Negribéts...

Eli
Atbildes: 1
Pievienojies: 29 Apr 2020, 16:53

Negribéts...

Atbildēt Eli »

Man pašlaik ir traki grūti,februāra vidū man piekrītot,bija seks bez izsargāšanās,ar nepazīstamu vīrieti,tā teikt bez saistībām,ak jā viņš samaksāja.nē neesmu es prof.prostitūta,vienk.bija tāds piedāvājums un péc minstināšanās piekritu un tagad par muļķību maksāju-esmu stāvoklī,sākusies 11.nedēļa,esmu viena,radiem nestāstu,jo baidos ka nesapratīs.vajadzētu iet uz abortu,bet bail un nevaru saņemties.reizēm ir doma par pašnāvību-esmu jau sagaavojusi jostu kur pakātiesvien dien jau piesēju pie kaut kāda āķa griestos,uzkāpu uz ķeblīša,apliku,cilpā ap kaklu,bet nebija drosmes veikt pédéjo soli....nezinu ko darīt!
Eli

KKC Skalbes-konsult.
Atbildes: 155
Pievienojies: 31 Okt 2012, 16:43

Re: Negribéts...

Atbildēt KKC Skalbes-konsult. »

Sveika, Eli!
Balstoties uz tevis rakstīto secinu, ka tu šobrīd esi stāvoklī no nepazīstama vīrieša un jūti bailes par to runāt ar sev tuvajiem cilvēkiem, jo tiksi nosodīta un nesaprasta. Sķiet, ka tevi māc šaubas vai vajadzētu veikt abortu. Kā arī, kā risinājumu šīm grūtībām tu redzi pašnāvību.
Aicinu tevi piezvanīt mums, lai pārrunātu šo tēmu un saņemtu emocionālo atbalstu.
Diennakts krīzes tālruņa numuri ir 67222922 vai 27722292.
Vēlu tev drosmi!

Anima
Atbildes: 2
Pievienojies: 09 Mai 2020, 01:06

Re: Negribéts...

Atbildēt Anima »

Eli, iesaku sazināties ar Krīzes grūtniecības centru - http://www.krizescentrs.lv/.
Tava situācija ir īpaša, jo esi atbildīga par vēl kādu - mazo cilvēku - ko nes sevī.

Un varbūt tomēr ir vērts pastāstīt savu stāstu kādam tuviniekam, kuram uzticies - mēs savā prātā uzmodelējam savu scenāriju - ko mums teiks, ko mums pārmetīs - bet lielākoties mūsu iedomātā aina ir pretēja realitātei.

Mieru un apdomību!

Post Reply