jāskatās, kā prāts reaģēs uz stresa situācijām vai ko tādu.
Šodien lekcijās man koncentrēties palīdzēs jauki sūrstošā roka.

Lietotāja avatars
bones
Atbildes: 4
Pievienojies: 19 Sep 2018, 22:23

Atbildēt bones »

Reāli vienīgā lieta, kas lately mani attur no griešanās ir tas, ka pēc tam tāds čakars visu satīrit, plāksteri/pārsēji un vēl slēpšana, ņemot vērā, ka tā saucamie kaķa skrāpējumi īsti vairs nepalīdz, nekādas reakcijas. Par laimi vēl nav gadījies iet pēc šuvēm, nezinu kāda būtu ārstu reakcija. Man liekas, ka mani pa taisno uz psiheni aizsūtītu :lol: Bet, nu viena sesija man parasti ļauj izturēt kādas 2 nedēļas bez SH

Visvairāk man nepatīk, kad rētas sāk izzust, tad tā gribas uztaisīt jaunas :?

cutter

Atbildēt cutter »

bones rakstīja:Reāli vienīgā lieta, kas lately mani attur no griešanās ir tas, ka pēc tam tāds čakars visu satīrit, plāksteri/pārsēji un vēl slēpšana, ņemot vērā, ka tā saucamie kaķa skrāpējumi īsti vairs nepalīdz, nekādas reakcijas. Par laimi vēl nav gadījies iet pēc šuvēm, nezinu kāda būtu ārstu reakcija. Man liekas, ka mani pa taisno uz psiheni aizsūtītu :lol: Bet, nu viena sesija man parasti ļauj izturēt kādas 2 nedēļas bez SH

Visvairāk man nepatīk, kad rētas sāk izzust, tad tā gribas uztaisīt jaunas :?
O jā, man arī nepatīk, kad brūces sadzīst. Rētas man īsti neizzūd, man viena roka ir rētās, šur tur citur ir pa vēl kādai rētai.

cutter

Atbildēt cutter »

es atkal gribu sagriezt rokas. kā tāds zvērs, kurš, izlaists no krātiņa, grib mesties virsū pirmajam, ko ierauga. tā es gribu mesties virsū sev ar žiletēm. un neredzu iemeslu, kāpēc to nedarīt. droši vien rīt kaut ko sev nodarīšu.

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 152
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. »

Labdien!

Pēc Jūsu rakstītā var saprast, ka jūtaties izmisis. Aicinu Jūs zvanīt uz mūsu krīzes tālruni 67222922 un 27722292

Post Reply